Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 19. úno 2013 09:41 #113839

ok diky zainfo mam ho poprve venku tak sem nevedel...mam resit sitko nebo ne?ocvidine neni propalene nahore dole malinko v jedne casti diky
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 19. úno 2013 11:03 #113842

dle ceny bych tam fouknul jak novou svici tak sitko, a vis ze mas na par let pokoj, kor kdyz to mas uz rozebrany a nd dily nestoji zas takovou obloz jako svicka a sitko se asi udajne da vymenit i jen sundanim toho maleho deklu a i v origo drzaku je vyrez ale nerad si hraju na gynekologa radsi na patologa-pak je vic mista. vymenil bych to komplet at mas pokoj a nemusis za par mesicu treba zas lezet pod autem a zas se v tom vrtat-pokud teda neplanujes dalsi penovou party u tebe v obytnaku s kanalkem v podlaze ala bufik :D
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 19. úno 2013 20:15 #113880

Velmi vtipne :) doufam ze vodni party sem si na chvilku vybral....diky sitko vypada trocku zapecene pokusim se ho vydolovat...zitra jedu pro dily tak to vemu komplet...dik
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 19. úno 2013 21:15 #113889

není nijak zajištěné, stačí chytit ten plechovej zobáček a kleštěma normálně vytáhnout ;)
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 04. bře 2013 12:19 #114702

tak buf nejede :( pouze vetracek a ani nejde vypnout musim vzdycky vyndat pojistku :(
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 04. bře 2013 21:41 #114733

Ahoj já po dlouhém laborování a spoustu času jsem řešil pomalu to samé
a nakonec to vše dělala ŘJ na stolici v poho a na autě špatné a dělalo si to co chtělo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 05. bře 2013 08:57 #114749

ok predpokladam ze neni nic jineho co by odeslo...zkusim nekde pujcit nebo koupit a uvidime...asi jak tam byla voda tak nic moc...dik
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 05. bře 2013 14:30 #114763

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
A nemáš lepší dát bufa někam kde maj na bufíky "vercajk"? Já svého jen odpojil a bylo vymalováno. V bufu jen cvakalo a nic. V servise mě bylo řečeno, že se zablokovala řj! Dle diagnostiky podpětí!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 05. bře 2013 15:08 #114765

rozhodne zatim jsem zkousel to dat do kupy po vytopeni ale samozrejme zajedu na diagnostiku a uvidime...diky za info...
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 31. bře 2013 13:15 #117581

ahoj
prosim o radu
dostal se mi do ruky (za 1l rumu) horkovzduch D1LC
probehlo vycisteni, nove sitko, vatove tesneni, svicka dobra jen nevim zda ma mit tesneni,slozeno a nastartovano
topeni bezelo ,necoudilo.
po montazi do auta buf nastartuje topi ale po cca4min se snizi vykon na cca70 %
a po chvilce prestane jit pumpicka a zacne dochlazovat. Tak to udela i4xa je konec.
po vypnuti a kolidovem stavu prez noc rano opet chytne a vse se opakuje.
Ma nekdo rado co se mu nezda?
dekuji
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. dub 2013 13:56 #117680

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Resilo se to tu uz nekolikrat.
Prvni po cem bych sel tak baterka a jeji napeti...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. dub 2013 14:26 #117682

baterka to neni ,dela to i pri nastartovanem motoru
jeste mi vrta hlavou ta svicka. kdyz jsem ji testoval tak jsem dal plus jen na zavit co je maticka arozpalila se pekne,ale kdyz bufik jede tak je napeti na obou dratech privodu na zhavici svicku .
je to tak spravne?
ten druhej obvod jsem nezkousel :oops:

a jeste:kdyz odendam od spalovaci komory cidlo plamene tak buf chcipne tak soudim ze je v zajku nebo???
kdyz odendam cidlo prehrati tak se buf chova stale stejne . je to dobre?
nevi nekdo jaky to cidlo ma mit hodnoty za studena a za tepla?
dekuji
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. dub 2013 20:49 #117718

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Fakt to tu precti a nekde na zacatku bylo toto popsano.
Tyto starsi topeni jsou problematictejsi...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 02. dub 2013 21:17 #117839

tak dnes opet rejpani se v bufiku zjisteno ze svicka je K.O.
jen nevim proc umrela, ale je mi divny ze mam + 12v na obou privodech na svicku a
to i pri vypnutem bufiku :o
je to naky divny
dnes obednana nova svice tak uvidime co dal :-k
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 03. dub 2013 21:07 #117951

Ahoj posílám Ti telefon na pána zkus to třeba Ti poradí. Tady v okolí Prahy k němu jezdíme skoro všichni T4kaři. Zatím vždy opravil n, ebo poradil. Nic za to nedàš držím palce. Pošli mi email mám tu el .schéma třeba Ti taky něco napoví nebo napadne. Ten telefon pan Jiřinec 602 333 294. Hodně zdaru

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.189 sekund

Login