Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 23. kvě 2012 21:55 #97943

tu informaci jsem dostal od někoho koho neznám, tak asi budu muset zavolat do servisu VW jestli je to možné podle čísla motoru tam mít dvouhmotu či jednohmotu. Né že bych to potřeboval vědět nutně ale zajímalo by mne jak to opravdu je :(
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 13. čen 2012 09:52 #99233

Nevíte prosím někdo, k čemu je na spojkovém lanku uprostřed ta "bambule" a jestli jsou s tím spojeny nějaké problémy?

T4 Caravelle GL 2.4D AAB 1995

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 13. čen 2012 22:00 #99286

multiblack napsal: tu informaci jsem dostal od někoho koho neznám, tak asi budu muset zavolat do servisu VW jestli je to možné podle čísla motoru tam mít dvouhmotu či jednohmotu. Né že bych to potřeboval vědět nutně ale zajímalo by mne jak to opravdu je :(

Máš tam určitě dvouhmotu. už jsem to taky řešil...mám stejnej ročník. Nabral jsem rozumy i materiál v Mašlo-servisu.
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 13. čen 2012 22:36 #99294

  • worxe
  • Avatar uživatele worxe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 554
  • Karma: 14
  • Obdržená poděkování 26
Freaxome: Nejsem si jistý,ale pomocí stlačení toho válečku by se ti mělo to lanko trochu povolit a pak to jde lépe nasadit. U pracanta 1.9TD mám na tom lanku takovou plastovou "sponu" a ta váleček drží sama. Po namontování sponu povolíš a lanko se napne.Lanko od FEBI tu slonu má . Doufám,že se nepletu,pokut ano tak prosím o opravu. Třeba na multíku mám hydrauliku, rok 94.
???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 15. čen 2012 16:56 #99400

domacimotokrosar napsal:

multiblack napsal: tu informaci jsem dostal od někoho koho neznám, tak asi budu muset zavolat do servisu VW jestli je to možné podle čísla motoru tam mít dvouhmotu či jednohmotu. Né že bych to potřeboval vědět nutně ale zajímalo by mne jak to opravdu je :(

Máš tam určitě dvouhmotu. už jsem to taky řešil...mám stejnej ročník. Nabral jsem rozumy i materiál v Mašlo-servisu.


V Autovysočina v Jihlavě mi nedokázali odpovědět co tam vlastně mám tak stále tápu a nevím :roll:
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 29. říj 2012 12:31 #106132

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Pánové,tak mi včera při rychlejší jízdě do kopce opět klouzla lamela....Nevíte,kde koupit silnější(pevnější) lamelu a nebo keramickou?....Budu měnit pouze lamelu,vše ostatní je tam nové a najeto pouze necelých 20 tis Km...dík za radu D:_)1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 29. říj 2012 14:29 #106143

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Lamela v haji po 20tis?
Kup novou od LUKu nebo Sachse, "stejne to bude LUK" a musi to slapat. Prekontroluj ale predpeti pritlacaku!!! Mohl odejit.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 29. říj 2012 16:14 #106151

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
LUK tam právě je,ale zapoměl jsem napsat,že poprvé jsem spojku měnil po nachipování(to tam byl také LUK) a od té doby vydržela jen 20 tis Km...Mám obavy,že mne tato výměna může potkat zase po 20 tis Km....Proto poptávám keramickou a nebo zesílenou jako je na odtahovkách.....přítlačáky už budu mít dva,tak snad jeden bude O.K....a pokud ne,tak stojí s lamelou okolo 2700 Kč(LUK nebo SACHS)-což je v podstatě pakatel oproti setu s dvouhmotou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 29. říj 2012 18:01 #106159

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22

kusna napsal: zesílenou jako je na odtahovkách.....


Odtahovky mají zesílenou? A setrvačník je taky lepší nebo stejný? A ta zesílená spojka má i zesílen přítlačák,nebo ložisko? A nemají i zesílenou převodovku? Nevíš?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 29. říj 2012 18:56 #106162

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

kusna napsal: LUK tam právě je,ale zapoměl jsem napsat,že poprvé jsem spojku měnil po nachipování(to tam byl také LUK) a od té doby vydržela jen 20 tis Km...Mám obavy,že mne tato výměna může potkat zase po 20 tis Km....Proto poptávám keramickou a nebo zesílenou jako je na odtahovkách.....přítlačáky už budu mít dva,tak snad jeden bude O.K....a pokud ne,tak stojí s lamelou okolo 2700 Kč(LUK nebo SACHS)-což je v podstatě pakatel oproti setu s
dvouhmotou.

Co mas za motor? Novej set to musi vydrzet!
Nedelas neco spatne nohama? :)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 29. říj 2012 19:19 #106164

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Nohama dobrý,ale jezdí mi stím i žena a při každém přeřazení prokluz....no a já to také nešetřím,pokud potřebuji upalovat,tak jedu co to jde...motor 2,5 tdi-75 kw(po chipu cca 95-100 kw)

AUTO1-někde jsem se dočetl,že orig.odtahovka T4 měla silnější spojku,ale víc nevím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 29. říj 2012 19:44 #106171

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
mírný prokluz je menší zlo, než když pustíš rychle a cukne to

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 31. říj 2012 16:34 #106316

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Pánové,ještě jsem komentoval tu prokluzující spojku s mechanikem a jednou se mu stalo u nějakého peugeota(myslím že 406) že mu také prokluzovala...namontovaly novou a problém stejný-závada byla v hydraulickém válečku pod pedálem...po X šlápnutích propouštěl kapalinu tak,že i když byl pedál v horní poloze,tak zůstával mírný tlak na spojkové ložisko a přítlačák byl pořád mírně "našponovaný" a tím pádem lamela prokluzovala.....Co vy na to?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 31. říj 2012 19:16 #106335

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
To se mi nějak nezdá :-k :-k Kolikrát musíš okruh právě natlakovat aby chodila spojka jak má, ale dnes už vím že možné je
úplně všechno!! :mrgreen:
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 09. lis 2012 13:15 #106784

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Hoši,mám nabídku přenejtovat lamelu u Feroda....co vy na to?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.184 sekund

Login