Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 20. bře 2020 21:37 #196898

  • churchill
  • Avatar uživatele churchill Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
V nastavení Kuneny není zadáno eBay APP IDAhoj,

máte někdo zkušenost s levným nezávislým topením z Číny? Je toho plný eBay. "Jedna paní povídala", že to má asi 3. sezonu a spokojenost. Tady jsem to ale nepotkal. Cena 3.000 je lákavá. 10.000 do toho dát nechci, ale tohle by mi za pokus stálo. Díky za tipy.
T4 Multivan, 2,5 TDi, 111 kW, r.v. 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 21. bře 2020 15:20 #196899

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 256
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Nevím zda poradím, mají ho asi 3 moji kamarádi většinou v obytných aviích a po určitých )úpravách to i funguje, existuje na Facebooku skupina kterou založili "nezavislé topení z číny výměna zkušeností", tam se myslím dozvíš vše :-)
Poděkovali: churchill

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 25. lis 2020 17:17 #200067

Mám 2kw z Alzy za 3300 a super.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 25. lis 2020 21:35 #200071

  • Alfonz
  • Avatar uživatele Alfonz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 1
Dnes mi dorazilo z Číny 1500w , akorát teď vyřešit jak zapojit, jestli ho napojit na hadici nad předehrevem a aby tlačilo stejným směrem.
T4 Long ACV 75kw 2001 poloplech 8 míst

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 04. pro 2020 00:57 #200168

Mám v plánu koupit tohle: www.aliexpress.com/item/1005001468634368.html mělo by to být nejkvalitnější Čínské topení. Jen netuším, jak bez najezdu/montážní jámy nainstaluju jehlu. Napadlo mě, že v mém 2.5TDi 75kW ACV je před levým předním kolem nějaký výfuk asi ten předehřev motoru. Moc nevěřim, že to po 20 letech něco dělá, ale hadičku/jehlu bych mohl použít už tu zavedenou z toho ne? A možná i něco víc?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od WildaCZ.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 04. pro 2020 06:16 #200169

Já jsem zapojil topení / Planar / bez toho, abych dával jehlu do nádrže - využil jsem stávající přípojení pro předehřev -- namontoval jsem T kus-
jeden vývod na čerpadlo pro předehřev a druhý na čerpadlo pro planar. Zvládá to v pohodě.Nechtěla se mě sundávat nádrž.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 04. pro 2020 10:52 #200171

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 725
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
No topeni z ciny ... vim ze maji kupu veci levnych. Ale opravdu to budes davat do sveho milacka? Pokud mas pracanta tak asi jo.
Ja mam radio s 2 DIN displayem z ciny a jsem s nim spokojenej. Teda od doby co se porouchalo podsviceni do te doby to topilo tak ze se na tom nedalo sahnout
az sem se bal ze to shori.
Bal bych se namontovat nejaky verk z ciny ktery v sobe ma plamen.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 04. pro 2020 13:45 #200174

Tomuhle nazoru se nedivim, ale co si budeme povidat to same by clovek rekl o ruskych vyrobcich a hele jak je Planar oblibeny a spolehlivy. LF Bros se zacina montovat i na profesionalni urovni a prodavaji to i cesti prodejci kteri tim padem musi poskytnout zaruku a musi to mit patricne atestace. Nekterych znacek bych se fakt nebal. Staci se podivat na hromady pozitivnich zkusenosti ze sveta.

Mate ty Planary apod pod sedackou spolujezdce? Da se tam v pohode protahnout vyfuk a sani kolem vyfuku a nadrze atd?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 04. pro 2020 13:50 #200175

Oreginal napsal: Já jsem zapojil topení / Planar / bez toho, abych dával jehlu do nádrže - využil jsem stávající přípojení pro předehřev -- namontoval jsem T kus-
jeden vývod na čerpadlo pro předehřev a druhý na čerpadlo pro planar. Zvládá to v pohodě.Nechtěla se mě sundávat nádrž.


Diky za potvrzeni, tohle jsem planoval udelat jen jsem nevedel jestli to bude fungovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 04. pro 2020 17:17 #200176

Mám toho planara namontovaného ze spodu pod druhou řadou sedadel vlevo.
1/- původně jsem to taky chtěl namontovat pod sedadlo spulujezdce, ale vzhledem k tomu, že spaní při tom, jak to hučí není zrovna to ideální.
2/-protahovat výfuk a sání kolem nádrže a výfuku se mě taky moc nelíbilo vzhedem k tomu místu a celkové pracnosti.

Studený vzduch / myslím tím vzduch z kabiny/ do bufa beru před levým zadním kolem a teplý vháním přes mřížku stejnou jako je mřížka topení pro spolujezdce,
která je umístěna trošku v pravo za sedadlem řidiče.
Hluk není až tak velký, řekl bych jako když topím el.topením s ventilátorem.
Jediná nevýhoda je v tom, že nelze regulovat ventilátor planaru.
Doporučuji bufa namontovat přes silentbloky - hlavně čerpadlo - jinak je to o hodně hlučnější.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 04. pro 2020 17:46 #200177

A mas to v nejake vodotěsné krabici nebo tak něco? Myšlenka, že mi na to pořád cáká slaná břečka a lítají kamínky mě neuklidňuje. Jinak studený vzduch bych bral zvenku to je lepší ne? Aspoň se to vevnitř nevydýchá.

Odkud jsi? Sháním někoho, kdo by mi s tím trošku pomohl (nemám dokonce ani garáž) a ty už s tím máš i zkušenosti...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od WildaCZ.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 05. pro 2020 06:40 #200178

Udělal jsem si na to takový držák, ale vodotěsný není, mám to na autě namontovaný přes tři roky a zatím žádný problém.
Ten studený vzduch beru schválně z kabiny , protože když nasávání dáš z venku, tak se v kabině tvoří, za prvé přetlak, takže musíš mít otevřený okno,
což není zrovna dobrý, když jsi mimo auta a za druhé, topení nemá takový učinek - ono ohřívat -10 st z venku a nebo +15 zevnitř je trošku rozdíl.
Jinak jsem kousek od Slavkova u Brna .
Montoval jsem si to celé sám, doma v garáži ,kromě toho T kusu na naftu - to jsem zajel na kanál.
Já osobně jsem spokojen s tím jak to mám , nikomu to ale nevnucuji. Napájení celého bufu beru z druhé baterky pod sedadlem řidiče.
Pokud bys to zapojil na tu motorovou , tak taky nemusíš odjet.
I kluci na STK to obdivovali, jak je to profi zmáknuté.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 05. pro 2020 12:52 #200180

Baterku mam jednu 72ah neznackovou doma navic, asi ji taky hodim pod sedacku, i kdyz nejaka deep cycle by byla lepsi. K tomu mas hadam Cyrix? My se ted prestehovali do Brna, kdybys mel nekdy cas mi s tim trosku pomoct, tak bych to urcite ocenil :-)

BTW jak se projevuje ten pretlak? Nedovedu si predstavit, ze by 20 let stary auto bylo tak utesnene, ze by se kvuli tomu muselo otevirat okno :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od WildaCZ.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 05. pro 2020 19:04 #200181

Oreginal:
Nemáš nějaký fotky, jak jsi to udělal? Kam máš navedené hadice se vzduchem.... Sám se zabývám myšlenkou, že udělám v místě shnilé podlahy díru, vevařím kastlík a dám falešnou podlahu, ale pokud to jde nějak normálněji.... Jsem z Brna, dalo by se na to třeba kouknout?

jinak studený vzduch jednoznačně z auta. Sice ten přetlak nevadí - na to jsou v zadním nárazníku klapky, nižší výkon třeba taky ne, co bych se ale bál, že to bude nasávat zplodiny z výfuku. Když to už je zahřáté, nejsou moc cítit...

na T4 se na cyrix vyprdni, mámě ještě normální altíky, fakt to není potřeba. Stačí ti autorelé a 4 dráty...
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Honzis Caravelle.

T4 - Levné nezávislé topení z Číny na eBay 06. pro 2020 13:17 #200189

Honzis Caravelle napsal: na T4 se na cyrix vyprdni, mámě ještě normální altíky, fakt to není potřeba. Stačí ti autorelé a 4 dráty...


Mohl bys to trochu rozvest?

Co se tyka vyfukovych plynu, tak neni problem vzit sani 2m daleko od koncovky vyfuku, pak to nehrozi ne?

Hele jsme taky v Brne, nedame hlavy dohromady?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.218 sekund

Login