Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 22. srp 2008 13:23 #1669

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Zdar busáci,
umíte někdo poradit s nez.topením?Mám tam origo ebersprecher i s hodinama,ale když je zapnu,ukáže se mi že topí,ale nefuní nikde nic.
díky za každou radu

Multivan 2,5 tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 22. srp 2008 15:16 #1671

mělo by to foukat z výdechu na podlaze za řidičem.
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 23. zář 2008 16:01 #2166

  • fafion
  • Avatar uživatele fafion
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, děje se mi to samé! Už jsem vyskoušel vše, vzdávám to a jdu na diagnostiku.(1000Kč) Už jsem ho měl xkrát rozebrané, jednou mi dokonce naskočilo, ale pak už nikdy. Dám vědět, čím to bylo a kolik mě to stálo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 25. zář 2008 23:22 #2241

  • Harry
  • Avatar uživatele Harry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 0
Bratránkovi se stalo něco podobného - hodiny ukazovaly normálně, ale topení se nerozeběhlo.
Byla to pojistka u baterky pod sedačku...
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 27. zář 2008 23:09 #2272

  • fafion
  • Avatar uživatele fafion
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj Harry, pojistka to nejni, už jsem kontroloval co se dalo, jdu na diagnostiku. Všechno jsem už zkusil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 29. zář 2008 20:41 #2344

Ahoj mám ten samý problém a ted mám v plánu zkusit vymenit zhavici svicku na topeni protoze jinak už nevim co s tim. Na začatku to i krapet pred kolem zacoudi ale porad to netopi. Jinak jeste odchází kontakty na cerpadle kterí je pod autem za nadrží. Musí cvakat, ale u me cvaká tak problém hledám jinde. Poradíte mi? Díky moc Trandak

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. říj 2008 18:50 #2398

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Čau,
tak mě se taky konečně z nej na chvilku začoudilo,ale to bylo asi všechno.
Měl jsem ho celé rozebrané,nic mechanického tam v háji není,pojistky o.k.,žhav.svíčka je taky o.k.,čerpadlo mi v tu chvilku jak to čoudilo taky dávalo naftu,tak možná bude v háji řídící jednotka.Ta stojí cca.5800,-
Pořád na tom dělám,tak až na něco příjdu dám vědět.
Každopádně budu rád za každou i malou informaci nebo zkušenost s tímto problémem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. říj 2008 21:57 #2402

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
také tam jsou myslím nějaká čidla studeného vzduchu...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 02. říj 2008 17:33 #2422

  • fafion
  • Avatar uživatele fafion
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Tak dnes jsem byl na diagnostice.Servis Bosch, napojili, za 5 min. řekli, že můj bufík nekomunikuje s pc. Ne, že by byl rozbitý ale je to prý starší model, který tuto schopnost nemá.( VW multivan 2,5 tdi, r.v.99, bufík origoš eber...) Bylo mi řečeno, necht auto tam 2 dny, nebo vymontovat bufík a nechat ho tam. Ani jedna varianta se mi nezamlouvá, obávám se hrozné částky za hodinovou práci(2dny? 3dny? Kdo ví?...) V autorizovaném servisu chtěli 1000kč za diagnostiku, tady si alespoň neřekli nic(taky nic nezjistili) Tak nějak je to v řiti.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 03. říj 2008 14:32 #2448

  • fafion
  • Avatar uživatele fafion
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, zalezu pod auto, tip sdělím. Chtěl jsem se Tě zeptat,(nebo kohokoli tady,) ty máš nějaké schéma zapojení? Nevíš, na co je relé 214 pod sedačkou řidiče? Možná je problém tam. Když zapneš bufík tak to relé má sepnout a pustit napětí na to dmychadlo? No prostě bez toho schematu jsem v čudu. Děkuji!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 03. říj 2008 21:33 #2453

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
Zdravíčko pánové,
měl bych pro vás možná tip. Měl jsem tu čest řešit nefunkční bufík u octavie - čerpadlo klapalo, bufík se jednou chytil, ale pak už nic. Prošel jsem komplet elektriku a nenašel jsem nic. Nakonec jsem zjistil, že před čerpadlem (to pod podlahou) je malí dirka v hadičce, takže bufíku "spadla nafta". Hledání závady asi 4 hodiny (setkal jsem se s bufíkem poprvý v životě a bylo mi to předáno jako "mrkni se na elektriku"). Oprava asi 20minut včetně odvzušnění.
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 04. říj 2008 22:28 #2470

  • fafion
  • Avatar uživatele fafion
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, u mě se o nedostatek nafty nejedná! Ale děkuju, každá rada dobrá! Namáte někdo el schéma na nez.horkovzdušné topení eberspecher ? Potřeboval bych prověřit el. instalaci než to dám do servisu za tučný bakšiš. Děkuju.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 07. říj 2008 23:24 #2535

  • Snakee
  • Avatar uživatele Snakee
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
Jak poznám jestli tam bufík je nebo ne. Mám to bez kompu, ale vzadu je výfuk a topí mi to do boudy. Dík za info
2,5 tdi 7 mí­st, 102 sříbrní koně­ a 1 bejk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 08. říj 2008 19:11 #2548

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
takto vypadá horkovzdušný bufik

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 08. říj 2008 22:09 #2557

  • fafion
  • Avatar uživatele fafion
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Jo, to je přesně von, hajzlík! Dnes jsem ho měl zase dole,(asi po sté, ) měřil jsem to ze všech stran, ale nedokážu ho přimět k jakékoli akci! Dočetl jsem se v popisu možných závad, že se snad dá vyresetovat chyba v řídící jednotce. To tedy nevím jak, když mi v servisu Bosch řekli, že můj bufík nekomunikuje s PC. Nevíte někdo kolik stojí nová řídící jednotka? Asi mě čeká cesta do autorizovaného servisu, koupě jiného bufíka a nebo fakt pár nocí plných zimy v mém autě...ani jedna varianta není optimální....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.190 sekund

Login