Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 02. led 2015 19:57 #149017

• berry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No takže jsem to dnes zkusil a hrozně to lítá..při doledění pomocí kladky tomám v grafu mezi rysky a mám předvstřik od 0,2 do 1,8 tak nevim..někde jsem vyčetl proč ten trojuhelníček lítá nahoru dolů a to se mi opravovat nechce..takže budu asi ladit a ladit až se to někde usadí :) no a pokud by jste někdo věděl co s tím tak budu rád za jakékoliv info..díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 01. úno 2015 13:50 #150739

• kuba 44
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj Chtěl bych se vás zeptat jestli by neměl někdo na půjčení hodiny (budík) na seřízení předvstřiku na čerpadle .

Samotné hodinky mám ale nevím jak jsou dlouhé ty indikátory tak to nechci riskovat .

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 11. úno 2015 20:58 #151173

• Petr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj TRANSPORTÉRÁCI :) Mám na vás všechny dotaz. V servisu mě měnili čerpadlo u 2,5 TDI 75KW. kvůli tomu, že mělo vůli a nevyplatil by se cenově repas. Sehnal jsem tedy jiné. Ten problém, který mi pak ale nastal je ten, že motor startuje na škrtnutí ale má takový mohutný někdy až kovový zvuk. Diagnostika napsala něco v tom smyslu, že se má seštelovat předvstřik. Rozpoutal jsem tedy akci kulový blesk a začal jsem pátrat kdo by byl schopen mi to seštelovat ale věřte či nevěřte zatím jsem nikoho nenašel. Jsem z Klatov plzeňský kraj. Nevíte někdo o někom kdo by byl schopen i ochoten to dát do kupy???? Děkuji vám všem za odpovědi. Popřípadě nechávám kontakt na mě. Tel 722 923 181 - Tomis15@seznam.cz

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 24. úno 2015 18:44 #151731

Ahojte mam takyto problem: Motor ma klepavy kovovy zvuk ako V3Ska pri zimnom starte... jedinu vec co vidim na VAGu je pri studenom starte v skupine 004 kde mam zazeh posunuty na 21 az 22stupnov ! (co neviem ci je nejaka vypovedna hodnota lebo 004 sa ma kontrolovat pri teplote chlad. kvapaliny 80C) bohuzial moja verzia mi na VAGu nevypise ci 21 alebo 22 stupnov pred alebo za HU ale predpokladam ze pred HU a preto je ten klepavy kovovy zvuk...) nasledne po cca 2-3km skoci zrazu pri teplote chlad. kvap. cca 60C do normalu... (pre ACV je rozpatie: volnobeh zazeh max 4,8pred HU a max 3za HU) ... ked mi motor prave klepe tak pocas jazdy sa neviem zbavit chyby: 00550 Regulace Pocatku Vstriku ... (viac na ROSS TECH: wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00550 ) a pod tym kodom mam este dopisane 17-00 Regulacni Diference; akonahle sa motor "ukludni" a dostane sa do normalu tak chybu vymazem a uz sa v ten den neobjavi... az nasledne pri dalsom STUDENOM starte... (a to nie vzdy ... cca kazdy druhy den...)

Podla T4Wiki mi asi hrozi vymena N108 ... translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=d...08_(Einspritzbeginn) ; ventil som skusil diagnostikovat cez VAG a cvakal ... avsak to bol motor uz zohriaty....

co myslite ako pokracovat dalej? co dalej skontrolovat? ine rady, pohlady? DAKUJEM

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 05. kvě 2015 11:05 #154687

• grobi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ahoj, nevite nekdo kde pridat naftu na cerpadle t4 2,4 D aab? auto kouri jen pri startu, pak uz z vyfuku nejde nic. nenalozeny jakz takz jede, ale kdyz sem trosku nalozenej jsou i kopce ktery davam sotva na dvojku. podle me malo nafty. prej by nekde na cerpadle mela jit pridat, ale nevim kterej sroubek to je. diky za radu

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 05. kvě 2015 11:55 #154693

• Jirka S
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Obdržená poděkování 42
nahoře na čerpadle, směřuje do prava, a má na sobě takovej plechovej kroužek.Stačí tak půl závitu

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 05. kvě 2015 13:45 #154702

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 15
Ano hledej to schované pod hadicí podtlaku z vývěvy do posilovače a nad holendrama z vysokotlaké části čerpadla.
Ale nejdřív se podívej jestli máš dobře napnutý "malý rozvod" na čerpadlo a jestli ho máš dobře nastavený.
Přílohy:

Naposledy změněno: od Ales-X.

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 07. kvě 2015 14:48 #154796

• grobi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ok, diky moc

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 22. kvě 2015 09:31 #155373

• jerrykx
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
chtěl bych Vás poprosit o radu. Mám t4 2.5tdi acv 75kw, již když sem auto koupil auto nejelo uplně na plný výkon tak jak by mělo a za tepla mělo občas delší start. Udělal sem turbo a rozvody, při kterých sem zjisitl ,že je rozvod na čerpadle je skočenej o zub, po správném nastavení rozvodů a předvstřiku auto téměř nejelo, předvstřik sem tedy zvednul, tim se zlepšil výkom, ale zase když je motor ohřátý, tak při startu vyskočí do otáček a pak už vpoho.....výkon celkově stále nižší než by měl být.

diagnostika ukazuje:
01237 - ventil odpojení paliva(způsobeno vyřazením imobilizéru)
01242-koncové stupně v řídící jednot ce
270-00 nesmyslný signál

Je to v čerpadle myslíte? nebo sehnat jinou říd. jednotku?
díky za rady

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 24. kvě 2015 17:31 #155438

• Doubi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Čau pokud Ti při teplém motoru vyskočí otáčky motoru nahoru a hned zase spadnou na volnoběžné bude v háji teplotní čidlo je to to 4 pinové s půlkulatým konektorem. Ale s tím předvstřikem je to divné měl by být ideálně nastavený na 50, ale pokud je to někde v tom rozpětí tak bych to asi neřešil, každopádně nastavovat POUZE při ohřátem motoru protože jinak jsou ty hodnoty jiný..!! A co se toho výkonu týče tak bych v první řadě mrknu na ten plastovej nátrubek co vede od vzduchového filtru do turba je to plast a snad na každý T4 je teplem povolená a saje to okolo falešnej vzduch stáhni ten nátrubek eskapáskou a bude to ok ;)
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 25. kvě 2015 10:59 #155470

• jerrykx
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Otáčky začaly vyskakovat při zahřátém motoru až poté co jsem udělal rozvody a správně nastavil na čerpadle, předtím to mělo dlouhé teplé starty a zdali se správně pamatuji na Vagu žádné čidlo neukazovalo kraviny.
Předvstřik je nastavený úplně mimo, jinak to vůbec nejelo. ...nastavovaný je na ohřátem motoru.
Trubka plástová před turbem je nová a stáhlá širokou páskou na turbu + nový o-kroužek, mam budík tlaku v sání, který ukazuje co má...max cca 1bar.

Prý asi bude něco v čerpadle :(
Lze nějak poznat zdali nedělá kraviny jednotka, respektivě ta část do které je zavedena hadičky ze sání? případně zdali jednotka není přehraná nějakým shit softwarem?....po dobu co vlastnim auto sem totiž zjistil, že jeden z majitelů byl zřejmě kutil...čiti "idiot" :silly:

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 12. čec 2015 09:10 #157132

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Zdar kluci,da se nejak predem urcit ze zacina jit cerpadlo do kopru.Jaknjsem psal v jinem vlakne.Kolem 140km/h mi to ubira a pridava a zase ubira.Nejdrive jsem podeziral turbo.Ale vcera uz mi to za tepla zaclo blbe startovat tak mam spise podezreni na cerpadlo.
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 14. čec 2015 21:48 #157258

• kwaker
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, prosím potřebuji sehnat co nejdříve palivové vstřikovací čerpadlo, nevíte někdo prosím o něčem? (2.4 D)
T4 Caravelle 2.4 D "Hrach"
r.v. 1996

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 16. led 2016 17:05 #162099

Zdravím, mám také T4 syncro benzin 2,5i. Auto mě dva roky stálo a nejde elektrika do vstřiků, nevíte čím by to mohlo být ?

T4 - ČERPADLO / VSTŘIKY - PŘEDVSTŘIK / NASTAVENÍ 18. kvě 2016 20:36 #167184

Dobry den, zdravim a volam sos prosim o pomoc. :(
Nechal jsem repasovat vstrikovaci cerpadlo z me 2.4 AAB 1994, pri rozborce bylo zjisteno, ze v nem odesel predsuvnik, ze jsem pry jeden z tisice. Neda se to koupit, takze musim sehnat cele cerpadlo.
Nevali se Vam nekomu treba zbytky cerpadla na 2.4D s timto dilem.
Dkuju predem za pomoc Honza
Přílohy:

Naposledy změněno: od Showfun.
Vygenerováno za 0.351 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/