Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!!

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 27. led 2010 13:44 #34686

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
přátelé jen rychlý dotaz ohledně 2.4D a nastavení předvstřiku - je lepší nastavovat na studeným nebo teplým motoru, kde to líp uslyším?
Díky
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 27. led 2010 17:28 #34707

Ten blok jde vařit nádherně,pro toho kdo to zná je to malina.Po nárazu se ten nálitek mockrát utrhne,dřív se hodně kupovali bouračky a tak běžná závada.Zeptej se kdo umí litinu-hlavně to očistit a dva tři dráty stačí.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 06. úno 2010 16:35 #35477

• Slifa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Cau.Mam otazku na "tdiracing".Kolik by stalo u tebe komplet (vcetne dilů) zadelani turba do 2,4D?Premejslim o tom uz delsi dobu...nekdo me to rozmlouva at si radsi koupim TDi,jenze kdyz vim,ze mam caravellu po pozaru komplet sestavenou a osetrenou proti korozi bez naznaku rzi nechce se me ji zbavovat.Ale na druhou stranu by se par koniku navic rozhodne hodilo.nechtel bych to na nejaky zavodeni nebo trhani rychlostnich rekordu...jen,abych tahlej kopec na dalnici nejel 70,ale nejakou rozumnou rychlosti...dikes
Caravelle 2,4D---2,4TD...o poznání jiná jízda...2,5Tdi 111kw...nebe a dudy

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 17. bře 2010 15:10 #39040

• PAKO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
pánové a dámy 2,4D 91rok předohrab manuál...už jsem nešˇˇtastnej,nejdříve mi odešel magnet na startéru ,pak se rozštípal vevnitř a ted mám na setrváku tři zuby venku,než se to rozhodí.je přelisovatelnej věnec u tohodle?

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 18. bře 2010 20:48 #39107

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Vymen ho cely....
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 22. bře 2010 07:23 #39292

• PAKO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
pánové setrvačník na 2,4D 57kw 1991 je záměnný i z jiného motoru nebo mám po vrakáčích hledat jen z tohoto modelu? případně z jakého rozsahu let výroby,díky

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 23. bře 2010 00:10 #39356

po dlouhých peripetiích jsem na tom následovně..hlava byla na tlakování a řekli,že je ok..první servis si s tím nevěděl rady,tak mi řekl,prasklá,kup novou/lhali,že byla na reklamaci/..dal jsem to tudíž jinam..opět nasadit,opět nové těsnění a spoustu dalších p...n,k tomu nové rozvody,pumpu atd atd..výsledek..oprava za několik tisíc,vzduch mi jde opět do expanzky,i když méně..jednou jsem to uvařil po zkušebních cca 5 km..pak jsem dal jiné víčko expanz.nádoby a dojel jsem neskutečných 25km aniž bych to opět uvařil..nikdo si s tím neví rady a mě začínají docházet peníze..odněkud mi na třech místech/po bokách chladiče a jedno místo, mezi 1-2 vstřikem,myšleno obrazně pro představu/vytéká chlad.kapalina..zítra zkusím zjistit kde a kudy přesně..tak se ptám,mohla by mít ona netěsnost nějakou spojitost s tlakováním vzduchu do vody v exp.?díky za každou radu,už jsem fakt na tom zle.. :help
navštívilo mě štěstí...přišlo se rozloučit..
2,4 D AAB

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 23. bře 2010 02:11 #39359

• felda19d
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
PAKO:co sem se ptal tak je stejny ze 102 transportera
T4 Multivan

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 23. bře 2010 19:40 #39395

• Jaryn
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Kdysi u úplně jinýho auta než D:_)1 jsem se takhle trápil a nakonec to dělal blbej termostat- zkus ho vyndat a projet to. Jasný je, že auto neohřeješ ale kdyby přestalo tlakovat...

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 23. bře 2010 20:40 #39399

#-o když někde teče voda z hlavy, tak to asi dobře není....
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 23. bře 2010 21:57 #39408

Ne ne,z hlavy to není,to jsem psal jen pro upřesnění místa,vodu jsem viděl jen po celé noci jak nakapalo,ale..dnes jsem propláchnul chladič a celkově jsem to pročistil a nalil utěsnovač..zatím nikde nic neteče , zkušební jízda dnes asi 30km a záhul,a vše ok,jinak mi vždy praskla hadice a nebo to vylítalo expanzkou..tak uvidím ráno,jestli bude pod autem nakapáno..jinak jsem si ještě všiml,že i když dám ovladač teplá-studená topení na studeno,jde mi i tak z fukarů teplo...jsem z toho už celý blázen :? Jinak termostat tam dřív nebyl,a bylo to dobrý,ale já ho tam chci,chtěl bych to mít ok=)
2,4 D AAB

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 24. bře 2010 09:13 #39426

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Obdržená poděkování 11
stima fukarama to mam taky přez zimu to bylo fajn ale vletě to je docela na h...o. pokud sem to dobře chapu tak tam někdo nabastlil kratky lanko a proto to je furt puštěny :-k

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 24. bře 2010 13:35 #39431

• Jaryn
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jestli to bez termostatu netlakuje, tak dej určo novej nebo nějakej dobrej. Jasný, že bez něj to nelze... :snoty:

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 24. bře 2010 20:03 #39441

termostat jsem dal již dříve/cca měsíc/novej..navíc jsem zjistil,že to mám hpodně natlakovaný,ale nikde nic nepraskne,ale je to natlakováný ještě třeba po 3-4 hodinách..motor vychladlý,voda studená-otevřu expanzku a letí voda ven..natlakovaná,studená...
2,4 D AAB

T4 - MOTOR 2.4D (AJA-55kW/75PS / AAB-57kW/78PS) + 2.4TD !!! 24. bře 2010 20:18 #39442

• Jaryn
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zkus tedy ještě jiný víčko na expanzku, je v něm ventil a může bejt out... ale pokud píšeš, že hlava je dělaná, těsnění nový a bez termostatu to bylo dobrý- hledal bych to určo tam. Já měl před lety u žigula hlavu 2x dole, vždy to vyházelo po ohřátí vodu ven. Byl to termostat... a to byl chladič teplý

Vygenerováno za 0.225 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/