Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 26. dub 2009 21:31 #14844

jj super díky moc , hele co to tam je za topení?to je to horkovzdušné?
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 27. dub 2009 10:07 #14869

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
jojo...to jsme montovali horkovzduch....a ten jsem tedy fotil :roll:

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 27. dub 2009 11:03 #14876

Hele v čem je tohle topení lepší?než třeba přídavné vodní?
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 27. dub 2009 11:08 #14877

Má nesrovnatelně menší spotřebu el. energie. Marek :idea:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 27. dub 2009 21:32 #14909

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Vytápí je vzduch v kabině a ne ještě celý motor.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 31. kvě 2009 19:41 #16903

  • Banan
  • Avatar uživatele Banan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 0
Kluci, mam taky horkovzduch ale asi, spíš určitě snim neumim, když máčknu na topení (na ty červený vlnky) tak relátko pod sedačkou cvakne a cca za 5-10vteřin cvakne znova a vůbec to netopí, ani z vejfuku od topení nic nejde, nemůže to být tim že teplota na tom počítači je nějak nastavená -47stupňů celsia? Prosim poraďte co a jak
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 31. kvě 2009 20:22 #16907

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Kua -47 to mas docela velkou zimu :-D
Zkus nastartovat a pak to zapnout jestli jen nemas horsi baterku, nebo ho zkus na chvilku odpojit, je napojený z druhé baterky.
Jinak budes muset projit forum kde uz se podobne veci resily, viz. link co jsem psal nahore...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 31. kvě 2009 21:43 #16912

  • Banan
  • Avatar uživatele Banan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 0
Baterka je v poho. Kde ho odpojim? To má jako ukazovat teplotu v autě to -47 :D ? Nejde to nějakým způsobem restartovat?
já mam t4 chvilku, druhou baterku to mít bude, páč když odpojim klasickou tak ty hodinky dou furt. Kde mam druhou baterku hledat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. čen 2009 13:42 #16935

pod sedačkou řidiče...
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. čen 2009 14:04 #16938

  • Banan
  • Avatar uživatele Banan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 0
tak baterku sem našel, odpojil a pro jistotu změřil a má 12,67V takže nabitá je, po zapnutí se to vynulovalo a už je tam zase -47stupňů

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 01. čen 2009 22:16 #16983

  • chuan
  • Avatar uživatele chuan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 133
  • Obdržená poděkování 0
a skousel si vag vyber r,j ...ostatni r,j ....18 pridavne topeni ....prispusobeni a dat tam o-o-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 02. čen 2009 19:42 #17046

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1
Horkovzdušné topení co je pod autem za řidičem nekomunikuje :snoty: :snoty: :snoty: s VAG ani jinou diagnostikou. :-k Adresa 18 je pro příhřev motoru, a s ním VAG komunikuje jen tehdy pokud příhřev běží.Můžeš sem dát fotku těch hodinek a kyž tak i toho bufíka,jestli je origo nebo je to dodělávka.
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 26. čen 2009 21:42 #19144

Ahoj,
mam T4 rv.1995 2,4
mam tam manulani ovladani bufika.Je tam kolebkovy vypinac, zelena a cervena dioda a ovladaci kolecko.
Pochopil jsem, ze poloha vlevo je jen vetrak, stred vypnuto a prava poloha zapnuty bufik.Stale sviti jen zelena dioda.
Mam dotaz, na co je ta cervena a to kolecko je jako termostat??kdyz je to jako naplno tak to bezi furt??
nemate nekdo navod???
diky moc Radek
VW Transporter 2,4D 1995
Wehrmacht edition - světle modrá
klima,bufik,2 teplovodni topení, co si více přát :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 26. čen 2009 22:46 #19150

  • Machy
  • Avatar uživatele Machy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
jj,pred tydnem se mi uspesne podarilo zapojit Truma E2400 na 24V na 12V baterku,peknym omylem se mi podarilo na aukru toto topeni vyrdarit na 3150Kc, zapojim na baterku a nic, tak jsem valil do Velimy,ofiko truma,tam mi rekli, at si to sbalim, ze to funguje na 24V a ani nic nechteli,tak jsem premyslel, co s tim. Mam adapter na notebook http://www.softcom.cz/ShowImage.asp?IMG=%2FFotoCache%2Fbigorig%2F00037632.jpg tam jsem si vsimul, ze se to da prepnout na 24V,zjistil jsem si ampery a watty vse sedelo, zkusil a topeni na 24V mi frci. Zapojene to mam na druhe trakcni baterce, parada, tak snad to vydrzi :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 26. čen 2009 23:07 #19152

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
radek_vin: napiš co máš za bufa, ale možná by to podle ovladače mohlo být eber.

Machy: no né co se stalo že jsi začal psát, ale ještě by to chtělo nějak u tvého bufa uspořádat tu elektrárnu :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.132 sekund

Login