Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 03. kvě 2019 08:17 #192000

• Dowdy
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Díky za názor, já mám horkovzduch pod třetí řadou sedadel, ale zavazí mi tam. Raději bych ho dal pod auto.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 15. zář 2019 17:35 #194366

ahoj, prosim jak se dostanu v Multivanovi ke druhy baterce pod sedackou, to musim odmontovat celou sedacku a ze zhora? ze predu pod nohama jsou pojistky tam to vytahnout nepujde

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 15. zář 2019 19:11 #194367

• Bosna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
ahoj,posuň sedačku co nejvíce dopředu a potom na pravé straně máš páčku a můžeš ji posunout ještě o další kus.
T4 multivan syncro 99
Poděkovali: rydlos160

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 16. zář 2019 17:55 #194393

děkuji, povedlo se, ještě bych se chtěl zeptat, ta baterie se dobíjí při jízdě?

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 17. zář 2019 06:27 #194403

Přesně tak, baterie se dobíjí při nastartovaní.

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 17. zář 2019 20:36 #194414

• Bosna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
měla by se začít dobíjet až po nabití hlavní baterie.
T4 multivan syncro 99

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 17. zář 2019 23:43 #194419

Možná v T5, ale v T4 určitě hned, jak se "probudí" alternátor.
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 22. zář 2019 20:32 #194512

Ahoj, prosím o radu. Mám nově Multivan 2.5 TDI z roku 97. Nezávislý horkovzdušný topení mi přijde funguje výborně, ale vlastně až moc. Zkoušel jsem obě dvě krajní polohy nastavení intenzity, ale přijde mi, že v obou případech je v autě i při venkovní teplotě kolem 10 st. v autě po pár minutách jako v sauně a nedá se tam spát. Jinak slyším jak žhavící cívka jednou cvaká pomalejí, jednou rychleji, takže to něco dělá. Je tohle normální, nebo mám někam zajet kde mi bufík seřídí? Díky moc!
1997 T4 Allstar 2.5 TDI
1986 Volvo 740
2017 BMW F20

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 22. zář 2019 21:01 #194514

Vůbec nevím nemám, ale logicky, já bych začal termostatem ten reguluje teplotu...
Snad poradí někdo s kluků co mají zkušenosti...
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

T4 - naftové nezávislé HORKOVZDUŠNÉ topení "BUFÍK" - D3LC 18. úno 2020 10:00 #196539

• Kumi4
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Zdravim vas panove...prosim o vase nazory na toto:
mam original horkovzduch Eberpsacher (rizeny hodinkama s otocnym čudlíkem-termostatem) a posledni dobou se mi stava to, ze ho pustim, on naskoci, cvaka cerpadlo a zacne foukat a topit. A bezi nekdy 20min, nekdy 10min, nekdy jenom 5min behem kterych ventilator jakoby kolisa, pridava otacky a zase ubira...obcas vydrzi bezeti i cely nastaveny cas. No ale vetsinou se stane to, ze po tech par minutach to znicehonic prestane foukat a topit, vetrak se proste prestane tocit, cerpadlo neni slyset cvakat...Hodinky jsou ale porad rozsvicene a cas jakoby porad bezi.
Takze to topeni uplne zhasne bez dochlazovani (coz asi neni uplne dobre:( No a ja potom vypnu hodinky, pockam a po treba 5 minutach je znovu, zapnu...potom se znovu rozebehne vetrak a bezi cca 2-3minuty (jakoby jeste dochlazoval po tom co to pri tom prvnim zapnuti samo, spatne, vypnulo). No a potom se vetrak zastavi...pak, zacne cvakat cerpadlo, vetrak se zase spusti a zacne to topit jakoby odznova...no a zase to treba bezi 5,20,30...minut (nekdy to vydrzi uz po celou nastavenou dobu)...proste jak kdy...No a kdyz to zase zhasne tak zase vypnu hodinky, chvili pockam a pak je zase zapnu a znova se opakuje dokola co jsem psal...do te doby nez to bezi uz porad (nastesti to vzdycky nakonec bezi bez vypnuti ) Tohle se deje pri jakekoliv nastavene intenzite termostatu (toho cudliku na hodinkach), napeti baterky pod ridicem je v poradku, tzn. nabito...
Nevite cim by to mohlo byt nebo na co se mam zamerit? T4 mam 3roky, na horkovzduch se nesahlo...
Nekdo rika, ze je spatne a odchazi dmychadlo..proto to kolisani otacek foukani...nekdo rika, ze je spatna ridici jednotka... Bohuzel se to neda pripojit na diagnostiku, nevidi tam to topeni...
Moc dekuju.
VW T4 2.5tdi Mutlivan Atlantis 2002, 111kW, AXG

Naposledy změněno: od Kumi4.
Vygenerováno za 0.202 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/