Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 03. srp 2014 14:25 #142655

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Tak jsem tu s dalsim prispevkem.Nechal jsem delat predvstrik po rozvodech motor AJT.Cca po trech hodinac mechanik nemel uz nervy.Takze auto ted spatne strartuje a kouri.Po seslapnuti plynu je to jak dymovnice.A hlavne mu nejde TDI graf prej to napise chybu neco jako cas vyprsel nebo tak neco.A furt to pise chybu G80 snimac zdvyhu jehly myslite ze to mam vliv na serizeni predvstriku a na TDI graf?
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 05. srp 2014 07:01 #142701

  • lesek
  • Avatar uživatele lesek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
zkontroluj si vedení k tomu snímači zdvihu jestli to nemáš někde přerušený a odpor toho čidla jestli je v toleranci...
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 05. srp 2014 07:11 #142702

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
A kolik by mel mit odpor? Co jsem tak koukal tak fraty se zdaji byt vporadku.Jen jeste takovej malej dotaz.Predvstrik se serizuje na cerpadle a pak jemne doladeni je kladkama? Mam motor ACV.
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 12. srp 2014 07:13 #142958

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Tak jsem to zmeril a ten vstrik ma odpor 107 ohm tak nevim.
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 08:30 #143019

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Nevite nekdo ktere piny v ridici jednotce nebo kterym svazkem vedou draty k ridicimu vstriku? Jeste jsem to jednou promeril a odpor je stejnej 107ohm i kdyz jsem hybal kabelem.Jen bych ted potreboval zkontrolovat vedeni do jednotky a nevim jakym svazkem to jde a na jaky pin na stekru jednotky.Nejde mi totiz spustit tdi graf a stale mi nejde smazat chyba s G80
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mazec.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 15:58 #143042

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Tak ja uz fakt nevim promeren pin 101 a 109 vse v poradku nikde nic ale chyba stale pretrvava 17655 tak jeste teda zkusit ten ridici vstrik vymenit i kdyz ma 107ohm a rozpeti je mezi 95-115ohm
A pak uz jen chyba 18062 sdruzene pristroje
mam podezreni na cidlo co je dole na vane setkal se stim nekdo?
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 20:24 #143051

  • lesek
  • Avatar uživatele lesek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
co si pamatuju tak ten odpor by měl být OK jak píšeš. Zkontroluj a projdi ty svazky jak k čidlu na vaně a i ke vstřiku. mohlo by to spolu souviset a bejt to někde prodřený. je to všechno spodem na motoru. ty piny měříš kde? chtělo by to rozpojit štekry kam to vede a proměřit, popř, problikat jednotlivý fousy. Budeš potřebovat nějaký schéma... Nebo ten řídící vstřik můžeš zkontrolovat v měřených hodnotách. Tam to bude vidět.
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 20:32 #143052

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
odpojil jsem stekry z ridici jednotky a problikal jsou to piny 101 a 109.Nakonec jsem uz z nouze pripojil jinej vstrik sice z verze 75kw a chyba najednou jde smazat a zmizela. Po zapojeni zpret chyba vyskocila takze ac to sice moc nechapu kdyz odpor je v mezi tolerance tak je asi hold spatnej.Jo a jaky cidlo na hlave mas na mysli(snimac otacek?)
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mazec.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 22:26 #143068

  • lesek
  • Avatar uživatele lesek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
myslel jsem to čidlo dole na vaně...
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 08:57 #143080

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
:cheer: jsem byl asi uz moc unaven a blbe jsem si to precetl :cheer: jj cidlo dole na vane zkontroluji na budikach pri otoceni klicku parkrat blikne zluta olejnicka.Jelikoz je meneny olej a filtr tak to budu resit az na dalsi vymene.
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 09:04 #143081

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Nahodou nemate nekdo na prodej vstriky na AJT 65Kw nebo nevite o nekom ?
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 10:38 #143083

  • lesek
  • Avatar uživatele lesek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
ty AJT tam nikdo pak už nedává... někde se to tu už řešilo a dávaj se tam ze 75kW Bosch, jsou běžnější, pohledej... AJT má to blbý Stanadyne nebo tak... Nebo zajdi někam kde dělají čerpadla a vstřiky, třeba Bosch servis a nech udělat jen ten řídící. Na tom "Boscháckým" jde vyměnit jen ta cívka s vrškem vstřiku.
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 10:51 #143084

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Jeden bosch vstrik mam ale ze 75kw.Ma jine telo myslis ze by to slo tedy nejak predelat tak aby to slo vymenit jen ten ridici?
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 11:04 #143085

  • lesek
  • Avatar uživatele lesek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
pokud to vezmu čistě teoreticky tak nešlo nebo ať mě někdo opraví...
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 11:12 #143086

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Jedine co vim taknse tam davaj vstriky ze 75KW a pak se meni jeste trubky od cerpadla a prehrani ridici jednotky.ale ted bohuzel nejsou finance a potrebuju jezdit tak to musim nejak vyresit.
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.100 sekund

Login