Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 03. srp 2014 14:25 #142655

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Tak jsem tu s dalsim prispevkem.Nechal jsem delat predvstrik po rozvodech motor AJT.Cca po trech hodinac mechanik nemel uz nervy.Takze auto ted spatne strartuje a kouri.Po seslapnuti plynu je to jak dymovnice.A hlavne mu nejde TDI graf prej to napise chybu neco jako cas vyprsel nebo tak neco.A furt to pise chybu G80 snimac zdvyhu jehly myslite ze to mam vliv na serizeni predvstriku a na TDI graf?
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 05. srp 2014 07:01 #142701

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
zkontroluj si vedení k tomu snímači zdvihu jestli to nemáš někde přerušený a odpor toho čidla jestli je v toleranci...
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 05. srp 2014 07:11 #142702

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
A kolik by mel mit odpor? Co jsem tak koukal tak fraty se zdaji byt vporadku.Jen jeste takovej malej dotaz.Predvstrik se serizuje na cerpadle a pak jemne doladeni je kladkama? Mam motor ACV.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 12. srp 2014 07:13 #142958

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Tak jsem to zmeril a ten vstrik ma odpor 107 ohm tak nevim.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 08:30 #143019

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Nevite nekdo ktere piny v ridici jednotce nebo kterym svazkem vedou draty k ridicimu vstriku? Jeste jsem to jednou promeril a odpor je stejnej 107ohm i kdyz jsem hybal kabelem.Jen bych ted potreboval zkontrolovat vedeni do jednotky a nevim jakym svazkem to jde a na jaky pin na stekru jednotky.Nejde mi totiz spustit tdi graf a stale mi nejde smazat chyba s G80

Naposledy změněno: od mazec.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 15:58 #143042

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Tak ja uz fakt nevim promeren pin 101 a 109 vse v poradku nikde nic ale chyba stale pretrvava 17655 tak jeste teda zkusit ten ridici vstrik vymenit i kdyz ma 107ohm a rozpeti je mezi 95-115ohm
A pak uz jen chyba 18062 sdruzene pristroje
mam podezreni na cidlo co je dole na vane setkal se stim nekdo?

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 20:24 #143051

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
co si pamatuju tak ten odpor by měl být OK jak píšeš. Zkontroluj a projdi ty svazky jak k čidlu na vaně a i ke vstřiku. mohlo by to spolu souviset a bejt to někde prodřený. je to všechno spodem na motoru. ty piny měříš kde? chtělo by to rozpojit štekry kam to vede a proměřit, popř, problikat jednotlivý fousy. Budeš potřebovat nějaký schéma... Nebo ten řídící vstřik můžeš zkontrolovat v měřených hodnotách. Tam to bude vidět.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 20:32 #143052

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
odpojil jsem stekry z ridici jednotky a problikal jsou to piny 101 a 109.Nakonec jsem uz z nouze pripojil jinej vstrik sice z verze 75kw a chyba najednou jde smazat a zmizela. Po zapojeni zpret chyba vyskocila takze ac to sice moc nechapu kdyz odpor je v mezi tolerance tak je asi hold spatnej.Jo a jaky cidlo na hlave mas na mysli(snimac otacek?)

Naposledy změněno: od mazec.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 13. srp 2014 22:26 #143068

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
myslel jsem to čidlo dole na vaně...

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 08:57 #143080

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
:cheer: jsem byl asi uz moc unaven a blbe jsem si to precetl :cheer: jj cidlo dole na vane zkontroluji na budikach pri otoceni klicku parkrat blikne zluta olejnicka.Jelikoz je meneny olej a filtr tak to budu resit az na dalsi vymene.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 09:04 #143081

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Nahodou nemate nekdo na prodej vstriky na AJT 65Kw nebo nevite o nekom ?

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 10:38 #143083

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ty AJT tam nikdo pak už nedává... někde se to tu už řešilo a dávaj se tam ze 75kW Bosch, jsou běžnější, pohledej... AJT má to blbý Stanadyne nebo tak... Nebo zajdi někam kde dělají čerpadla a vstřiky, třeba Bosch servis a nech udělat jen ten řídící. Na tom "Boscháckým" jde vyměnit jen ta cívka s vrškem vstřiku.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 10:51 #143084

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Jeden bosch vstrik mam ale ze 75kw.Ma jine telo myslis ze by to slo tedy nejak predelat tak aby to slo vymenit jen ten ridici?

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 11:04 #143085

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
pokud to vezmu čistě teoreticky tak nešlo nebo ať mě někdo opraví...

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. srp 2014 11:12 #143086

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Jedine co vim taknse tam davaj vstriky ze 75KW a pak se meni jeste trubky od cerpadla a prehrani ridici jednotky.ale ted bohuzel nejsou finance a potrebuju jezdit tak to musim nejak vyresit.

Vygenerováno za 0.222 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/