Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝFUK

T4 - VÝFUK 29. zář 2011 21:15 #79818

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 8
origo ma 111kw větší pruměr potrubi ale dopasuješ i z 102ps. dělame to taky tak. :lol:
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 06. říj 2011 22:49 #80281

  • HansT4
  • Avatar uživatele HansT4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 66
  • Obdržená poděkování 0
ten vejfuck na fotce je super =D>
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6
Výměna autoskel všech vozidel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 30. lis 2011 21:20 #84223

  • Vlk-2011
  • Avatar uživatele Vlk-2011
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj. Mám takovej problém, Pokud nastartuju studený D:_)1 tak je vše v pohodě, ale stačí ujet pár km a vejfuk začne srašně drnčet na volnoběh. Už jsem to měl v servisu ale na nic nepřišli. Nikde se nedotýká čehokoliv. Tak nevim. Nemá s tím někdo zkušenost ? :oops:
VW T4 long 2.5 TDI 75 kw r.v.2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 01. pro 2011 19:07 #84252

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
Na vejfuku kousek za motorem je plechová krytka a ta ti tam nejspíš rezonuje aspoň mě to dělal ten plech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 01. pro 2011 19:27 #84254

  • Vlk-2011
  • Avatar uživatele Vlk-2011
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj. Dostanu se nějak k té krytce? A Co sní? Sundat nebo se dá nějak upevnit? Já už z toho dostanu psotník. :oops:
VW T4 long 2.5 TDI 75 kw r.v.2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 01. pro 2011 19:33 #84255

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
je nad přední nápravou když lehneš pod auto tak už jí uvidíš

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 01. pro 2011 22:00 #84272

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Ja jsem ji tam pribodoval COcke a mam klid
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 29. bře 2012 22:48 #95227

  • HansT4
  • Avatar uživatele HansT4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 66
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec,

nemohl by někdo vyfotit jak vypadá na T4 2,5tdi ten první silentblok na výfuku který jakoby přidržuje tu rouru před katem????

Díky moc
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6
Výměna autoskel všech vozidel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 16. dub 2012 13:57 #96195

  • ra334
  • Avatar uživatele ra334
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj taky mám tak nějak prohnilý výfuk a koumal jsem jak to vyřeším. Nejdřív jsem samozřejmě chtěl řešit nerezový výfuk ale když jsem zjistil že se dostanu někde kolem 15K tak jsem to chtěl vyřešit klasicky polákem za 3K a za 3 roky ho vyměním . Když jsem začal díly házet do košíku na http://www.auto-vyfuky.cz tak jsem zjistil že pod košíkem je taková drobná poznámka " v případě zájmu o nerezový výfuk násobte cenu 2x a do poznámky napište nerez " říkám hmm zajímavé tak jsem to tam nakonfiguroval a objednal. Pro jistotu jsem tam ještě zavolal a bavil se s chlapíkem, ten mě řekl že nerez výfuky objednávají každý pátek a do dalšího pátku to mám hotové. Takto uspokojen jsem za 14 dní opravdu obdržel balík s výfukem níže na foto. Celá ta prdel vyšla na 4K vč. dopravy + 950kč rezonátor ten jsem objednával jinde. Tak uvidíme celé je to z polska asi přímo z POLMOSTROWU protože je na tom takové "P" kvalita odpovídá ceně vypadá že je to fakt nerez sváry jsou stříklé stříbřenkou (možná zinkem :-) o závěsech se dá s úspěchem pochybovat jestli jsou nerezové, ale při bližším prozkoumání bych řekl že jo každopádně pokud by to tam mělo vydržet 10 let tak to za ty prachy stojí. Ještě jedna maličkost švára (automechanik) sice říkal že jsem debil ale já bych to chtěl fakt dotáhnout dokonce v nerezu a tak jsem pátral po nějakých nerezových objímkách - nic jsem nenašel ani výrobce kde jsem objednával výfuk je nevede, takže je buďto nějak vyrobím a nebo sženu jinde nějaké jiné nerezové na průměr trubky 55mm . Kdyby vás náhodou něco napadlo dejte vědět
VW MULTIVAN T4 2,5 TDI, rv. 2001, 75kw+chip
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 16. dub 2012 16:38 #96206

ahoj jestli máš pochybnosti tak to zkus magnetem nerez není magnetický. ;)
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 16. dub 2012 16:55 #96207

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Test magnetem neni 100%, některé druhy jsou magnetické ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 10. zář 2012 21:57 #103624

Zdravim vas.o spoju medzi vyfukovym potrubim a prvou castou vyfuku este pred katalizatorom je jeden spoj ktory je spojeny takymi sponami v tvare C.Vydava mi to odtial pisklavy zvuk.niekedy len pri vypnuti auta a niekedy aj ked mam volnobeh a ked stojim na mieste a vtedy to akokeby piskalo.Neviem presne popisat ten zvuk,ale kazdopadne to ide z toho spoja.neviete mi poradit ako to mam odstranit?ci to mam rozobrat a kupit novy ten kruzok ktory tam je alebo to treba len vycistit..Vopred dakujem za radu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 16. led 2013 21:32 #111648

Dobry den ve spolek lidi dobreho vkusu. Nedavno jsem si koupil svoji prvni T4. Je to sice lenoch benzin 2.0 62kw LPG ale stejne na nem neni co nemilovat. Potreboval bych vymenit celej vyfuk protoze vsechny dily jsou deravy a vzhledem k tomu ze ma pres 300k tak verim ze nejaky vyvareni nepripada v uvahu. V technicaku neni katalizator ale predchozi majitel tam mel. Ja ho tam davat nechci a asi nebudu (nevidim duvod). Chtel sem se zeptat jestli je nejakej rozdil ve vyfukach na rok vyroby pred 1996 a po. Muj je rv 1997 a na nej sem sehnal jen premrsteny ceny u firem jako autokellyfamily apod.. Zajimalo by me jestli v nich je nejakej rozdil a jestli vynechani katalizatoru nejak ovlivni chod motoru (ztratu vykonu nebo tak). Jo a jeste jestli by jsem s vymenou vyfuku mel vymenit i lambda sondu. Dekuju

:help

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 16. led 2013 22:19 #111660

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
mrkni se na http://www.aaavyfuky.cz/index.php?znacka=volkswagen&model=transporter-iv já ho kupoval na své u této firmy a už pár let drží. Kat dávat nemusíš jediný problém by mohl být na emisích.
Jinak kdybys byl členem klubu máš slevy u spousty prodejců

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝFUK 17. led 2013 19:21 #111724

Dekuju, ten stredni a koncovej dil koupim z ty stranky co ste mi posilal to jsou celkem pekny ceny. O co se mi jedna:

A) jak se clovek stane clenem klubu? (prijimacky - vypiti motoroveho oleje nebo neco tak??)

B) na misto katalizatoroveho dilu a toho prvniho (svodu) z teto stranky http://www.eshop-vyfuky.cz/auto-p4395-v ... n-bus.html ???? Je tam uvedeno na rv 92 - 95 a nevim jestli to bude pasovat na muj z roku 97. jestli jsou v tom nejake rozdily. chtel sem si je nechat pozinkovat u kamarada a tim psonkovi prodlouzit zivotnost. vubec netusim jestli sou tam nejaky rozdily anebo proc se to uvadi

C) mam auto na plyn a je to takovy rozhadany, chyta na prvni otoceni, volnobech (az na zvuk deravyho vejfuku) perfektni ale pri akceleraci nebo ubirani tak divne cuka jako by se vypinal a zapinal privod paliva. nevite co by to mohlo bejt?? a nevite jestli a jak se delaj repase plynu?? ja sem doufak ze tim jak je ten vejfuk deravej tak ze to nedela dobre lambda sonde ale ted si spis zacinam myslet ze to bude asi tim nastavenim plynu. dela to ale i na bezin (jestli jsem to teda opravdu prepnul natvrdo do bezinu

D) je tak krasnej ze se na nej chodim koukat na balkon

dekuju

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.157 sekund

Login