Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Padá nafta- vzduch v hadičkách.. :-(

Padá nafta- vzduch v hadičkách.. :-( 15. dub 2019 19:14 #191667

  • MilhausT4
  • Avatar uživatele MilhausT4 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj ve spolek...mam problém se kterym si uz fakt nevim rady... mam Multaka T4 2.5 Tdi 75kw rok 2003 a pada mi nafta... takze jsem sel po zakladnich vecech tj: zhavicky zhavi, vymenil jsem naftovy filtr, prepady od vstriku ale stále mi jde z filtru vzduc do cerpadla…. takzem odpojil privod z nadrze a dal tam pruhlednou hadičku a ten vzduch v nafte jde uz z nadrze??? Uz si opravdu nevim rady cim by to mohlo byt???? Kluci prosim o radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Padá nafta- vzduch v hadičkách.. :-( 16. dub 2019 19:03 #191677

MilhausT4 napsal: takze jsem odpojil privod z nadrze a dal tam pruhlednou hadičku a ten vzduch v nafte jde uz z nadrze???

Není to voda?
T4 Caravelle 2.5TDI 75kW r.v.2003

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Padá nafta- vzduch v hadičkách.. :-( 16. dub 2019 20:02 #191682

  • MilhausT4
  • Avatar uživatele MilhausT4 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Jako voda me nenapadla,ale voda to není....je to vzduch.. :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Padá nafta- vzduch v hadičkách.. :-( 13. říj 2020 14:19 #199498

Zkus pozorovat,zda-li to dělá při plné nádrži, nebo jen když je tam míň nafty. Kamarád měl stejný problém, jen na benzínu,cca od poloviny nádrže přisával vzduch. Nakonec měl "jen" dírku někde v hadici v nádrži kolem čerpadla, a při snížené hladině nasával i vzduch. Aktuálně řeším něco podobného, za jízdy to ničemu nevadí, čerpadlo stejně dává asi 10x víc nafty,než je potřeba, takže vzduch v palivu nepociťuji. Vadí mi,že se ten vzduch po vypnutí motoru samovolně vrátí před vstřikovací čerpadlo, udélá malou bublinku,a pak startuji cca 5-7 vteřin. Provizorně toto vyřeším jednosměrným palivovým filtrem. Na jaře půjde celé vedení na repas,teď už se mi do toho nechce. Snad ti to aspoň trochu pomůže. Hodně štěstí, a ať autí dlouho slouží
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mickey1.9td.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.217 sekund

Login