Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 20. čec 2009 18:07 #20557

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
hodil jsem vam tady foto spojek a časem tu udelam i nejake tabulky a rozděleni a použiti
aby to tu nebylo jak v bazaru tak ceny mate v inzerci.budu je stale aktualizovat a doplnovat.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 10. srp 2009 12:49 #21407

ahoj, http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=28& tady jsou taky nejaké ceny. A našel jsem že mají sadu záměny jednohmoty za dvouhmotu. Tak mrkněte.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 12. srp 2009 22:12 #21566

Ahoj. Můžete mi někdo prosím poradit? Mam T4 multivan 1.9td 94rok, když mam motor vypnutej, zařadim tam jakoukoliv rychlost, ale když nastartuju, tak tam nedam vůbec nic. Spojku jsem zkoušel odvzdušnit, ale bohužel beze změny. Bude v háji celá spojka?? Předem díky za odpověd. Tomáš
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 12. srp 2009 22:25 #21574

No jasně, ta spojka se "unáší", nevystavuje dostatečně. prověř, jestli máš v pořádku hydrauliku, a pokud ano, vyměnit spojku . . :geek:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 05. zář 2009 15:13 #22850

mašlo napsal:

Fandars napsal: Namáte zkušenost zdá se dá nahradit jednohmotnostním?
Nebo jestli se nadá ňák opravit?

Opravit se neda :!: Z 2,4D bych ho tam taky dedaval to zavani PRUSEREM :!: a jinak komplet sada :setrvak lamela přitlačak original LUK nebo SACHS stoji 13900kč pro členy clubu

Dovoluji si zde vystavit leták od Valea s náhradama za dvojhmotu.
čau martin
Přílohy:

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 25. zář 2009 23:34 #23827

• Jarin
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Kluci stala se mi taková divná věc, jedu cca 200 km na tempomat a ani jednou jsem nezmáčkl spojku, pak jí chci sešlápnou a padál zůstal na zemi, tak jsem ho zvedl, musel jsem asi 3x našlapat a bylo vše zase v pořádku. Stalo se to někomu ? V čem může být problém ?

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 26. zář 2009 00:56 #23834

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
nevim co maš za Tečko a ani typ motoru spiš typ převodovky ale dle meho se ti zavzdušnuje spojka pokud ji maš hydraulickou :!: muře to byt netěsnost u hydro valečku na převodovce dole ale i u pedalu povolene šroubeni nebo mikro prasklinka na vedení.mi se to stalo nekolikrat na 91 přestavba 2,9 VR6 motor corado 204 PS po upravě ABT 255PS :-" že se mi přehřivala spojka a nešla odvzdušnít tak jsem musel sem tam za jizdy našlapat jinak po hodince nešlo vyřadit ani zařadi.vyřešila to až keramika a klidnější jizda. ale hlavne komplet novy rozvod hydraulicke spojky až po nalevku na brzdovku a nova kapalina. žadna nahrada origo dily VW
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 26. zář 2009 20:16 #23848

• Jarin
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zapoměl jsem ta napsat mám 2.5 tdi 96 ACV. Zdá se mi že kapalina ale nemizí, je nějak vidět na ten váleček u spojky, jestli teče nebo ne.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 26. zář 2009 20:18 #23850

• Jarin
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ještě jedna věc náplň kapaliny je stejná pro spojku i brzdy, tak kdyby byl problém nahoře u nádřžky tak by byl problém i s brzdama nebo se pletu ?

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 26. zář 2009 20:43 #23853

• Jaryn
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jj, pleteš se. Nádobka na kapalinu je rozdělena malou přepážkou- právě z tohoto důvodu- aby při úniku kapaliny z okruhu spojky nebo brzd, zbylo malé množství pro funkci toho druhého...

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 26. zář 2009 23:25 #23858

• Jarin
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak to budu muset zitra pořádně prozkoumat jestli je nádobka fakt plná.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 27. zář 2009 22:38 #23894

• Jarin
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jj je tam přepážka, ale pořád mi to nejde do hlavy když jedu a dlouho spojku našlapu tak se ztratí tlak, ale v tom případě když k tomu přídu ráno tak by měl být taky tlak pryč, ale ráno je to vše ok. A kapalina nemizí.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 28. zář 2009 10:13 #23908

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 3
neboj ono se to začne zhoršovat ne hned ale postupně až jednoho dne nepůjde zařadit vůbec,jo a vůbec to nedělá dobře spojkovému obložení,poněvač jak uniká kapalina z hydraulického spojkového ložiska,tak se brzdová kapalina dostane až na lamelu,pak je to na výměnu jak lamely tak přítlačáku.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 29. zář 2009 00:10 #24009

• Jarin
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
A je tam někudy vidět na to ložisko ?
Mám najeto 250 000 km a spojku jsem nedělal.

T4 - SPOJKA / DVOUHMOTNOSNÍ SETRVAČNÍK 25. lis 2009 20:29 #28432

• vpa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Vytahl jsem ji ze se 65 a je to luk. Da se s tim vevnitr kousek pootocit. Podle prispevku tady jsem myslel ze 65 ma jednohmotu, tak mi neni jasne proc by tam nekdo daval tohle kdyz je to drazsi.
Přílohy:

Vygenerováno za 0.235 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/