Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Prostřední díl výfuku s nebo bez?

Prostřední díl výfuku s nebo bez? 16. zář 2021 05:00 #203555

  • Mára92
  • Avatar uživatele Mára92 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec. Nevíte někdo, jestli je rozdíl ve výkonu s prostředím dílem výfuku nebo bez něj?
Jedná se o 2,5tdi 75kw acv.
Jestli má smysl kupovat nový anebo tam dát rouru.
STK neřešte.
Dikec za odpovědi.
VW Caravelle t4 2.5tdi 75kW 1999 + menší chip 97kW 318Nm
Škoda Karoq 1.5TSI DSG 110kW 2023

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mára92.

Prostřední díl výfuku s nebo bez? 16. zář 2021 07:03 #203556

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Sice ti neporadím,ale větu s STK bych tak veřejně neprezentoval...
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dusanhaya.

Prostřední díl výfuku s nebo bez? 16. zář 2021 10:48 #203560

  • Mára92
  • Avatar uživatele Mára92 Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 0

dusanhaya napsal: Sice ti neporadím,ale větu s STK bych tak veřejně neprezentoval...


Upraveno
VW Caravelle t4 2.5tdi 75kW 1999 + menší chip 97kW 318Nm
Škoda Karoq 1.5TSI DSG 110kW 2023

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Prostřední díl výfuku s nebo bez? 17. zář 2021 12:26 #203569

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 735
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
myslim ze rozdil ve vykonu neni.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Prostřední díl výfuku s nebo bez? 17. zář 2021 21:02 #203580

Ne e , není . Jen zvukový . Rozdíl poznáš pouze při kat off , ale to bych při dnešní legislativě nedoporučoval . Kamarád takhle laboroval s výfukama (vše off , jen trubka až na konec ) + nějaký ten chip ( samozřejmě dýmovnice ) , a výsledek ? Policií nařízená stk , měsíc na uvedení do sériového stavu a slušný vítr v penežence za neschválené úpravy .
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-) .... 105kw
Vw t4 california 2.5tdi - žabka 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.106 sekund

Login