Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 14. bře 2022 21:19 #205518

Díky. Nicméně jsem to nedostatečně podal. Mě to čerpadlo právěže jede, slyším ho a cítím vibrace na obou hadicích z čerpadla, což ještě nutně neznamená,
že tam proudí voda, může být třeba ulámaná vrtuka, takže vše jede vibruje, ale nic. Nicméně se mi to nezdá moc pravděpodobný, tak právě sonduju, jestli někdo řešil
něco podobnýho. S tím zapojením si jistej nejsem, protože se mi zdá, že je dodělávaný, prestože jsou použitý origo díly od eberspacheru, treba i ta pětková rozbočka,
č. 252014807000.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 14. bře 2022 22:01 #205519

Caravelka 2.5 Tdi hybrid --> 75 kW s homemade chipem a s velkým kůlerem, MY 1999, designed with Medvěd Hydro Design
Caramelka 2.5 TDI 75 kW long - Black Jack edition by Medvěd Hydro Design
Jeep Cherokee 2.5 petrol MY1984 -veteránská srdcovka
Jeep Cherokee 4.0 petrol MY1989 - off veterán
Poděkovali: Živný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 15. bře 2022 00:26 #205522

Jo, to je dobrej odkaz, díky. Bohužel je to taky slušný hadicový lego.....Neeeee
Ještě jednou dík....Ondra

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 15. lis 2022 14:26 #207741

Po nejake dobe se taky vracim k myslence rozchodit prihrev. Pri nastartovani motoru se vubec nic nestane a co je horsi tak to vypada, ze predchozi majitel urval teplomer...? Mel by nekdo s temito zalezitostmi zkusenejsi kdo je bud z ostravska nebo z jizni moravy chvilku se na to podivat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 16. lis 2022 06:08 #207747

tak za 1 - pokud neklesne teplota pod 5 st C tak se nic dít nebude.
za 2 - může být vadné čidlo v nárazníku - které nesepne příhřev pod 5 stC
za 3 - vadná řídící jednotka
vadná žhavící svíčka
pojistky atd,atd
chce to všechno proměřit - někde je to tady popsané, stačí hledat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 17. lis 2022 10:31 #207759

1. uz je to tak 2 roky, takze uz alespon jednou pod 5st bylo :-D
2. to cidlo uz tam prave neni, asi ho nekdo urval, tak jsem spojil kontakty v konektoru a pokud jsem nasel ty spravne, tak tim to taky neni
3. to uz je na me prave docela komplikovane a ocenil bych neci pomoc, samozrejme ne zadarmo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 17. lis 2022 17:25 #207760

WildaCZ napsal: 1. uz je to tak 2 roky, takze uz alespon jednou pod 5st bylo :-D
2. to cidlo uz tam prave neni, asi ho nekdo urval, tak jsem spojil kontakty v konektoru a pokud jsem nasel ty spravne, tak tim to taky neni
3. to uz je na me prave docela komplikovane a ocenil bych neci pomoc, samozrejme ne zadarmo...


Když se má spustit předehřev, tak si za 1. řídící jednotka předehřevu odzkouší všechny součásti, tj. žhavící svíčku,čerpadlo, ventilátor.
Pokud je vše Ok , tak spustí ventilátor a vyfouká , teprve potom se rozjede čerpadlo a svíčka zapaluje.
Pokud se asi 3x nepodaří buf nastartovat, tak už dál nebude nic dělat., hodí se do poruchy - takhle je to u D3WZ. Odpojit napájení
na cca 10-15minut a zkusit znovu.
D4WZ by měl být čitelný po připojení OBD. Pro D3WZ musí být spec připojení a soft.
Osobně to vidím takto : Vymontovat celý buf z auta. Kompletně ho zrepasovat,svíčku dát keramickou,nové sítko hoření a přezkoušet ventilátor
a čerpadlo, vyzkoušet a proměřit připojení a vodiče. Pokud i tak nepojede , tak je vadná řídící jednotka .
Dělal jsem to na několika T4 i na Alhambře,Sharanu,Galaxce. - vím o čem je řeč
Je to práce na celý den, pokud máš díly.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Oreginal.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 03. pro 2022 13:15 #207911

Ahoj.Nemáš ještě nějaké schéma jak bufa zapojit?na t4- wiki.de už nic není.dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 03. pro 2022 15:39 #207913

Raduska6600 napsal: Ahoj.Nemáš ještě nějaké schéma jak bufa zapojit?na t4- wiki.de už nic není.dik


Tomu trošku nerozumím.
Máš v T4 buf a nebo ne ?
.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.161 sekund

Login