Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 26. lis 2013 19:49 #130633

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
v napájení konektoru to není-ten jsem projel a vše v poho.....zítra jedu na diagnostiku,tak uvidíme,co nám poví chytrá krabička D:_)7 D:_)7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 26. lis 2013 19:55 #130635

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Zkoušel jsi svíčku???
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 27. lis 2013 08:52 #130660

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
jo,makala....tedy před složením.....začnu od začátku,příhřev makal,ale vypínal se okolo 50-60 stupňů,tak jsem ho chtěl vyčistit abych viděl,zda se něco změnilo....a změnilo-nebeží vůbec :rofl:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 27. lis 2013 09:03 #130661

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Tak to máš asi rozbitý. :greenangel:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 27. lis 2013 11:54 #130673

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Já se ptal proto, že jsem taky úplně poprvé vyzkoušel svíčku na 12V baterce a žhavila krásně!!. Ale jen jednou, je totiž 8V :D :D , Po složení už nežhavila!!! ;)
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 27. lis 2013 14:18 #130681

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
svíčku jsem ani nezkoušel,předtím normálně fungovala,jen jsem ji vyndal a vykopal sítko,vyčistil a složil zpět bez sítka a vono h.vno...a dnes ráno super,9 pod nulou a buf má dovolenou...v pátek má být nad nulou,tak opět demontáž a rozborka....zítra mi dorazí i čerpadélko na dochlazování,tak ho hned vyměním a přepojím,aby běželo zároveň se zapnutým bufem....tak držte palce,nebo to má buf spočítané D:_)7 :axe:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 27. lis 2013 20:41 #130733

  • ingi10
  • Avatar uživatele ingi10
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 171
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
[attachment=0:280mq8ke]<!-- ia0 -->WP_20131127_004[1].jpg<!-- ia0 -->[/attachment:280mq8ke]Když jsem měnil zadní deštičky a rozhýbával třmeny,tak jsm našel pod autem toto..viz obrázky.Můžete mi napsat,jestli to je příhřev,nebo nezávislé top.?V autě ale nic nemám na zapnutí,nic neslyším po nastartování a hlavně to vypadá,že to není připojený.Děkuji za rady a info
T5 Transporter 2,5 96 kw
T4 Caravelle 2,5 tdi prodáno

Kladno
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 27. lis 2013 20:52 #130735

  • worxe
  • Avatar uživatele worxe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 554
  • Karma: 14
  • Obdržená poděkování 26
to co jsi nafotil je druhé vodní topení do zavazadlového prostoru. ovládání je vepředu D:_)12
???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 27. lis 2013 22:58 #130755

  • ingi10
  • Avatar uživatele ingi10
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 171
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Aha,tak normální topení dozadu.Ovládání na palubce.A teplo fouká teda jen od těch šoupaček dole??
T5 Transporter 2,5 96 kw
T4 Caravelle 2,5 tdi prodáno

Kladno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 28. lis 2013 10:28 #130778

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
ofuky ve stropnici jsou pouze na chladný vzduch...výstupy u podlahy jsou tepelné

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 28. lis 2013 12:28 #130783

  • ingi10
  • Avatar uživatele ingi10
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 171
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Dekuji...
T5 Transporter 2,5 96 kw
T4 Caravelle 2,5 tdi prodáno

Kladno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 29. lis 2013 20:47 #130900

Píšu sem poznatek ohledně příhřevu motoru... Příhřev mě při teplotách pod 5° ani neťuknul... Po promačkání pojistek to začlo čoudit jako blázen, ale hlavně v motoru, u kola z vejfuku skoro nic a pak to vypnulo... Tak sem poctivě pročetl všecky příspěvky a poté jsem závadu tipoval určitě na žhavící svíčku + možná něco dalšího... naštěstí než sem začal objednávat díly, tak mě kámoš poradil ať zkusím prošťouchnout drátem vejfuk. A světe div se, byl ucpanej špuntem z bahna. Po pročištění šlape jako hodinky :wrench: Jooo vytáhnul jsem si na základě zdejší diskuse ten třípolohový přepínač ( automat od 5° dolů - vypnuto - zapnuto ) a musím poděkovat, je to super vychytávka D:_)10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 30. lis 2013 11:48 #130919

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Finida napsal: Já se ptal proto, že jsem taky úplně poprvé vyzkoušel svíčku na 12V baterce a žhavila krásně!!. Ale jen jednou, je totiž 8V :D :D , Po složení už nežhavila!!! ;)

tak jsem opět rozhodil buf,svíčka o.k....sítko jsem namontoval zpět a nic....v pondělí jdu na diagnostiku,tak uvidíme,co napíše

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 02. pro 2013 13:25 #131020

  • Lewis
  • Avatar uživatele Lewis
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, prosim o radu. Precetl jsem snad cely obsah fora, ale stejne si nevim rady.
Prvni otazka zni: je toto nezavisle topeni nebo jen prihrev?
Druha :potrebuji k tomu aby toto zarizeni fungovalo, druhou baterii?
Treti: Vycetl jsem ze jsou ve predu pod naraznikem nejake teplotni cidla a hle ja tam mam jen jedno. Asi zavada co?
Prosim o rady, chtel bych to nejak zprovoznit, ale opravdu nevim jak,diagnostika napsala ze je vse bez zavad. Prikladam nejake fota. Predem moc dekuji
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 02. pro 2013 15:07 #131025

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Možná kdyby sis přečetl, jen tuhle poslední stránku, tak by to stačilo. ;-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.205 sekund

Login