Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 23. čec 2012 14:13 #101095

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Nemělo by to má to mít vliv záleží jak to máš zapojené. Zkus to víckrát a musí to fungovat
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 23. čec 2012 15:21 #101098

no zapojeny by to melo byt origo,ale pravda je ze jsem to zkusil jen jednou,pravdou je ze jsem musel tocit jak divej po te vymene aby to nasalo dostatek nafty a chytlo,mno doufam ze to bude tim a vse se v dobre obrati...zima na krku a jeste tohle))diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 24. čec 2012 06:10 #101135

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Musí ti to jít. Zkus to víckrát a uvidíš.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 28. zář 2012 13:50 #104395

Ahoj, chci do T4 long namontovat horkovzduch. Rozhoduji se mezi Ebrem a Webasto. S čím jste spokojenější? A jak máte výkonné topení? Stačí 2000W nebo to chce 3-4000W. Chci v tom spát i občas v zimě na horách. :-k
Díky moc
vašek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 28. zář 2012 18:48 #104400

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
I když je to long, tak v případě, že máš dobře zatepleno musí 2kW stačit. Já mám v T5 Webasto a jsem spokojený. Ale s Ebrem zkušenost nemám, tak se musí vyjádřit někdo jiný
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. říj 2012 15:14 #104458

  • Varan
  • Avatar uživatele Varan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Mám dotázek tam jak má origo horkovzduch eber nasávání vzduchu je poté propojené nějakým plastovým dílem mezi interiérem a tou přírubou ve spodu, nebo se ten plast v interiéru pod tím tapecem jen nasadí na tu vyřízlou díru? Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. říj 2012 16:09 #104461

Je to propojený takovým plast kolenem aby to nesálo vzduch z dutin karosérie. To by se ti moc dobře nečuchalo. On ten vosk co je zevnitř nevoní zrovna pěkně...

PS: strana 12 tohoto vlákna, kde Kasuh vložil obrázek z Etky a tam to máš celé rozkreslené...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 02. říj 2012 21:24 #104511

zdravim,mam jen jednu otazecku.da se D2L ovladat jen hodinkama bez regulatoru topeni,myslim bez toho kolecka?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 03. říj 2012 06:15 #104521

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Ano jde to udělat aby jsi to měl ovládané jen vypínačem
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 03. říj 2012 07:50 #104522

aha,a je to slozita predelavka?jak se pak reguluje teplota?nebo to jede porad na plny vykon?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 10. říj 2012 10:57 #104819

Ahoj,
mám takový dotaz. Přestal mi fungovat origo Eberspächer bufík. Po zapnutí klasicky cvaká, asi minutu, ale nerozběhne se. Navíc mám odrezlý tlumič od ohebné plechové hadice na odvod plynu. Nemůže to být jen tím?Nebo je tam něco zapeklitějšího? Chci to dát jednomu šikovnému elektrikáři, ale pokud by to měl být jen ten výfuk, to bych udělal sám.

Díky za pomoc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 10. říj 2012 12:13 #104822

Tím to nebude, měl jsem ho puštěnýho i komplet bez vejfuku. Běžel normálně akorát měl takovej agresivnější zvuk ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 10. říj 2012 12:56 #104825

Tak jsme zas o něco moudřejší:-D Děkuji moc za radu:) Dám to elektrikáři

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 10. říj 2012 14:47 #104827

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Zdarec, můžete mi sem napsat prosím přibližný čas, kdy vám po kliknutí na tlačitko topit začne cvakat čerpadýlko? Mě se to děje cca po čtyřech minutách. Je to normální? Topení pak chytne hned na poprvé, ale zdá se mi, že je to docela dlouhá doba.
Budu rád za vaše časy D:_)10
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 10. říj 2012 17:43 #104837

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
No ono cvaká nejdříve pomalu a to není někdy slyšet a pak se rozběhne rychle a to už kravál dělá, 4 min se mi zdá moc , poslechni si u výfuku, kdy se rozběhne buf.
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.215 sekund

Login