Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Topeni D4W rady,zkusenosti....

Topeni D4W rady,zkusenosti.... 29. pro 2017 14:39 #181430

• Kučera
  • Uživatel
Ahoj,chci se zeptat na topeni D4W,mam original v Multaku 111 kw s origo hodinkama,nechal jsem ho cele opravit (nove sitko,nova keramicka svicka,nova ridici jednotka,opravene obehove cerpadlo - vycistene,nove uhliky) a jde mi o to ,ze jsem asi cekal vice,kdyz ho zapnu tak se pekne rozjede za chvilku huci jak startujici turbina zvejfuku jde teplej vzduch,ale uvnitr je to slabota,jen tak trosku cejtim na ruku,ze to pod celnim sklem dejcha a to mi prave prijde malo,Tak se chci zeptat jak vam to funguje nebo spis jak to ma fungovat.Jo a dost to uvnitr auta smrdi po spalene nafte,ale to je asi diky tomu vejfuku pod prednim podbehem.Ma to jen tak lehce foukat nebo spis jak fén fucet a ma to ohrat auto na tricko nebo jen tatak ovlazit uvnitr.Dale ma se rychlejc ohrivat motor,trva to cca 15 minut jizdy i pri zapnutem prihrevu coz je podobne jako kdyz topeni nefungovalo.Diky moc za nejake info nebo postrehy.Ahoj Tomas
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Topeni D4W rady,zkusenosti.... 27. led 2018 09:07 #181864

• bobr
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
Pokud to mas origo a mas i climatronic , tak v modu predehrivani auta sviti na climatronicu HE a vetrak ma opravdu foukat jen na celni sklo a jen tak lehce. Jednou jsem menil D3 za D4 a nechal jsem puvodni naftove cerpadelko ktere je pro 1 - 3 kw a rek bych ze se to chovalo podobne topeni horelo a hucelo, bylo to sice dost na to, aby nevyplo cidlo plamene ale skoro to netopilo. Tim chci rict, ze muzes mit to svoje uz vybehane a dava malo nafty.
VW T4 Multivan 2.5TDI Generation 111kw AXG 2002
VW T4 Transporter 2.5TDI ACV 75kw Syncro 1999
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Kučera
Vygenerováno za 0.338 sekund

Login