Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D2L

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D2L 23. kvě 2015 22:36 #155419

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Pasovat bude, řezat budeš muset. viz www.transporterclub.cz/forum/22-nadrz-pa...-bufik-d3lc?start=15 Asi 14 příspěvek
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D2L 24. kvě 2015 21:35 #155449

• Frosty
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Díky Finido.. No tak na to řezání asi nemám odvahu :dry: to by musel asi kuchnout někdo místo mě a já bych se otočil nebo zavřel oči :pinch:
VW T4 Multivan , 75 kw 1997.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D2L 27. kvě 2015 20:44 #155585

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ono i to dobře vyměřit , když nemáš mustr je celkem opruz :(
:(
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D2L 19. dub 2022 19:58 #205911

Zkusím trochu oživit tohle "mrtvé" vlákno :-) . Dostal se mi do ruky bufík , tak jsem nejdřív zjišťoval , co to vlastně je , rozebral , začal čistit a brousit , no a pod nánosem bordelu , vosku , bodyšutzu a kdoví čeho všeho ještě jsem objevil i origo štítky :-) . Obal obrousil , odrezil a natřel , vnitřek je vyčištěný , nová svíce , kabely zkontrolovány , ale zasekl jsem se na čerpadle - sice ještě funguje , ale kdoví , jak dlouho ještě bude , je orezlé a označení už dávno zmizelo . Takže kdyby někdo měl origo číslo , bylo by to moc fajn , no a ještě 4 gumové silentbloky , co jej drží , jsou po smrti , z nich čísla mam , ale s jejich nalezením si neví rady ani google ;-) . Dekuji za radu , kde to sehnat na tuhle vykopávku :-) :-)

Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi.......
Přílohy:

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.338 sekund

Login