Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 09. říj 2012 16:44 #104788

  • rasta
  • Avatar uživatele rasta
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj mám problém s climatronikem.Zapnu klíček a climartronic bliká.Nechal jsem napíchnout vag a chyba je polohovací klapka.Co to je a kde to je? nevíte někdo? dík za radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 11. říj 2012 07:24 #104858

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
ahoj, klapky ti ovladaju kam ide vzduch, a predpokladam ze budu niekde na kureni, este som to nemal rozobrate takze neviem pvoedat 100% kde su
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 11. říj 2012 12:52 #104869

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Dole ve stredovem panelu jsou servomotorky. Musus demontit kastliky.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 02. lis 2012 19:19 #106452

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Zdar koumácí....dnes jsem si chtěl pročistit filtr na zadním motoru klimatizace,ale bohužel jsem ho nenašel...v návodu píšou,že je údajně z boku toho motoru,ale nic jsem nenašel-mělo by se jednat pouze o molitanové sítko...nemáte někdo foto a nebo radu?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 12. lis 2012 16:02 #106929

Kluci prosim o radu neustale mi blika climatronic ale funguje dobre hlasi poruchu
G22 snimac rychlomeru.Ten jsem vymenil take jsem vymenil climatronic a tachometr dle rad ale stale blika uz nevim co dal.Diky Milan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 14. úno 2013 07:48 #113547

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Hoší...proč mají některé modely s climatronicem na pravém zadním okně"mřížku" a některé ne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 14. úno 2013 11:29 #113552

Jako , že by měla T4 jednozónu climatronic vpředu a vzadu pouze strop s čerstvým vzduchem? Nevím, ale dle mě se to asi takhle nevyrábělo. Měl jsem za to, že když je v T4 climatronic, tak je vždy dvouzóna a tudíž nasávání pouze čerstvýho vzduchu přes PZ okno není možné... Je to tak nebo mě někdo vyvede z omylu? Dle mě to tak z výroby není, jestli to nějaký auto má...

Pošli mě v SZ VIN a třeba se pak pravdu dozvíme ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 14. úno 2013 17:54 #113566

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Když tam má mřížku, tak nemá vzadu klimu
Hm tak vlastně Peťa už odpověděl! I když možná může být klimatronic jednozonovej, u VW je přeci možné vše!!! ( třeba plná palba a švihada ;) )
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 14. úno 2013 20:24 #113574

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Transporterák-já mám klimu dvouzonovou a mám vzadu klasické plné okno,jen jsem si toho dneska všimnul na nějakém multivanu,tak mě zajímalo,jaký je mezitím rozdíl.Takže zadní okno s mřížkou znamená,že je to multivan"SOCKA" =D>

Finida-dnes jsem viděl pěknou koktu,plná palba- s výhřevem sedaček,dálkáčem,klimou,šíbr a švihadla po celém autě...také nenormální člověk,který si to objednal :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 14. úno 2013 21:38 #113590

Multivan s mřížkou vzadu znamená, že nemá klimu vzadu ale jen v předu a to řekl bych manuální a ne Climatronic jak jsi psal...Proto jsem se zarazil, když si napsal , že měl Climatronic a vzadu mřížku. Asi tam ale Climatronic nebyl viď?
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 15. úno 2013 13:05 #113620

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Já to špatně napSal hned ze začátku-viděl jsem to jen z venku a udivila mě ta mřížka...TAK SE OMLOUVÁM VŠEM MULTIVAŇÁKŮM-nemáte "socky",ale jen "polosocky"...HA,HA :drunken:
DÍKY ZA OSVĚTU !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 15. úno 2013 21:27 #113647

Ahoj, byl by někdo z Vás ochotný se podívat do ETKY? Koupil jsem demontovanou manuální klimu a chybí mi jedna hadice. Je to od kompresoru do chladiče. Chladič je bez vysoušeče, ten mám samostatně. Je to rok výroby okolo 94. Jestli se dá tato hadice sehnat a případně kolik tak může stát? Do kompresoru není závit, je tam O-kroužek a obě hadice drží brejle, do chladiče je převlečná matice.
Dík za odpověď.
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 15. úno 2013 22:40 #113655

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Mysliš tuhle? :)
Cena cca 2500,- s DPH
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 15. úno 2013 23:02 #113657

Jo!! To vypadá, že to je ona, sakra ta cena mě trochu sprchuje, to je polovina ceny za kterou jsem to celé koupil, kompletní dvouzona se vším.....
Kde se dá koupit? Nebo jinak, nemá někdo v garáži?
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 15. úno 2013 23:23 #113659

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Za tuhle cenu je u VW, ale... chtělo by to vědět kod motoru z kterého to bylo demontovaný. Jsou dva druhy šroubení na kompresoru. Takže dva druhy hadic.


edit:
z roku 1994 z 2.4D - cca 4200,-
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.210 sekund

Login