Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝFUK

T4 - VÝFUK 06. kvě 2009 10:27 #15468

• Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
:help :help :help Nemáte někdo nějakou pěknou fotečku koncovky výfuku na Téčko. :help :help :help

Pomaloučku dodělávám kompl.nerez výfuk a potřebuji inspiraci na nějakou pěknou koncovku. :P
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 06. kvě 2009 10:39 #15470

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 15
Jestli chceš tak bych někde našel DTM koncovku se kterou jsem auto koupil, ale vypadá na autě tak hnusně že šla asi po týdnu dolu. Ale je z poctivého 2mm nerezu, jen je na jednom místě promáčknutá, ale půjde to vyklepat a rozleštit.

T4 - VÝFUK 06. kvě 2009 11:12 #15473

• Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
DTM? ty jsou zahnutý nahoru,ne? A 2mm plech,to je docela mazec #-o
přemýšlím o něčem decentním tj.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

T4 - VÝFUK 06. kvě 2009 16:51 #15485

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
Podivam se ti, takovehle dve jsem tady mnel ale nevim jestli jsem je nevyhodil :-(
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - VÝFUK 28. lis 2009 00:00 #28636

• jipovm
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zdravím všechny, chci se zeptat od jakých výrobců používáte výfuky. Potřebuju vyměnit zadní díl, tak jaký je nejlepší v porovnání s cenou. Už bych možná vyměnil i ten střední díl. Mám T4 2.0i +LPG. Díky za tipy.

T4 - VÝFUK 28. lis 2009 11:47 #28654

Když mám výfuk venku,tak ho nechávám šopovat hliníkem.Celý přijde cca na 800,-.Není to na věčnost,ale trochu to prodlouží život,hlavně spoje,tak se to vyplatí.Na 2.0i tu mám přední díl s katikem.tel.6080711455

T4 - VÝFUK 28. lis 2009 19:36 #28695

Co znamená šopovat hliníkem :?: Něco na způsob žárového zinkování ?
T4 Mula 111

T4 - VÝFUK 28. lis 2009 21:25 #28730

ač nejsem příznivcem laciných polských dílú tak výfuky mají super.píšeš že máš LPG a ten dává výfukúm pořádně zabrat.tak myslým že o proti značkovým budeš mýt 2-3 na 2.4D stál celý od motoru do zadu 3280 a byl to Long D:_)
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

T4 - VÝFUK 29. lis 2009 20:24 #28859

Jo šopování je nástřik roztaveného kovu (hliník,zinek)na studený,opískováný materiál,žárové zinkování-to se ponoří očištěný díl do roztaveného zinku.Žárové zinkování na výfuk by ucpalo tlumič.Na výfuk dávám nástřik,aby byl na pohled hezký,ale není to na 30 let.Některé volné díly na auto jsem nechal žárově zinkovat a je pokoj rzi.To už dělám přes třicet let a fakt se to vyplatí.

T4 - VÝFUK 08. pro 2009 14:11 #29844

kde se dá sehnat výfuk za takovou cenu -3200,byť od pšonků :)

T4 - VÝFUK 13. pro 2009 20:28 #30348

Tak já kupoval tady a za cca 3500,-Kč komplet od předu do zadu.Před montáží jsem na něj nastříkal 90% hliník a zatím ho tam mám 10 měsíců a najeto 25tis.km a bez závad...

http://www.vyfuk.com/eshop/obchod.htm
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - VÝFUK 13. dub 2010 21:35 #40390

čau lidi, prosím o radu. mám T4 2.5 tdi 75kw a na volnoběh se mi dost chvěje výfuk, výfuk je asi půl roku starý Walker kompletně celý až na "katalizátor"koleno za kat. sem navařil nové . motor jede naprosto v pohodě, počátek vstřiku je taky v poho a sadu spojky se setrvákem sem dělal asi před půl rokem. Mám podezření na některý silentblok motoru ale do karoserie se žádné chvění nepřenáší. taky mám pocit že se to po zahřátí zhorší.vlastním servis ale s takovou závadou sem se ještě nesetkal, ostatní T4 co ke mě jezdí mají výfuk absolutně v klidu. Díky za jakoukoli radu Ross

T4 - VÝFUK 15. dub 2010 21:37 #40486

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
Zkoukni Ccka na prirube a ten tesnici krouzek...
Co silentbloky na vyfuku ,mas tam vsechny???
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 11:18 #45327

Tak se mi odporoučel výfuk tedy střední část hned za tlumičem trubku jak když ustřihneš. No a ted řeším dilema se kterým bych potřeboval poradit. Opravit?? Vyměnit díl??Vyměnit jak střední tak i zadní díl?? Od jakého výrobce nakoupit (ono je totiž dost výrobců a chtěl bychaspon něco solidnějšího)?? Ono se mi totiž kdysi stalo že jsem koupil výfuk sice levnější ale zvedla se mi spotřeba takže tam asi byl nějaký problém..... Bylo to sice u benzínu Mazda 626 ale nerad bych aby se mi to stalo u T4. Neprodáváte tu někdo díly ??? Jo a docela to spěchá takže Vám díky za rady a názory
A jěště nemá někdo výfuk z nerezu??-Maršoune?? Neděláš to a za jaký peníz??
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 20:09 #45389

Jak dlouho má ten výfuk vydržet??
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Vygenerováno za 0.234 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/