Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝFUK

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 20:41 #45396

:-k no autí T4 slouží jen a jen ke spokojenosti takže ho měnit nehodlám :snoty: tak by něco vydržet měl. Hele jen tak pro zajímavost nejsem si tedy jistej ale odpoledne jsem to rozebral a ten stř.díl byl asi origo byl na tom znak VW a Audi a jestli tomu dobře rozumím tak tam bylo 10/96 je to datum výroby?? Na zadním díle je Bosal 03/05 takže to asi bylo měněný jestli to je tedy měsíc a rok výroby
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 20:59 #45401

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Já jsem spokojen se značkou Bosal.Řekl bych že vydrží o něco víc než Walker.
Levnější výrobky No name ač někdy mají taky dlouhou životnost mě odradily svou hlučností(znatelnou ve D:_)1 oze).
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 21:07 #45405

no mám ted nabídku oba díly ob Bosalu + dva třmeny na stažení za 2500kč vč.dopravy Mají být pohliníkovány Ten zadní původní Bosal je a ten není děravej ale okolo svárů a na nich je rezatej dost tak to raději vyměním obojí. Ta trubka za tím asi katem či co to tam je je dobrá.
Jsem rád Jarku že jsi s Bosalem spokojen. V každém případě si pohrávám s myšlenkou že požádám kámoše o udělání z nerezu ale záleží na ceně a pak taky jestli se to vyplatí časově jestli budu to auto jěště mít třeba 5 let
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 22:23 #45427

Tak práskni tu firmu, která to dodává. 2500 za oba díly je luxusní cena. :-"
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 20. čen 2010 22:34 #45429

2500,- za komplet BOSAL je fakt slušná cena :)
na 5 let nepotřebuješ nerez...to ti stačí dát nerezovou koncovku.
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 21. čen 2010 11:34 #45454

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Když na to člověk nespěchá aby to měl ještě ten den na autě tak se na netu dají najít hodně zajímavé cenovky jak za Walker tak i Bosal :o :shock:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 21. čen 2010 17:40 #45481

jen se optám na ten katalyzátor co je za první trubkou výfuku 2,5TDi 75KW
kdy se má měnit až když se rozpadne? co když se tam nedá co se stane ??Tomuhle nerozumím tak budu rád když mi to někdo vysvětlí. žádnej el kabel od toho nevede pochopím že by to mělo zachycovat asi saze či nějaký bordel ale to přeci nemůže třeba 10let musí se to zasvinit a ztratit ůčinost nebo se pletu??
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 21. čen 2010 18:09 #45482

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Definici si pamatuju ze základky :lol: http://cs.wikipedia.org/wiki/Katalyz%C3%A1tor :D
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 21. čen 2010 18:34 #45484

hm když já chodil do základky tak auta měli pouze karburátory... :(
a co se stane když se vynechá??študente :lol:
jinak jsem si to taky našel ale jak dloho vydrží jestli se jeho funkce a kdy sníží či vytratí jsem se nedočetl
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 14:47 #68266

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Takže jsem dal na rady Transportéráka a zakoupil za kompletně rozsypaný výfuk, výfuk nový. Stejný jako má on a stejně jsem ho ošetřil hliníkovým sprejem. Věřim, že mi vydrží minimálně tři roky a to vyšel kompletní od předu do zadu na 3400,-i se sponama, těsněním a šroubama! Myšleno tři díly výfuku. Za mě naprostá spokojenost. Transporteráku díky za rady!!!
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 15:20 #68270

Tak už ho máš?No tak paráda \:D/ JJ cena je opravdu za lidovku a až zase někdo tady bude chtít psát, že to nic nevydrží, tak vězte, že u mě už na téčku jezdí 70.000km druhej rok a po korozi ještě ani známky...
Tak Maso ať slouží ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 19:01 #68287

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53

multiblack napsal: hm když já chodil do základky tak auta měli pouze karburátory... :(
a co se stane když se vynechá??študente :lol:
jinak jsem si to taky našel ale jak dloho vydrží jestli se jeho funkce a kdy sníží či vytratí jsem se nedočetl



Podle neověřeného zdroje životnost 100tis... http://cs.wikipedia.org/wiki/Katalyz%C3 ... plyn%C5%AF
Ovšem píše se tu jen o zážehových motorech, sám přesně nevím, co za bazmek tam máme my :-k
No a když se vynechá, tak se snad zvýší životnost turba, zvýší výkon a zhorší emise (to nemám ze sebe, to jsem slyšel :mrgreen: )
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 20:43 #68297

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
Taková laická otázka, proč se dává rezonátor místo katalizátoru.
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 17. bře 2011 20:51 #68302

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Tipnu si. Jakože lepší výkon a zvuk?
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 26. kvě 2011 11:24 #73745

  • Kyslik
  • Avatar uživatele Kyslik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Dávam se link na probíhající akci výfuků zn. Bosal. Docela dobrý ceny a montáž zdarma. http://vyfuky-bosal.cz/?v=detail&id=297 ... -%207/2003

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.174 sekund

Login