Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Převodovka možná přidřená...

Převodovka možná přidřená... 03. srp 2016 18:10 #169338

  • m-cernik
  • Avatar uživatele m-cernik Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Dotaz, před týdnem mě začala hlučet převodovka, takový kovový zvuk, dělalo to ten zvuk když jsem brzdil motorem.Po sešlápnutí spojky zvuk zmizel, určitě to byla převodovka. Dneska jsem jel po dálnici na 5rychlost a po ujetí 15km se ozvala rána a rychlost ve 150km/hod vypadla. Z převodovky jdou hrozné zvuky, teď to auto dělá zvuky i když stojí a motor jede na volnoběh. nevíte co se s tím stalo ? Řazení se po té ráně na dálnici nějak zadřelo, nešlo hýbat s řadící pákou. Mám VW T4 syncro benzin 2,5l 1996, motor AET kod (okolí Prahy středočeský kraj).
Současný stav: Auto nyní jede, řadící páka řadí těžko ale jde řadit, zvuky "kov o kov" jsou pořád.
Případně kdo ví co a jak, jestli je ubroušená spojková lamela, tu seženu.
Opravil by to někdo ? Případně kolik by to vyšlo ? Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od m-cernik. Důvod: Doplnění

Převodovka možná přidřená... 03. srp 2016 19:50 #169341

  • Jirka S
  • Avatar uživatele Jirka S
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Příspěvky: 500
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Převodovka ven, a pokud bude o.k. spojka, tak výměna převodovky. A nebo jí zkusit nechat opravit. Možná bych na to měl člověka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 03. srp 2016 23:08 #169349

  • m-cernik
  • Avatar uživatele m-cernik Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Dobrý den, možná máte pravdu že jde o spojkovou lamelu, která dělá ten skřípavý zvuk.
Nevíte kdo by věděl co a jak ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 04. srp 2016 17:07 #169390

  • Jirka S
  • Avatar uživatele Jirka S
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Příspěvky: 500
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Převodovku vyndá každý šikovnější mechanik, a pak se uvidí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 05. srp 2016 19:21 #169416

  • m-cernik
  • Avatar uživatele m-cernik Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Nevěděl by jste kontakt na nějakého mechanika ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 06. srp 2016 19:40 #169433

  • Jirka S
  • Avatar uživatele Jirka S
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Příspěvky: 500
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
odkud jste?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 06. srp 2016 22:33 #169437

  • m-cernik
  • Avatar uživatele m-cernik Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Praha 8 Kobylisy. V zásadě není problém dojet někam i v okolí Prahy. Spojka klouže, jet se s tím dá zatím. Spojkovou sadu LUK jsem včera sehnal za 2400kč. Mam s výměnou spojky nějaké zkušenosti, po odmontování tlumiče jde převodovka roztáhnout od motoru o cca 15-20cm. Nevíte kolik stojí výměna spojky ? Mám připravený i olej do převodovky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od m-cernik.

Re:Převodovka možná přidřená... 07. srp 2016 07:54 #169439

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Olej do prevodovky nedavej.Nebo dopadnes jako ja.Vymenil jsem olej v prevodovce a cca po 1tis se pridreli loziska.Takze bych tam nechal puvodni napln.
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Převodovka možná přidřená... 07. srp 2016 14:30 #169452

  • m-cernik
  • Avatar uživatele m-cernik Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
No jo, ale ta převodová skříň je už pár let na sucho. To samé zadní diferenciál je taky suchý. Mám olel TOTAL 75W, ten by tomu neměl uškodit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 07. srp 2016 16:29 #169457

  • Jirka S
  • Avatar uživatele Jirka S
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Příspěvky: 500
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
v Čestlicích je nějaký pan Dubaj, prý docela šikovný.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 07. srp 2016 18:43 #169465

  • m-cernik
  • Avatar uživatele m-cernik Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Neměl by jste kontakt na toho člověka ? Díky
Zkusil jsem zadat to jméno do vyhledávače, ale neukázalo to nic.
Alespoň nějaké vodítko adresa, nebo telefonní kontakt.
Čestlice jsou zhruba 30tisíc lidí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od m-cernik.

Převodovka možná přidřená... 07. srp 2016 21:07 #169476

  • Jirka S
  • Avatar uživatele Jirka S
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Příspěvky: 500
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
je to někde za rehau. myslím že je to ulice K Dobřejovicům.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 07. srp 2016 23:04 #169480

  • m-cernik
  • Avatar uživatele m-cernik Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Ulice K Dobřejovicům asi to bude číslo 178, před domem jsou auta.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od m-cernik.

Převodovka možná přidřená... 08. srp 2016 08:43 #169491

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 560
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Nebo zkus Sixtu z Kosmonos. To je na převodovky machr. Dělá všechny převodovky včetně závodních. Kontakt najdeš na netu.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Převodovka možná přidřená... 08. srp 2016 15:57 #169508

  • m-cernik
  • Avatar uživatele m-cernik Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Tak pan Lukáš Dubay Průhonice-Čestlice chce za výměnu spojky u VW T4 2,5 benzin syncro 5-6 tisic, našel jsem autodílnu na Praze 4 Chodovská 164 Autoslužby CSC Praha 4 tel.702406789,p. Michl, kde udělali odhad za práci výměny spojky 2.500 - 3000kč.
Spojkovou sadu od LUK /přítlačák, lamela, ložisko/ jsem koupil za 2500kč v CORA HB Autodíly.
Výměna spojky komplet se vším všudy cca 5tisíc kč.Není to pěkné ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od m-cernik.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.120 sekund

Login