Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!!

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 29. dub 2011 16:54 #72113

Jo generálka asi vyjde tak na 40000kč
Transporter T4 2,4D (1991), kempingová vestavba, GO motoru, GO podvozku, nový modrý lak, trubkový nárazník, pracuje se na webastu ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 29. dub 2011 20:13 #72123

  • kobližek
  • Avatar uživatele kobližek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 365
  • Karma: -5
  • Obdržená poděkování 7
jj 40000,- a nebo musíš bejt šikula a udělat si to sám #-o
California EXCLUSIVE
EXSilvervan T5 multivan
Caravelle 91 SYNCRO prodáno ZX6R 00 Nubira00 lpg Mrtvolka na vrakáči

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 30. dub 2011 03:32 #72155

  • felda19d
  • Avatar uživatele felda19d
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 33
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
to raci jinej motor :D :D
T4 Multivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 30. dub 2011 16:49 #72189

Těch 40000kč abych se přiznal tak ve skutečnosti jsem to nepočítal ale vycházel jsem z toho že tady někdo již to psal že generálka jej na tolik vyšla.
Kdyby jste to chtěli přesněji tak nelépe zjistěte na kolik by vyšel výbrus, písty s kroužky, výbrus kliky+ šály a pak různá těsnění, pod hlavu a jiné + simerinky.Též by se vyplatilo zkontrolovat hlavu. A pak zda byste to dělali sami nebo někdo by Vám to dělal a za kolik.Já osobně bud motor jiný jědině nějaký dobrý za rozumný peníz (ale když bude vymontovaný sázka do loterie), ale radši byh volil cestu generálky, ovšem záleží jak dlouho budeš mít v ůmyslu mít VW.
PS.já když jsem před 2,5roku scháněl VW transportéra tak v autobazaru v Církvici u Kutné Hory byl též VW transportér na internetu vypadal pěkně ale ve skutečnosti hrůza a když to nastartovali tak celý bazar zadýmený prchal jsem pryč jak jsem mohl nejrychleji. Byla to také býválá sanita a když jsem tam projížděl asi za týden již tam nebyla někdo ji koupil někde za 70000kč, doufám že to není ona.
Transporter T4 2,4D (1991), kempingová vestavba, GO motoru, GO podvozku, nový modrý lak, trubkový nárazník, pracuje se na webastu ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 03. kvě 2011 23:43 #72416

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Díky moc za odpovědi. Ta z Kutné Hory to není, tahle jezdila v Bílině a neprošla žádným bazarem. Navíc je docela zachovalá (podvozek a pod.) až na ten motor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 10. kvě 2011 13:29 #72805

  • bob
  • Avatar uživatele bob
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, má cenu doma sušit pro sichr motor co jede, ale bere fest olej? Nebo radši hodit do kopřiv a zapomenout?
T4 2,4D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 10. kvě 2011 14:30 #72809

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Jestli moc neprekazi,tak si ho nechej a jeste lepsi,rozhod ho a pomalu davej do kupy.Pak budes mit novej motor a treba se bude hodit.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 01. srp 2011 09:21 #77272

Asi 2-3x sa mi stalo ze auto za jazdy zacalo sklbat ako keby nebola nafta ale nakoniec sa rozbehlo. Minuly tyzden mi ale auto za jazdy uplne zhaslo, siel som ku krajnici a nemohol som nastartovat. Nakoniec sa mi to ale podarilo nejako, po dlhom prehovarani. Predvcerom auto zase zhaslo takto za jazdy a nastartovat sa uz nepodarilo, musel prist odtah. Vcera sa mi ho podarilo nakopnut na parkovisku ale po prejdeni asi 100-200m zase zhaslo a koniec.

Co by to mohlo byt? Dakujem za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 01. srp 2011 11:10 #77277

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Pryč
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Jako by byl jen zanešenej naf. filtr.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 01. srp 2011 14:07 #77282

a nebo bordel v nádrži dole u sacího koše...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 11. zář 2011 15:30 #78924

Ahoj kluci tak už je to tady v pátek večer po cestě domu se za jízdy začal vyvalovat hodně černej dým a do kopce strácet víkon. D:_)10 Sobota ráno od jez do hokny a po 500m sem se radši vrátil nebot první kopec tak tak samozdřejmě sneuvěřítelnou černou clonoua u druhýho sem se radši v půlce otočil a vrátil. Startuje bez problému když jedu lehunce po rovině tak jo a le do kopce ztráta výkonu a černej dým. Udajný prognózy díra v pístu. Nestalo se někomu už podobný případ. Diky za případné rady
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 13. zář 2011 17:20 #79026

Freaxome napsal: Zdravím. Chtěl bych poprosit o radu, jak/čím/kudy povolit tři šrouby co drží konsoli s naftovým čerpadlem, abych mohl napnout řemen. Ty šrouby jsou sotva vidět natož se tam dostat s nějakým klíčem. Díky


Čus, budu se trochu opakovat s dotazem. Měl jsem za to že mi mechanik vyřešil ten řemen na čerpadle, ale dnes jsem zjistil že je pořád volnej jako prase. Chystám se měnit hydroštely tak bych chtěl zkusit ten řemen napnout. Opravdu místa je pomálu a nemám páru jak bych povolil ty tři šrouby co drží konzoli s čerpadlem...prosím někoho kdo s tím má zkušenosti o radu jak se to dělá, jestli je potřeba něco sundat....naft. vedení, vstřiky,...? jestli to jde shora nebo sespodu auta.

dík
T4 Caravelle GL 2.4D AAB 1995

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 14. zář 2011 20:26 #79093

když změříš tlaky, tak díru v pístu poznáš hned.. :)

Já bych asi začal kontrolou sání, (vzduchový filtr a jeho průchodnost, celkový stav, jestli si to nemohlo něco nasát a přicpat se)..
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 04. říj 2011 20:13 #80121

paveljp napsal: Ahoj kluci tak už je to tady v pátek večer po cestě domu se za jízdy začal vyvalovat hodně černej dým a do kopce strácet víkon. D:_)10 Sobota ráno od jez do hokny a po 500m sem se radši vrátil nebot první kopec tak tak samozdřejmě sneuvěřítelnou černou clonoua u druhýho sem se radši v půlce otočil a vrátil. Startuje bez problému když jedu lehunce po rovině tak jo a le do kopce ztráta výkonu a černej dým. Udajný prognózy díra v pístu. Nestalo se někomu už podobný případ. Diky za případné rady



hurááááá =D> =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ tak po třech týdnech útrap se mě vrátila T4 a jede vrcholem všeho bylo že to furt ne a ne rozchodit a pak se to stalo: ucpaný svody, svině jedny D:_)7
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 30. pro 2011 13:39 #86691

Zdravím,
potřeboval bych poradit, než odevzdám auto do servisu. VW T4, long, 2,4 diesel, motor AAB, 57kW, r.v:1/1995, najeto na tachometru 240 tis. Km.
Motor na volnoběh jde pěkně, jak ho uvedu do otáček, tak se rozvybruje v jistých otáčkách a jejich násobcích a to je ten problém, trápí mne to. Zvukem to přiopmíná sekačku na trávu. Je to divný zvuk. Žádné drnčení, cukání, skřípání, bouchání.
Provedl jsem následující: Nové filtry a náplně na celém autě, nový termostat, repase vstřiků, nové žvavičky, tlaky 1 až 5 válec :o : 35;35;34;35;32. Repase podtlakové vývěvy, která mlátila dost výrazně, kontrola elektroinstalace. Nic od vybrací nepomohlo. Nastavení rozvodů na to nemá vliv, tedy vylučuji ze hry čerpadlo. Když jsem kontroloval vačkovou hřídel při nastavování rozvodů, tak jsem otestoval hysroštely (zamáčkutím dřevěnou tyčkou zda se propadají ) a jeden ano, je to naprvím válci a nejspíš je to výfukový ventil. Rozvody před 60 tis. Km, v té době jsem nebyl majitel. Startování za studena se "sytičem" i za tepla bezproblémové, motor olej nežere. Dělá to jak na volnoběh, tak při jízdě s plynem i bez plynu. Táhne celkem dobře, spotřeba do 10 litrů na 100 Km ( jezdím většinou naloženej ), neměřij jsem ji přesně. Řadící páka nevybruje.

Tlumič vybrací na straně rozvodu? Nekontroloval jsem ho.
Hdyroštel?
Nevyvážená klikovka? Proč?
Spojka? Proč?
Setrvačník?
Jak jste vyřešily problém? Čím to bylo?
Kam do servisu kde vědí co dělají v okrese Žďár nad Sázavou?

Díky, Pavel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.300 sekund

Login