Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Anketa: Jaký je podle vás nejspolehlivější motor pro T4

2,0i 62kW
4 1%
2,5i 85kW a 81kW
12 3%
2,8i VR6 103kW
7 1.8%
2,8i V6 150kW
6 1.5%
1,9D 44kW
15 3.8%
1,9TD 50kW
34 8.6%
2,4D 57kW a 55kW
101 25.4%
2,5TDI 65kW
22 5.5%
2,5TDI 75kW
129 32.5%
2,5TDI 111kW
67 16.9%
Celkový počet hlasujících: 245 ( Diablo7, Rejty206, Vincek, Samsonrc, Kaki88 ) Zobrazit více
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé

Téma: T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 20. úno 2009 13:56 #9924

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Pokud chces pomer (kvalita) a cena tak kup 2,4ku ale poradne si ji projdi a hlavne projet. 19 ku TD jsem mel a zrychleni super ale na dalku to moc nebylo, ale zase cena ND na tento motor je polovicni nez na 2,4ku a TDi....
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 21. úno 2009 15:28 #10000

to je zajimavy, pritom tech 2.4 je vsude hodne, tak bych typoval ze to bude dostupnejsi a levnejsi..

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 21. úno 2009 15:50 #10001

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Je to divne ale motoru 2,4D je vsude dost ale nove dily jsou na to drahe ale za to 19TD motor jen tak lehce nesezenes ale dily jsou na to za polovic :-)

Proste 5 valcu je pet valcu :-D
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 22. úno 2009 18:16 #10182

Měl jsem T4 75kw čiplou na nevímkolik. Před čipem to jelo 165 po rovině, po čipu 195. Další majitel s tím jezdil jako dobytek stále naplno, neohříval, olej neměnil a i tak z motoru vyletěla ojnice až na 250.000km. Neuvěřitelné, že?
Multivan 128kw

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 28. úno 2009 00:15 #10761

Jednoznačně 2.8 VR6 a v automatu, +rychlost, + pohodlí,- spotřeba ale jezdím na plyn tak je to jako když jezdím za 7 litrů nafty a pomalu nejezdím :-) :drunken:

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 28. úno 2009 10:16 #10772

a prestavba na plyn vysla na kolik?

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 28. úno 2009 11:58 #10776

• mdobi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
taky sem přemejšlel o plynu, ale jelikož jsem chtěl syncro, není kam dát nádrž a pokud jí dáš dovnitř už tam nic nenaložíš,nebo přijdeš o místa k sezení, nemůžeš parkovat v podzemínch garážích nepustěj tě do některejch rakouskejch tunelů atd. Ale záleží na tom na co to auto chceš!!
Přestavba nevim jak VR6 ale 2,5l- 25tis obyčejnej systém, vstřikování něco přes třicet
T4 2,5 tdi syncro
T4 2,5 tdi automat

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 28. úno 2009 13:40 #10780

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Vladimíre, konečně zpřízněná duše :-" :-" :-"
............................................... :-" :-" :-" VR6 je VR6
jo a odkud jsi?
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 08. bře 2009 13:52 #11446

Jaryn. napsal: a prestavba na plyn vysla na kolik?

Tak protože mám sám dílnu na přestavby vozidel na plyn tak mě to moc draze nevyšlo ale oficiální cena pro zákazníka je 42 000,- je to sekvenční vstřikování od firmy BRC patří to k nejlepším zařízením co je na trhu pokud se budeme bavit o obyčejném plynu tak jeho cena se pohybuje od 22 000,-Kč

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 02. kvě 2009 10:19 #15195

• chuan
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ahoj kamaradi dlouho sem tu nebyl tak se omlouvam ,ale potrebuji poradit . kamarad chce koupit t4 1,9d a ja nevim jestli je to dobra volba nebo ne dost mi na tom zalezi poradte mi aby neudelal nejakou hloupost auto ma slouzit pro praci i pro takove to rodinne popojizdeni predem moc dekuji chuan jinak kdyby nekdo mnel t4 okolo150000 kc na prodej pro toho kamose dejte vedet...tel 774734567 nebo ...chuantoreno@sesnam.cz dekuji :help :help :help :help

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 02. kvě 2009 10:31 #15198

No já si myslím, že 1.9D je spíše opravdu jen na ježdění, ať už za prací nebo s rodinou. Pokud chceš něco tahat, tak rozhodně ne. Jeden můj známý z Teplic prodává T4 2.5 TDi rok 1997, je to multivan, dovoz, manuální klima vepředu i vzadu, ve velmi slušném stavu, má to snad jen promáčklé páté dveře, červená barva a mluvil o ceně 140-150 tisíc. Jo a má to už kulatej předek. Marek :?
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 02. kvě 2009 21:25 #15211

• ferror
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já motor 1.9D mám... Sice se mi krátce po koupi vysypal (kroužky), ale teďko jezdí jak ďábel, tahá náklady (max. 800kg; sice by uvezlo víc, ale je to multivan a netřeba to ničit)... Jede jinak ale dobře, ikdyž občas to je jako safety car (vede kolonu)...
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 02. kvě 2009 23:32 #15233

mám také 1.9 50 kw , pokud nejezdíš dálnice , tak dobrý , při slušném zacházení tě motor přežije . Ten můj je třeba občas pěkně prohnat , jinak hodně zlenivý a přestane tahat .

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 03. kvě 2009 19:08 #15275

• ivo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
vw t4- motor 1.9 TD- oprava startér,alternátor,hlava jinak 100% r.v. 94
najeto pouze 495 tis km-skutečných

T4 motory - spolehlivost jednotlivých verzí 14. čen 2009 12:00 #18203

• Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
je 300tis km v poradku na 2,5tdicko 75kw nebo je nutne jiz ocekavat nejakou vetsi investici?
je jasny ze zalezi jak se o to clovek stara ale kdyz puvodniho majitele neznam:-/
diky

Vygenerováno za 0.279 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/