Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 18. zář 2013 11:07 #126770

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
http://www.cimboraservis.cz/#!/ Tady máš dva kontakty. Zavolej tam a domluv se s nima. U čimbury by se měl motat i jeden místní clubák. ;-) Urbana prubni když nebudou mít u Čimbury čas, je hned u Svitav. Jezdím k němu s altíkama a startérama, ale i na nez.topení je třída!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 19. zář 2013 13:48 #126837

Nevím jestli to můžu napsat sem, ale kolik je zhruba slušná cena za jetýho bufíka, D3LC s komplet příslušenstvím? Našel jsem za 16 a hodně moc váhám jestli to do toho vrazit, nebo čekat (mám čas až do jara), že se objeví něco za míň.
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 19. zář 2013 23:04 #126865

Prosím o radu, je tu někdo, kdo má pod sedačkou řidiče či spolujezdce horkovzduch? Bylo mi řečeno, že není dostatek místa pro vrt kabina - spodek....?? (I mně to tak přijde, ale třeba to někdo dal...?)
Dík

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 20. zář 2013 09:19 #126869

Horkovzduch pod sedadlo spolujezdce v T4 je teď u mě aktuální téma. Jsem ve fázi příprav a montáž bude probíhat v brzské době. Takže pak můžu dát nějaké info s pár obrázky :-)
PS: taky mě bylo řečeno, že ho tam nedostanu a to je pro mě ještě větší výzva. Co jsem to tak obkouknul, tak by neměl být nějakej zásadní problém.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 20. zář 2013 12:01 #126872

D:_)10 D:_)10 super dík, jelikož jsem levaso, foto bych uvítal! Hlavně ten spodek....
I když, teď jsem se pod tím proplazil a ono by možná skutečně stačilo oddělat ten hliníkovej šusplech a prostor by se tam možná někde našel našel????
Sám neodhadnu přesně vzdálenost kde by ta díra přesně byla.
Díky mnohokrát

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 20. zář 2013 13:14 #126876

Promiň, ale nomohl bys blíže specifikovat místo perforace?)) On na mě totiž pán dost tlačí, ať se rozhodnu, jesti ten buf chci.....

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. zář 2013 11:59 #126920

Rád bych ale včera odpoledne mě schvátila nějaká viróza a tak asi celej víkend proležím :(
Jinak horkovzduch chceš ne? Vem ho a i když by se nedal dát pod sedačku, je i jiný místo, kam ho dát. Je to pak paráda v zimě ;)
Audi Wheel Man 8-)

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 14. říj 2013 12:47 #128058

• fiky
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, chtěl bych se zeptat, kde si měří teplotu nezávislé topení, podle které by se mělo vypínat a zapínat. Jde mi o to, že mi krásně horkovzduch funguje, ale pořád na plno, ať nastavím jakoukoli teplotu, hřeje jak prase pořád.
Na budíku nahoře mi navíc neukazuje teplota interiéru, tak tuším, že by to mohlo mít souvislost.
California Beach 75kw
Přílohy:

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. říj 2013 11:02 #128434

Zdravim mel bych dotaz ohledne me T4 mam origo teplovzdusny bufik ale nejde spustit.
Na displeji sviti symbol antenky ktery nezhasne a to je prave to co bych chtel vedet.
Přílohy:

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. říj 2013 11:31 #128437

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Anténka značí dálkové ovládání a na samotnou funkci horkovzduchu nemá vliv. Projdi pojistky pod sedačkou řidiče a ujisti se, že je ok i baterka. ;-)

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. říj 2013 11:49 #128439

Diky za odpoved prave ze vse vypada ok bufik rozebrany vycisteny akorat jedno tesneni s tim termo tesnenim je trochu praskle tak ho objednam ale nemyslim ze by to mohlo byt tim.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. říj 2013 13:23 #128443

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Na slovo vypadá jsem celkem alergickej! Pojistky vypadaj dobře, nebo jsou dobrý? Baterka vypadá dobře? Má pěkný barevný nálepky a neni zaprášená, nebo i po zátěži drží???
Vem si multimetr a měř! Proměř i žlutej fous co vede z hodinek, po sepnutí tam musí být 12V! Co svíčka? Vypadá dobře, nebo jsi ji zkusil propípat? :lol:

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 21. říj 2013 15:58 #128448

Jasne ze vse ok, pojistky, baterka taky merena i pri pusteny zarivce. Svicka je nova proste se nerozjede.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 07. led 2014 18:24 #132871

Nemeril nekdo kolik ma ºC cca vzduch z horkovzduchu? Resp. jestli bude stacit vedeni od jeho vystupu dimenzovany na 100ºC ? Ja odhaduju vystupni vzduch kolem cca 60-70ºC ? Ma nekdo nejakou zkusenost?
Audi Wheel Man 8-)

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 07. led 2014 18:35 #132875

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Toho bych se nebál, i papír má bod vznícení Asi 150 °C
TEPLOTA VZNÍCENÍ

= Teplota, při které zahřátý předmět začne hořet a bude viditelně hořet i po odstranění zápalného zdroje.
Bílý fosfor
60°C
Tabák
170°C
Papír
185°C
Rašelina
230°C
Seno
233°C
Celofán
240°C
Ředidlo S6006
240°C
Benzín
246°C
Nafta
250°C
Asfalt
260°C
Uhelný prach
260°C
Obilný prach
267°C
Hnědé uhlí
260°C
Dřevo
270°C
Tkaniny
290°C
Sláma
310°C
PVC
350°C
Černé uhlí
370°C
Petrolej
380°C
Bavlna
450°C
Koks
400°C
Pryž
400°C
Mouka
440°C
Plexisklo
460°C
Aceton
535°C
Svítiplyn
560°C
Oxid uhelnatý
610°C
Izolace kabelů
890°C
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Vygenerováno za 0.318 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/