Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 18. lis 2010 15:12 #55575

ted jsem za blba protože jsem napsal klínák místo rozvodový řemen u čerpadla.Byl to překlep.Kdo by mě poradil kde stáhnout nebo koupit manuál na T4.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 18. lis 2010 15:59 #55578

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Chci jen podotknout že mi na servis přijede cca 10 až 15 T4 TDI za rok se špatně nastavenimy rozvody nebo dokonce s potkanymy motory jen proto že si dotyčny chtel vyměnu provest sam snad z duvodu že to dokaže!!! Ono nic "těžkeho" na tom neni stejně jako postavit dum,naroubovat strom,přistat na měsici a podobně. JEN JE TOMU TŘEBA ROZUMĚT takže už zde pišu po X-te delejte to čemu rozumite ulehčite praci sobě a hlavně těm co to po vas davaji do kupy !!!
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 18. lis 2010 17:16 #55584

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27

sharikita napsal: ted jsem za blba protože jsem napsal klínák místo rozvodový řemen u čerpadla.Byl to překlep.Kdo by mě poradil kde stáhnout nebo koupit manuál na T4.

Nejsi za blba, ale kdyby sis to tu přečetl, tak by jsi pochopil jak na rozvody. Neni to složité, ale... Když už máš nějaký zkušenosti s rozvodoma na jiných autech, tak žádný manuál nepotřebuješ, postup je hodně podobný jako u starých 1.9tdi tj. 66 a 81kW s rotačkou.
Celej postup tu je někde ve vláknu popsaný, ale stejně k tomu potřebuješ PC. ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 18. lis 2010 18:14 #55592

pokud ti bude stačit tohle, tak můžeš začít ...držím palec D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 18. lis 2010 18:43 #55598

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
OK! =D>
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 18. lis 2010 19:26 #55605

Všem díky za rady a manuál.Vše jsem pochopil.Trošku odbočím od tématu.V r.199O jsem jako většina z nás při velké euforii získat zahraniční vůz vyrazil do Rakuska.Tam na mě čekal na vrakovišti, protože nebylo dostatek peněz Golf.Byl jsem tak zblblej ,že jsem ho ani neprověřil a přivezl.Když jsem zjistil že mě sežral na 100 km asi 2o l,rozebral jsem motor .Jeden píst děravej a ve válcích drážky.Kroužky už dávno vylítaly, snad z výfuku.Když jsem zjistil kolik bude stát materiál ,radši jsem zvolil jiné řešení.Jsem strojař tak jsem využil něco málo co mě v hlavě zůstalo.Z osnovních válců jsem udělal odlitky pístů, které mě osoustružili v Královopolské.Pístní kroužky jsem dal z Žigula a nechal přebrousit válce.Na tomto motoru jsem procestoval půl Evropy a poctivě najel 70 000 km.Pak jsem ho prodal a udělal přestavbu na naftu,jelikož jem měl dobrý zdroj,který časem vyschl.Když na to vzpomínám tak to bylo na průser, ale asi při mě stály všichni svatí.S T4 bych nechtěl ryskovat je to můj mazel a bylo by to jako stráta milenky.Takže ještě jednou děkuji a zvážím jestli do toho jít.

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 05. led 2011 13:53 #60228

• somath
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec všem, chtěl jsem se zeptat nevíte náhodou o někom kdo by u dělal kvalitně rozvody na 2,5 TDi v Brně? Cena není na prvním místě ale nechci platit zbytečně. Zaplatím za dobre udelano hoknu. Diky
P.S.: ACV, r.v. 1999, nalítáno snad 300tis km
T4, 2.5TDi, 75kW, kombi 6míst
T4, 2.4 D (dodělané turbo), Multivan
+420 776 880 271 bude-li někdo něco potřebovat
ZRX 1100

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 05. led 2011 19:25 #60284

• Sali
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ostravu nemas daleko,zavolej Maslovi a budes to mit perfektne. 8-)
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 05. led 2011 21:01 #60328

• somath
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
JJ už jsme spolu mluvili, do měsíce jdu do toho :D dik
T4, 2.5TDi, 75kW, kombi 6míst
T4, 2.4 D (dodělané turbo), Multivan
+420 776 880 271 bude-li někdo něco potřebovat
ZRX 1100

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 04. úno 2011 07:10 #63555

Zdravím,
nevíte o někom slušným a spolehlivým kdo by na jižní Moravě vyměnil rozvody na D:_)1 . Jde mi spíš o práci, díly bych si sehnal sám :oops:
Transporter T4 1.9TD, r.v. 97

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 04. úno 2011 07:35 #63558

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Prosim te. :?: :?: :?:
Neznam žadneho dobrodruha nebo přimo kaskadera ktery by delal rozvody z dovezenych dilu :!: :!: :!: Jak ma potom dotyčny držet zaruku na neco co ani neni jeho material.
Ono je to pěkne ušetřit par kaček na dilech ale až se motor zastavi pak se nedovolaš zaruky a reklamace. Když jdeš koupit chleba taky nosiš pekaři mouku kvasek :?: :?: :?: řikam to nerad ale :-k #-o jinak D:_)12
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 05. úno 2011 21:07 #63675

• Rudi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
souhlas s mašlem, každej má na něčem rabat, dovezeš si vlastní matroš, tak buď tě nevezme vůbec nebo ti to vrátí na práci a tak jako tak ti na to nedá pořádnou záruku bo až se to přetrhá, tak to byl matrošem a ten sis dovezl sám :lol:

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 01. bře 2011 22:22 #66962

ZDRAVÍM
Mám po rozvodech , 2,5tdi 75kw acv motor jede jako z praku ještě líp než před rozvodama ,chytá nadrc, nekouří ALE při volnoběhu se mi třese volant není to nic hrozného ale předtím byl motor jak beránek sotva slyšet! Nevím jestli to mám považovat za špatně nastavené??Nadruhou stranu bych nechtěl přijít o to zlepšení které rozvodama vzniklo !
DÍK ZA RADU

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 01. bře 2011 22:32 #66964

asi máš malí předvstřik co ti ukazuje tdi graf
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

T4 - ROZVODY 1.9D / 1.9TD / 2.4D / 2.5TDI 02. bře 2011 08:53 #67003

Auto jsem koupil před měsícem a udělal jen běžný servis ,tak o tom moc nevím . Můj mechanik diagnostiku nemá a ani neví kdo by mi mohl předvstřik seřídit poslal mě do vw ale tam to bude pálka .
PORADÍTE MI DOBRÝ SERVIS KDE UMÍ TYTO VĚCI? V OKOLÍ PR,PV,KM,OL DĚKUJI ZA REAKCE

Vygenerováno za 0.223 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/