Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 12. úno 2011 12:45 #64567

naposledy když me jel příhřev tak to zahulilo bíle celej dvur a auto se stratilo v bílém kouři-nespálena nafta?A druhej den už nenaskočil,jaká je nejpravděpodobnější varianta proč nejede?po nastartování je ticho,nefouká z vyfuku teplej ani studenej,po propojení čidla dole v nárazníku taky nic,kontakty na čerpadle ok,pomuže třeba odpojení od baterie? :-k Je to T4,r.v.2002 caravelle.dík moc za každej nápad :help

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od prdlavka.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 12. úno 2011 13:03 #64569

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Za sebe bych to viděl na žhavící svíčku :(
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 14. úno 2011 19:03 #64779

  • vica
  • Avatar uživatele vica
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 1
po dvou letech nefunkčnosti předehřevu jsem usoudil, že dozrál čas na opravu. vymontoval jsem ho odvezl do firmy a bylo mi sděleno že je v :-AD(A jednotka a žhavička a cena kolem 9 litrů. Tak asi něco našetřim a pořídim už 5 Kw- atovýho
Multivan 2.5 Tdi +chip 100Kw
Yamaha V-max 1200 -po 13ti letech prodáno
Bmw R 1200 GS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 14. úno 2011 19:14 #64784

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Docela drahá oprava??? Je řídicí jednotka opravdu v háji???
<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=356 ">viewtopic.php?f=7&t=356<!-- l -->
http://www.adusservis.cz/d3w-z/zhavici- ... 00-226-340
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 14. úno 2011 22:25 #64842

  • vica
  • Avatar uživatele vica
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 1
měl jem to v autorizovanym Eberspracher servisu a řekli mi tohle, zkusily tam dát svojí zkušební jednotku a ta moje je na 100 % v kelu
Multivan 2.5 Tdi +chip 100Kw
Yamaha V-max 1200 -po 13ti letech prodáno
Bmw R 1200 GS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 13. kvě 2011 21:16 #73038

  • Rabbit
  • Avatar uživatele Rabbit
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 2
Zdravim, muzu se zeptat jak poznam, zda mam bufika 3W nebo 5W aniz bych ho vyndaval z auta. Mam T4 z listopadu 2000.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 14. kvě 2011 09:27 #73072

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
je na něm štítek a po menšim pátráni v motorovém prostoru ho najdeš v rohu před převodovkou úúúplně dole... ;) jen to chce nějakou svítilnu :idea:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 15. kvě 2011 21:12 #73158

  • Rabbit
  • Avatar uživatele Rabbit
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 2
Diky za tip, zkusim ho najit, pokud bude citelny ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. čec 2011 21:58 #75951

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Čau chlapi, stal jsem se majitelem Multíka, a taky mám problém s nezávislým topením. Vůbec nechodilo, a zjistil jsem že je KO oběhové čerpadlo, tak jsem vyměnil uhlíky a naskočil příhřev po propojení teplotního čidla. Ale když to zapnu jako nezávislý topení přes hodiny, tak naskočí, rozjede se a vypne ale bez dochlazování,na diagnostice je zhasnutí plamene. Proč na příhřev maká v pohodě a na nezávislý chcípne??
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. čec 2011 23:10 #75963

dělá vá to vadná druhá baterie
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 13. čec 2011 18:24 #76281

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Tak nevím proč, ale najednou už šel, aniž bych něco udělal :?:
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 17. čec 2011 23:00 #76572

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, nemohl by mi někdo napsat, jak se programuje nezávislé, nebo poslat naskenovanej návod , je to teplovodní, a jak ho mám zapnout, aby topilo celou noc, tedy pokud vydrzi baterka?? Děkuji
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 11. zář 2011 21:51 #78946

vica napsal: měl jem to v autorizovanym Eberspracher servisu a řekli mi tohle, zkusily tam dát svojí zkušební jednotku a ta moje je na 100 % v kelu



:lol: :lol: :lol:

Řekl bych že v Eberspacheru řeší nefunkční bufík z jakéhokoli důvodu jedinou opravou, pardon, výměnou řídící jednotky. Zatím jsem od nich neslyšel jiný problém nebo diagnozu než "vadná řídící jednotka"

Jak píšu v tématu "nezavislé horkovzdušné topení"

Popř. bych o 5kw D5WZ věděl za rozumný peníz, jetý, a mohl bych udělat i repas.

D3WZ je slabota a typově zastaralé.
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 28. zář 2011 17:04 #79702

Zdravím Vás,

nevěděl by někdo, jaké má přijít dávkovací čerpadýlko k topení Eberspacher Hydronic D5WZ? mám 3 čerpadla, jedno bylo původní v T4 a to je takový velký macek a zásobovalo původní D3WZ a je na něm štítek VW AUDI 251261467A a pod tím 25149447 , druhé je nejspíše od horkovzduchu má nálepku s číslem 25 1830 45 a je na něm 1kw-3KW, a poslední nemá na sobě nic protože už se na něm podepsal čas-to je čerpadlo které dle člověka od kterého jsem kupoval D5WZ je pro tohle topení určené. OVŠEM na čerpadlo od pána (bez označení) se bufík rozjede chvílí hoří pěkně z výfuku jde jen horký vzduch a po chvíli začne smrdět jako prase a začne kouřit (myslím že špatná dávka nafty), tohle samé dělá když ho zaměním za původního macka co v T4 byl pro D3WZ, pak když jsem ze zoufalství zkoušel poslední 1kw-3Kw tak už bufík ani nenajel, doufám že se nezablokovala řídící jednotka.

Bufík má keramickou svíčku, všechny nové těsnění a sítko a je komplet vyčištěné.

Takže chybu bych asi viděl v dávce paliva?! na horkovzduchu D3LC 3,2kw mám čerpadýlko stejné jako ty dvě "menší" pumpičky a tam po rozjetí nekouří nic jde jen kráně horký vzduch.

Omlouvám se za popisy macek a menší atd ovšem po pátem neuspěšném pokusu o vložení fotky jsem to vzdal... :(
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 15. lis 2011 15:29 #83366

  • Fuji
  • Avatar uživatele Fuji
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 191
  • Obdržená poděkování 0
Tak pred mesicem jsem rochodil bufik, ale nebyl jsem si jistej jestli facha cidlo. ted v zime jsem ho chtel pustit vyndanim cidla a propojenim a nic! Cerpadilko facha (jen nevim jestli nemam prehozene draty.) Svicka nova, sitko, tesneni. Jak odblokuju ř.j. ? zablokuje se pri prehozeni dratu na cerpadle? A je nejakej postup jak spojit ten konektor? Trebe ze motor musi nejprve bezet a tak ? Diky

Jinak vadi kdyz tam dam sitko a nemelo tam byt ? Nasel jsem tu odkaz jak to poznat a zdalo s mi ze tam byt ma.
T4 je vážně nemoc :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.220 sekund

Login