Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 24. úno 2016 23:37 #163979

Jestli to klapne, tak klidne koupim cely nemocny panel, mam nejake napady na pokusy ale nechci to delat na jedinem co mam :-) pak kdyztak posli SZ
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 25. úno 2016 09:31 #163983

  • Res
  • Avatar uživatele Res
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Jasne :).
Kazdopadne tamten uz vraj nemaju skladom, tak hladam dalej, ale ked najdem, napisem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 23. bře 2016 09:25 #165301

  • Res
  • Avatar uživatele Res
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Nový panel som síce nezohnal, ale skúsil som prečistiť gumový kontaktný prúžok medzi LCD displejom a plošákom a niektoré segmenty sa mi vrátili späť. Nie je to úplne ideálne, ale už sa dá panel aspoň používať.

Neviete prosím kde by som zohnal tieto malé žiarovky podsvietenia (zelené), prípadne aké majú číslo?

Edit: zdá sa, že to je číslo 1H0919243
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Res.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 24. bře 2016 13:07 #165329

Cislo mas myslim spravne. Ale je to celkem drahe. Pokud si pamatuju, chteli za zarovicku kolem 2 stovek... Ja jsem nabastlil ledky, snad mam na dlouho klid :-)
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Honzis Caravelle.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 28. bře 2016 23:53 #165511

  • Res
  • Avatar uživatele Res
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
To znie fajn :) aké ledky si použil?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 30. bře 2016 23:23 #165588

Rozměr 0805 usazené doprostřed původní díry. Z každé strany ledky 2k2 odpor. Barvu si vyber sám. Já tam dal bílé, páč jsem je zrovna měl. Originálu jsou podobné obyč zelené - bacha, neber "pure green" a podobné, ty jsem tam dal jako první a je to prostě "moc zelený". Do něčeho jinýho klidně, ale sem se mi to fakt nehodí.
jo, kde pájet - od ledky se dá zjistit snadno, je s tím spojený ten plech co je zezadu.
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 03. kvě 2016 21:19 #166731

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Ahoj všem. Rád bych se s vámi podělil o můj dnešní zážitek. Při cestě z práce jsem zapnul klimatizaci a ono nic. Po zapnutí zapalování začal klimatronic blikat a ventilátor se ani nehnul. Pojistky OK, relé 140 cvaká. Po napíchnutí psal VAG chyba 01273 - ventilátor čerstvého vzduchu. Zasedl jsem tedy k PS a studoval jsem zdejší moudra. Došel jsem v tématu až k časté závadě a tou je studený spoj v relé 140. Relé jsem vyndal, proletoval a ejhle klimatizujeme. :woohoo:
Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se zde na fóru dělí o své zkušenosti. Nebýt Transporterklubu a tohoto fóra tak jsem měl zkažené odpoledne a utratil bych asi hodně peněz za opravu. Už jen toto je důvod proč podpořit Transporterklub a být platícím členem.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(
Poděkovali: Eugen

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 28. čec 2016 00:44 #169208

  • Frosty
  • Avatar uživatele Frosty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 143
  • Obdržená poděkování 6

Res napsal: Nový panel som síce nezohnal, ale skúsil som prečistiť gumový kontaktný prúžok medzi LCD displejom a plošákom a niektoré segmenty sa mi vrátili späť. Nie je to úplne ideálne, ale už sa dá panel aspoň používať.

Neviete prosím kde by som zohnal tieto malé žiarovky podsvietenia (zelené), prípadne aké majú číslo?

Edit: zdá sa, že to je číslo 1H0919243

Tak mi odesli 2 tyto zarovky v panelu climy. U nas ve velkoskladu cena 120,- za kus. Tak jsem dve objednal.
VW T4 Multivan , 75 kw 1997. Prodáno.
VW T5 Multivan, 128 kW 12/2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 12. srp 2016 18:17 #169599

Mám poznatek ohledně klimy. Když se při zapnutí klimatroniku začne houpat celý auto, může to být i dvouhmota. Dělá to hlavně v režimu, kdy je zaškrcený zadní výparník - tedy venku je kolem 25 stupňů a klima jede. Loni mi to nedělalo, letos už jo. No a teď s novým setrvačníkem je to pryč....
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 09. říj 2016 12:08 #170853

Ahoj, zdravim z jihočeského kraje se svojí T4 multivan, 2,5TDi, 75kw, r 1996...
Stále řeším problém s klimou/ topením.
1) Už při koupi vynechával panel climy, neukazují některé segmenty... To by mi až tolik nevadilo ALE..
2) Při koupi auto jen topilo, nešla vůbec klima i když by měla, nechal jsem panel vyčistit, prý byly zaoxidované nějaké kontakty a za*rané to čidlo v něm... Po vyčištění už parádně chladí, ALE zase JEN CHLADÍ...
Začíná zima a multivan netopí ať climatronic nastavim jakkoli.. Zkoušeli jsme se napíchnout, ale diagnostika se s klimou vůbec nespojí. Neřešil jste někdo už něco podobného ? Špatný panel nebo i ŘJ ?
Předem díky za rady/pomoci...

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 09. říj 2016 20:08 #170855

Odkud jsi? Mám stejnou klimu, co se diagnostiky týče, mám pocit, že se do klimy dá dostat jen nějakou hroznou historií. Každopádně mi to funguje taky.
Oblíbený kousek na téma jen chladí/jen topí je čidlo slunečního svitu, taková ta pecka v rohu před řidičem. Když to lže, dělá klima dost zvláštní věci...
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 10. říj 2016 20:49 #170875

Jsem ze Strakonic, ale neni problém někam dojet, kdyby se zjistilo, co to dělá :D
Měl jsem podezření na panel, protože jakmile jsem ho na začátku vyndal tak auto samo topilo, sice si nemohl ovládat, ale topilo, pak jsem nandal "opravenej" panel a už to jen chladí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 07. led 2017 17:09 #172822

  • Bilík
  • Avatar uživatele Bilík
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 44
  • Obdržená poděkování 1
Nevíte někdo, odkud dvouokruhová klimatizace (s Climatronicem) bere vzadu vzduch? Je tam něco jako pylový filtr? Nebo je to taky cirkulace???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 07. led 2017 18:12 #172824

asi záleží jaký model, ale rok 2002 filtr nemá, nebo jsem jej nenašel:) bere vzduch ze zavazadlového prostoru.
Starší kusy co berou vzduch z venku asi, tak asi nějaký mají v okně:)
T5 MULTI-BLACK-TULIVAN - 128+ AXE + Elddis Furicano GTX
T5 MULTI-SILVER-FIVE 128+ AXE - k.o.
T4 MULTI-GENERATION-BLACK 111+ AXG - jedí opodál dál :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KLIMATIZACE - MANUÁLNÍ KLIMATIZACE / CLIMATRONIC 06. úno 2017 13:17 #173674

  • F43K41
  • Avatar uživatele F43K41
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Zjistil jsem, že mi nefungují v autě stropní ofuky z klimatizace. Tuší někdo v čem je problém ?
T4 Multivan Topstar "Limetka" 75kw 2,5 TDi
T4 Multivan "Delfín" 111kw 2,5 TDi prodáno
T4 Multivan Allstar "Venca" 57kw 2,4 D prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.320 sekund

Login