Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 20. led 2020 14:31 #196139

Dobrý den, mám prosbu, moje T4 2001 caravelle, climatronik, 75kw, vždycky topila jak blázen a teť nějak začla stávkovat zadek topí, jako dřív, tzn. fest, ale předek na okno takovej nic moc teplej a boční ofuky jen odražený... teplotní klapka na vzduchu chodí dobře, radiátor průchozí, pumpa nová, zavzdušněný to není... Nesetkal jste se už s tímdle někdo? Děkuju moc za tip...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 20. led 2020 18:14 #196142

Už jsem to tu psal několikrát. Hledej. Máš rozpadlou klapku teploty vzduchu. Lítá ti molitan z výdechů? Jestli jo, je z klapky...
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 25. led 2020 15:48 #196189

Ahoj taky mi to začalo blbnout a molitan taky lítá, jak se ta klapky dá opravit ?

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 26. led 2020 14:13 #196207

Nekde jsem to tady psal. Da se k tomu bez rozborky dostat po oddelani vydechu na nohy, ale je asi lepsi angazovat nejake devce, mozna i dite. Nemam uplne ruky jak lopaty, ale tak dodrenej jsem dlouho nebyl...
Vycvakni ten vydech, prepni foukani na nohy a podivej se... klapka u me vypadala asi takhle. Olepil jsem to vzduchotechnickou hlinikovou paskou..
Přílohy:

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 28. led 2020 10:52 #196265

Včera jsem tam nakouknul a vypadalo to stejně jako na fotce jestli to chápu tak je potřeba zalepit ty dvě díry?

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 28. led 2020 21:59 #196283

No. Jsou tam ty klapky 2, jedna je víc v hloubi. Pokud si pamatuju, jedna měla 3 díry a jedna 2. Zkus tam nakouknout zrcátkem.
Jinak jo, díry zalepit a bude to ok... byly původně zacpané tím molitanem...

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 30. led 2020 17:58 #196325

Tak sme se dostali až k těm dírám na obrázku a zacpali je, ale zlepšení se moc neprojevilo, možná to začlo malinko víc foukat, ale stále to je takový vlahý na výdechu, spíš stejný jak předtím... Laborovali sme okolo toho a nakonec šáhli dovnitř, teplej vzduch tam jde, ale i když je topení na manuál na max, tak když se tam šahne hluboko dovnitř tak tam od někud fouká studenej vzduch a zdá se že se to tam díky tomu asi ochlazuje, míchá. Je to možný? Není tam něco co to studený foukání vypíná, reguluje? Nebo tam je vydrolená eště nějáká díra? Myslím tím, že se má zalepit i ta špatně dostupná klapka která má ty 3 díry, tzn. zalepit všech 5, nejen to na obrázku?

Naposledy změněno: od tibolirt.

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 30. led 2020 20:11 #196330

Tak si odpovím sám, ano musí se zacpat úplně každá díra co tam je i na tej druhej klapce! Už to fouká a topí jak má.... mooooooc děkuju za radu, byl sem fakt zoufalej a nevěděl jak to opravit a bez rady tady bych to asi nedal...

T4 - TOPENÍ / VĚTRÁNÍ 30. led 2020 23:16 #196337

Nemas zac, ja takhle mam uz koupeny novy topeni, pac mi loni byla fakt zima :-) no zustalo v krabici..
Jo, lepil jsem vsechno, podle vseho je jedna pred a jedna za topenim, ale uz si to moc nepamatuju. Kazdopadne to je celkem ulet..

Vygenerováno za 0.255 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/