Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 27. říj 2010 19:59 #53497

  • long
  • Avatar uživatele long
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 345
  • Obdržená poděkování 2
Pánové,když nastartuji tak mě sice sepne předehřev,ale hrozně se z něj hulí a smrdí naftou.Protože tomu vůbec nerozumím a v servise bych musel nechat auto do druhého dne,tak pokud tady někdo je ochoten se na to mrknout z okolí Brno,Blansko,tak prosím dejte vědět. :help Když stojím,tak mě lidi upozornují,že mě hoří motor.
VW T4
sen: T1 Samba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 28. říj 2010 10:42 #53547

Zdravim chlapi,mam dotaz.Mam předehřev D3W předělaný na nezavislé topení. Když ho zapnu,sepne my climatronik a začne foukat studený vzduch. Nezapálí,ale čerpadlo normálně jede.Měl jsem to u jednoho mechanika a ten říkal,že to svíčkou není. Ješté se chci zeptat na to teplotní čidlo. Když by tedy bylo třeba +10 tak se my bufík nespustí ani manualně???? Děkuji za odpověd.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 28. říj 2010 17:07 #53565

  • Timbo
  • Avatar uživatele Timbo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
zdar chlapi
prestal mi jit bufik. nevim presne jakej typ tam mam mam multika 2,5TDI 111kw AXG rv.02
prvni dva dny to zacinalo nabihat pak se zaclo kourit z vejfucku jakoby chytlo cely auto a pak to po par vterinach vyplo. ted uz to nedela vubec nic kdyz zmacknu u hodinek na vlnky abych ho zapl slysim hned potom jakoby nejaky cvaknuti relatka a nic se nedeje.
nestekla se s tim nekdo? cim to muze byt?
diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 26. lis 2010 18:50 #56243

dakujem vsetkým clenom za príspevky a návody,bufík prerobený na nazav. a vsetko fakčí:)este domontovat druhu baterku a dialkové ovládanie

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 28. lis 2010 09:02 #56370

  • AlesB
  • Avatar uživatele AlesB
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 0
to Timbo:
měl jsem stejný problém. Bufik bude asi D3LC. Normálně šel, pak najednou začal hulit jak když hoří. Tak jsem zajel do servisu v Praze Vinoři, kde vyměnily svíčku a sítko a poté mi řekli, že to stejně nefunguje, protože je vadná řídící jednotka. Navíc mi řekli, že se tahle jednotka už nedá sehnat, takže mám bufa jen tak pro parádu D:_)7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 28. lis 2010 19:12 #56401

Tak mám dojem, že si se mnou příhřev hraje. Když ho zapnu, tak jede asi 10-15 minut a pak vypne. Nejde nahodit, ale po několika hodinách, to opět jede bez sebemenšícho problému. Kontroloval jsem všechny kontakty - jestli zima a rez neudělali problémy, ale nic jsem nenašel. Takže ráno nastartuji a příhřev jede. Kdy vypne nevím, protože jedu. Ale když po 3 hodnách chci nastartovat (motor je studený), tak nic. Na druhý den ráno se to opakuje. Přemýšlím jestli to nemůže být svíčka nebo nějaké čidlo. Nemáte zkušenosti?


Dnes ráno to samé. Večer jsem ještě kontroloval kontakty a ani neblafnul. Ráno k tomu přijdu a jede v pohodě. Vůbec nekouří a jede velmi pěkně, proto myslím, že by to svíčka být nemusela. Jediné, co mě napadlo je, jestli to nebude nějaké čidlo uvnitř.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 30. lis 2010 15:40 #56570

Hosi, da se bufik nejak vyradit z provozu nejakym rele/pojistkou?
Chci to kuli popojizdeni, aby se bufik nezapinal, nestihl jsem si udelat vypinac na cidlo teploty :oops:
__________________
I [XXX]-[XXXX]--[XX] \
I [XXX]-[XXXX]--[XX]--I
I__________________I]
__(O)________(O)______

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 30. lis 2010 20:03 #56594

Bufík vyřadíš tím, že vyndáš pojistku. U mne je to B4 - přídavná pojistková skříň čtvrtá z leva. Někdo to má myslím na 24. Také se dá rozpojit štekr u předního levého světla, tím simuluješ rozpojené čidlo teploty.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 30. lis 2010 20:08 #56596

  • long
  • Avatar uživatele long
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 345
  • Obdržená poděkování 2
Nevypnu tím i něco jiného ?
VW T4
sen: T1 Samba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 30. lis 2010 20:15 #56599

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Rozpoj konektor u baterky a mas klid a nebo vyndej cidlo za taznym okem, muzes jeste odpojit za pojistkovkou modry konektor :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 01. pro 2010 12:15 #56693

Já tam mám těch modrých káblíků několik. Jsou od D+ a můžeš je využívat na různé zařízení, které mají běžet až při nastartovaném motoru.
Osobně bych rozpojil ten konektor u baterky - snadné a jednoduché řešení, které umožňuje rychlý návrat do původního stavu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. pro 2010 19:30 #57206

  • jobby
  • Avatar uživatele jobby
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0
Cus,chtel sem se zeptat,dnes sem vydelal prihrev vody,protoze nejede uz druhou zimu,ted teprve cas,chci se jen zeptat,jak se da odzkouset to cerpadlo co je u nadrze,pripadne me ze tam vubec nejde nafta a da se to jen nejak laicky vyzkouset jestli to neni necim jinym,diky za kazdou radu,cau

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. pro 2010 20:12 #57208

ano dá připoj plus a minus přerušovaně ukostřuj musí cvakat na polaritě nezáleží
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 07. pro 2010 17:13 #57295

  • jobby
  • Avatar uživatele jobby
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0
Toz diky,zkousel sem to cerpadlo,podava perfektne,ve finale sem dosel na to,ze zhavici svicka nefunguje,zitra bude nova,tak sem zvedav co to bude delat,diky a zatim cus

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 07. pro 2010 19:11 #57315

Ahoj chtěla jsem se zeptat,jestli tu někdo náhodou nemá žhavicí svíčku do teplovzdušného topení Webasto?Originál T5?Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.232 sekund

Login