Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 14. lis 2012 19:30 #107037

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Já si taky nebyl jistej,že jsou O.K....ale po smontování jsem pročetl kompletní návod na příhřev a je v něm tabulka,podle níž jsem usoudil,že jsou snímače v poho, a tak jsem ho naje.al do káry a šlape....jen by mě zajímalo,proč se předtím vypínal?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 14. lis 2012 19:36 #107039

Dneska jsem jel dálkovou a topení bez problému topilo, až do půlky cesty, cca 1/2 hod. potom zničeho nic, studený vzduch- skokem, po zapnutí bufa- skokem teplý vzduch. Hadice k topení teplé. Jako kdyby se zapnutím bufa otevřela klapka topení a vypnutím zavřela. Je nějaké spojení mezi bufem a klapkou topení? Později jsem jel ještě jednou, motor studený, po chvíli topení začlo topit, do chvíle než se motor zahřál, po zahřáti vyplo. :(
čort v mašinke.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 16. lis 2012 18:51 #107183

  • kunax
  • Avatar uživatele kunax
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Nazdáár, dělám přestavbu bufíka, nevíte kam vede kabel od řídící jednotky, je u něj ikona s ventilátorem. Tlustej a má tři prameny..

Díííík Michal

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 17. lis 2012 16:02 #107256

  • doliik
  • Avatar uživatele doliik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 85
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 3
ahoj,

tento svazek vede k ovládání ventilace (zapnutí ventilátorů v kabině)
propojení záleží na modelu ventilace a roku výroby:

1. - obyč ventilace
2. - ventilace + AC klima
3. - digi climatronik

upřesni model T4-ky a snad Ti někdo (nebo já ;) ) poradí jak dál
doliik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 22. lis 2012 16:42 #107712

tak jsem pořídil dálku od Ebera easystart a zkusím ji nabastlit........
víte někdo kamsáhnout a kde co připojit na Multivan s digikllima rok 99 ?
díky všem !!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 23. lis 2012 16:43 #107798

Ahoj. nemate nekdo tip na nekoho kdo by byl schopnej predelet prihrev na dalkove ovladan za nejakou slusnou cenu? Jinak co jsem tak pochopil tak je dulezite jestli mam el.cerpadlo, jak ho poznam a kde ho prosim Vas najdu?:) Dekuju:)
T4 Mutlivan 2.5Tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 24. lis 2012 11:43 #107855

Ahoj lidi.Taky mám delší problém s teplovodním topením a už si nevím rady.Je to d4wz.Když zapnu hodinky,tak naskočí HE na climatroniku a vše se rozběhne,tak jak má.Bohužel se ale nezažehne plamen,takže je všude bílej kouř a smrad z nafty.Dmychadlo taky funguje.Po pár vteřinách climatronik vypne(vypne se i čerpadýlko na naftu),ale bufík běží dál.V tu chvíli se zažehne plamen,ale díky vypnutýmu čerpadýlku nafty se díky nedostatku paliva vypne.Pri startech pod 5 stupňů je to stejný.Bílej studenej kouř a nic se neděje.Topení je vyčištěný,nová svíčka,sítko a těsnění.Budu rád za jakoukoliv radu co s tim.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 25. lis 2012 10:28 #107899

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, půl roku jsem řešil to samé, zkus nejdříve natáhnout nové kabely od baterky k bufíku, jen ty silné plus a mínus, vyřaď pojistku pod sedačkou a vyzkoušej bufa. Když to bude fachat, tak si na kabel dej pojistku, něco podobného http://www.obrazky.cz/detail?q=pojistko ... pRDhoKkg98
Koupíš to třeba v Autokelly, a máš to. Když to nepomůže ,tak u mě to vyřešila nová řídící jednotka :(
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 25. lis 2012 19:12 #107911

Trochu to nechápu.Tim mi chceš říct,že to může bejt kabelama od baterky?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 25. lis 2012 19:50 #107914

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Nemáš jen špatně natočené sítko? ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 25. lis 2012 20:08 #107917

Původní co jsem vyndal bylo asi v půlce zapečený karbonem a nešlo to vyčistit.Dal jsem nový přesně podle toho starýho.Možná,že už ho někdo dal špatně.Netušim.Jak má bejt to sítko natočený?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 25. lis 2012 20:10 #107919

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 25. lis 2012 21:24 #107925

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

Tomášwr napsal: Původní co jsem vyndal bylo asi v půlce zapečený karbonem a nešlo to vyčistit.Dal jsem nový přesně podle toho starýho.Možná,že už ho někdo dal špatně.Netušim.Jak má bejt to sítko natočený?

V tele dmychadla vede kanalek od hlavni komory do prostoru svicky skrz sitko!
Na sitku jsou body "svar".
Takze, jak je sitko natocene svarem tak aby svar stinil kanalku, muze nastat stejny problem, jako kdyz je sitko zakarbonovane!
Nafta ti tam sice jde,ale nestihne asi na prvni nazhaveni chytnout protoze nema vzduch.
To, ze chytne az pri vypinani znaci, ze nafta chytne az kdyz svicka zhne podruhe a nafty je vsude plno.
!!!Svicka zhne 2x!!!
Tj. Po odfuku pri startu a pri vypinani bufa, aby spalila zbytky nafty!
SITKO SE NATACI TAK, ABY SVAR "BODY" BYL CO NEJDAL OD STREDU "OSY" BUFIKA ;-)

Myslim si, ze kdyby to bylo kablama, nebo baterkou, tak to bude chodit alespon pri natocem motoru!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 25. lis 2012 21:50 #107929

Na to jsem právě koukal aby ten "svár" byl mimo kanálek,ale už nevím jestli je nejdál od osy.Už jsem měl bufa několikrát venku,tak je to pro mě otázka pár minut.Při nejhorším ho zase vyndám a znova kouknu na to sítko.Děkuju pánové za rady a budu dál laborovat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 25. lis 2012 22:05 #107931

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Pak uz snad jedine spana davka paliva. :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.261 sekund

Login