Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 21. srp 2009 21:42 #22103

Jestli máš spojku na lanko, tak si skus prověřit "samoseřiz", jestli nezůstává viset.
T4 2,4D Lunochod

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 22. srp 2009 14:34 #22126

Zdravím,
mám Transporter r.v. 97, 1.9 TD. z ničeho nic se mi stala taková věc. Když řadím stupeň 1,2 tak musím řadící paku trochu zatlačit dolů a udělat pohyb doleva, jako bych řadil zpátečku. Z 1 na 2 v podstatě zařadím bez toho ztlačení páky ,ale ze 3 na 2 opět musím zatlačit páku dolů. Dá se to opravit doma nebo to mám šoupnout do servisu?
Transporter T4 1.9TD, r.v. 97

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 22. srp 2009 19:09 #22135

zvládnu to doma vyměnit?kde to od tebe můžu kdyžtak koupit?jaká je cena?zítra na to kouknu a dám vědět..

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 22. srp 2009 19:12 #22136

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
Zvládneš to doma, koupíš to u VW za pár korun ;-)

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 24. srp 2009 20:53 #22292

tak oprava se podařila,autíčko řadí jak má...koupil jsem dvě kuličky a pouzdro.... tu větší kuličku jsem vyměnil, ale nepřišel jsem kam patří ta menší a to pouzdro?

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 05. říj 2009 20:48 #24427

Zdravím, chtěl sem se zeptat jestli by mi někdo neporadil kde by se daly sehnat ty rychlejší kolečka ne pětku. Když se ptám v krámě tak po mě chtěj vinko ale ja tam mám to pomalí soukolí tak jim nemužu říct to svoje a podle počtu zubu to prej neuměj. Mám 1,9td. Děkuju za radu.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 08. říj 2009 11:07 #24687

• ada
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem. mám T4 multivan, 111 kw, Mám špatnou převodovku, všechny ložiska jsme vyměnily, složily, jezdily a zase rozebraly, protože se vydřelo jedno pouzdro ložiska v bloku. Dal jsem blok jiný a nastal největší problém, jak vymezit vůle podložkama. Jestli někdo máte zkušenosti, nebo víte kam s tím , budu rád. díky Ada

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 08. říj 2009 12:15 #24689

• Dezire
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Měl by kontekt na jednoho převodovkáře v Mladý Boleslavi, tem umí skoro vše, pokud by jsi měl zájem můžu ti na něj poslat kontakt :-)
Honza - Míša - Anička - Honzik - (psíci Daysi, Dezire a Sendypes :-) )

VW T4 75kW Multivánek - i když motor by mohl být silnější :-)

Nový přírůstek - no nevím jestli jsem udělal dobře :-)
VW T5 2,5 96kW .-)

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 08. říj 2009 16:30 #24701

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Ada dej si do profilu odkut jsi ať se ti lépe radí ;)
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 08. říj 2009 20:36 #24715

• ada
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Dik za odpovědi. Jsem z Pardubicka, jestli mi můžete poslat kontakt na pana z M.Boleslavi budu vděčný

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 08. říj 2009 23:49 #24742

• chuan
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ty podlozky si obednej v tukasu a dej tam to co tam ma byt podle kodu prevodovky a na jednu stranu dej ty podlzky o 25 setin tlusci slos ji vsemi srouby a vem za hridele co do ne jdou poloosy a mnelo by to jit otocit rukou trosku stuha a to bez oleje olej se postara o zbytak vule

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 23. říj 2009 20:17 #25744

Zdravím všechny, už delší dobu scháním převodovku na VW T4 1.9TD r.v. 12/1996 a bez úspěchu :-( ( . Mohl by mě někdo poradit kde se dá sehnat použitá převodovka nebo jakou by se dala nahradit? Na 2.4TD a 2.4D je jich všude spousta, ale rozdílné jsou názory na jejich použití jako náhrada. Předem děkuji všem za odpověď.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 04. lis 2009 23:19 #27169

• meera
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Čau, mám T4 2,4D r92 dle tacho najeto 293tis km (ale počítam, že už po 2 nebo 3 :D ) Zkrátka, začalo to nepravidelně, takový plechový rány z motoru na každej kvalt (jak když natahneš pružinku a střílíš jí do ocel trubky, tink tink, tink). Při vymáčknutí spojky nebo zařazení neutrálu je klid, většinou taky pomůže zastavit a znova se pěkně rozjet od 1,2,3,.... a je ticho... po čase to třeba zase začne. Pročítal jsem tu celou diskusi a nic podobnýho sem tu nenašel. Jinak minulej rok mi kámoš dělal převodovku, praskla tam náka pružinka (za 60kč) takže jednička rachtala, v převodovce je nový olej a ten co tam má být. Nebudou to třeba ložiska? Díkes za tip
VW Multivan 2,4D
VW Multivan ATLANTIS 2,5 TDi
Yamaha Fazer FZ6

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 05. lis 2009 23:58 #27261

ahoj mám motor po generálce jede krásně tiše ale když zařadím a rozjedu se jako by to hučelo v převodovce nebo v diferenciálu nevíte co stím.
Diky 2,5tdi

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 29. lis 2009 19:25 #28851

• racek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Zdravím Vás přátelé.
Prosím, poraďte mi. Kamarád ze Slovenska by potřeboval převodovku do T4. Má 2,4D. Já mám doma převodovku z 2,0i (benzín). Není náhodou stejná? Pokud se to neshoduje, sdělte mi prosím ten správný kód a já mu to dám do inzerce. Děkuji mnohokrát.
Petr Racek

Vygenerováno za 0.223 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/