Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝFUK

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 20:41 #45396

:-k no autí T4 slouží jen a jen ke spokojenosti takže ho měnit nehodlám :snoty: tak by něco vydržet měl. Hele jen tak pro zajímavost nejsem si tedy jistej ale odpoledne jsem to rozebral a ten stř.díl byl asi origo byl na tom znak VW a Audi a jestli tomu dobře rozumím tak tam bylo 10/96 je to datum výroby?? Na zadním díle je Bosal 03/05 takže to asi bylo měněný jestli to je tedy měsíc a rok výroby
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 20:59 #45401

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 7
Já jsem spokojen se značkou Bosal.Řekl bych že vydrží o něco víc než Walker.
Levnější výrobky No name ač někdy mají taky dlouhou životnost mě odradily svou hlučností(znatelnou ve D:_)1 oze).
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 21:07 #45405

no mám ted nabídku oba díly ob Bosalu + dva třmeny na stažení za 2500kč vč.dopravy Mají být pohliníkovány Ten zadní původní Bosal je a ten není děravej ale okolo svárů a na nich je rezatej dost tak to raději vyměním obojí. Ta trubka za tím asi katem či co to tam je je dobrá.
Jsem rád Jarku že jsi s Bosalem spokojen. V každém případě si pohrávám s myšlenkou že požádám kámoše o udělání z nerezu ale záleží na ceně a pak taky jestli se to vyplatí časově jestli budu to auto jěště mít třeba 5 let
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 22:23 #45427

Tak práskni tu firmu, která to dodává. 2500 za oba díly je luxusní cena. :-"
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 22:34 #45429

2500,- za komplet BOSAL je fakt slušná cena :)
na 5 let nepotřebuješ nerez...to ti stačí dát nerezovou koncovku.
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - VÝFUK 21. čen 2010 11:34 #45454

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 7
Když na to člověk nespěchá aby to měl ještě ten den na autě tak se na netu dají najít hodně zajímavé cenovky jak za Walker tak i Bosal :o :shock:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - VÝFUK 21. čen 2010 17:40 #45481

jen se optám na ten katalyzátor co je za první trubkou výfuku 2,5TDi 75KW
kdy se má měnit až když se rozpadne? co když se tam nedá co se stane ??Tomuhle nerozumím tak budu rád když mi to někdo vysvětlí. žádnej el kabel od toho nevede pochopím že by to mělo zachycovat asi saze či nějaký bordel ale to přeci nemůže třeba 10let musí se to zasvinit a ztratit ůčinost nebo se pletu??
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - VÝFUK 21. čen 2010 18:09 #45482

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Definici si pamatuju ze základky :lol: http://cs.wikipedia.org/wiki/Katalyz%C3%A1tor :D
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - VÝFUK 21. čen 2010 18:34 #45484

hm když já chodil do základky tak auta měli pouze karburátory... :(
a co se stane když se vynechá??študente :lol:
jinak jsem si to taky našel ale jak dloho vydrží jestli se jeho funkce a kdy sníží či vytratí jsem se nedočetl
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 14:47 #68266

• MASO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Takže jsem dal na rady Transportéráka a zakoupil za kompletně rozsypaný výfuk, výfuk nový. Stejný jako má on a stejně jsem ho ošetřil hliníkovým sprejem. Věřim, že mi vydrží minimálně tři roky a to vyšel kompletní od předu do zadu na 3400,-i se sponama, těsněním a šroubama! Myšleno tři díly výfuku. Za mě naprostá spokojenost. Transporteráku díky za rady!!!
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 15:20 #68270

Tak už ho máš?No tak paráda \:D/ JJ cena je opravdu za lidovku a až zase někdo tady bude chtít psát, že to nic nevydrží, tak vězte, že u mě už na téčku jezdí 70.000km druhej rok a po korozi ještě ani známky...
Tak Maso ať slouží ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 19:01 #68287

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52

multiblack napsal: hm když já chodil do základky tak auta měli pouze karburátory... :(
a co se stane když se vynechá??študente :lol:
jinak jsem si to taky našel ale jak dloho vydrží jestli se jeho funkce a kdy sníží či vytratí jsem se nedočetl

Podle neověřeného zdroje životnost 100tis... http://cs.wikipedia.org/wiki/Katalyz%C3 ... plyn%C5%AF
Ovšem píše se tu jen o zážehových motorech, sám přesně nevím, co za bazmek tam máme my :-k
No a když se vynechá, tak se snad zvýší životnost turba, zvýší výkon a zhorší emise (to nemám ze sebe, to jsem slyšel :mrgreen: )
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 20:43 #68297

• yetti
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Taková laická otázka, proč se dává rezonátor místo katalizátoru.
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 20:51 #68302

• MASO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tipnu si. Jakože lepší výkon a zvuk?
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

T4 - VÝFUK 26. kvě 2011 11:24 #73745

• Kyslik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Dávam se link na probíhající akci výfuků zn. Bosal. Docela dobrý ceny a montáž zdarma. http://vyfuky-bosal.cz/?v=detail&id=297 ... -%207/2003

Vygenerováno za 0.216 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/