Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 31. pro 2013 16:48 #132605

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Ano, dle krytu dmychadla. D:_)18
Sítková verze má dirku, bezsítková verze má zářez pro přívod nafty. ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 31. pro 2013 17:03 #132606

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
díky...ještě dotaz,který model je novější?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 31. pro 2013 17:12 #132607

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Sítková verze... bezsítková verze se dělala cca do konce 99.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 03. led 2014 12:51 #132723

Měl bych se možná nejdřív mrknout na ten kryt (jestli někdo nedával novějšího bufa), ale neliší se to náhodou jen "výměnností" tý síťky? Když jsem repasoval svýho bufa (T4 r.98), náhradní sítko jsem k němu nikde nenašel, ale uvnitř tý spalovací komory kolem hrotu svíčky nějaká potrhaná byla (jak už jsem psal), ale vypadala dost nepřístupně ... někde mam i fotky, kdyby měl někdo zájem, ale co do rozdílu komor je asi lepší si najít na netu nákres v řezu (ten taky mam někde staženej, ale našel jsem tenkrát jen jeden pěknej (barevnej :) ) i s popiskama (německy) a nejsem si jistej, jestli je to starší nebo novější D3WZ ... ono něco se dá najít u i těch prodejců nd (nevim, jestli ten autosip.cz nebo jinej web uvádí i nějakej podrobnější popis s nějakejma rozkouskovanejma náčrtama)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 03. led 2014 13:38 #132728

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Lišej se hlavně přívodem nafty do spalovací komory. Buf se sítkem přivádí naftu do mezikusu svíčky.
Bez sítková verze má přívod nafty součástí spalovací komory. Vzájemně to nijak kombinovat nejde diky frézování v odlitku dmychadla a závitům svíčky.

Bez sítko... Nafta jde přímo do komory.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 05. led 2014 13:28 #132784

jo to je přesně ten obrázek o kterym jsem mluvil ;) a mam tu "bezsítkovou variantu" (se sítkem, i když asi ne výměnnym :) ), tady je foto (to černý nahoře je baterka, aby ten kus sítka byl vidět ;) )
[attachment=0:1nirasmk]<!-- ia0 -->bezsitko_sesitkem.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:1nirasmk]
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. led 2014 08:54 #132806

  • jerrykx
  • Avatar uživatele jerrykx
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 146
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
budu montovat do auta D5WZ, chtěl jsem zkontrolovat pal. čerpadlo...vymontovat, očistil, vyčistil..atd, čerpadélko po připojení cvaká, ovšem když sem zkoušel připojit hadičku s destilku...nechtělo nasát, je možné že i přez to, že cvaká je špatné? nebo se musí nějak prvně "zaplavit"? Když ho namontuju do auta, kde jsou hadičky suché (bez nafty) dokáže samo nasát?

děkuji ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. led 2014 09:34 #132808

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Ještě se mi nestalo aby si natáhlo samo. Lépe ho zalejt a po montáží musí zůstat "vyuhlované",tak aby zůstávalo zalité. Když je v origo držáku před nádrží, tak ta gumička ho drží v optimální poloze... Když ho připojíš "suché" a nenatáhne si, tak to po několika pokusech zablokuje řídící jednotku.

Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 D:_)18
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. led 2014 09:43 #132809

  • jerrykx
  • Avatar uživatele jerrykx
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 146
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
safra :( ....už ho mám namontované, teoreticky bych ho mohl zalít od konce co se připojuje k příhřevu což? ale to asi bez odpojení hadičky do nádrže nepůjde, protože nepřetlačím naftu v nádrži :-k

jinak...když cvaká, funguje?....nebo cvakání ještě neznačí funkčnost?...nemůže nějak vyhnít a netěsnit?...dlouho bylo ve voze nepoužívané #-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. led 2014 11:47 #132812

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Když cvaká, tak by mělo šlapat. Naftu si natáhni podtlakem k bufiku. U nádrže nic nerozdělávej,zbytečný...
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 06. led 2014 16:51 #132821

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
já to vždy zaleju injekční stříkačkou s naftou(jak do bufa,tak i do přívodní hadice) a pak to bez problému běží

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 08. led 2014 07:40 #132910

  • jerrykx
  • Avatar uživatele jerrykx
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 146
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
jasný dík, provedu \:D/

ještě se optám, je takto tvarovaný výfuk příhřevu na t4?....jinak řečeno, je to na t4?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 08. led 2014 09:45 #132912

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
D:_)18
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 08. led 2014 18:47 #132933

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
hoši,na mém dalším příhřevu je na konektoru též osazený pin č.8...k čemu slouží?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - naftové TEPLOVODNÍ topení/příhřev/předehřev D3WZ/D4WS 08. led 2014 19:46 #132938

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Transportérák napsal: Já to řešil montáží přídavného čerpadla přímo k bufu. Běhá to bez problémů. To dochlazovací nevím jestli to utáhne. Co mi radil pán v Adusu tak to chce mít to čerpadlo co možná nejblíž k bufu.


Prosím tě,jaké jsi použil přídavné čerpadélko?....díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.245 sekund

Login