Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 16. čen 2010 21:51 #45098

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Nebude spis KO lozisko?
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 19. čen 2010 20:53 #45277

Které ložisko myslíš? :?
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 19. čen 2010 21:15 #45281

Asi bych řekl č.28 stojí cca 1500,-Káchlí.Ta hřídel by šla opravit cementací a znovu utočit na danej průměr.Je to ale na dýl a tak je to na nic,když člověk potřebuje jezdit...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 19. čen 2010 21:22 #45283

Myslíš ze to odnesla jak hřídel tak ten druhý kus nebo to uvidím až to sundám? :?:

No jo, ale to má vůli v tom ozubení ve směru otáčení hřídele, z toho jsem matěj....

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 19. čen 2010 21:29 #45287

Jo tak,ty máš jako vakl v těch zubech...já myslel jako když za to vezmeš a zacloumáš do boku bez otáčení,že to má vakl.Jestli je to jako v otáčení tak asi jedině vyndat a :shock: na to.U sebe jsem za to nezkoušel vzít ale asi nějaká vůle bude v normě.Tohle budou vědět kluci jako Mašlo,racing apod.co maj tyhle auta denně na zvedákách.
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 19. čen 2010 21:33 #45288

Přesně tak, vakl v zubech, to je ten správný výraz. A v normě už asi nebude, už to cinká a ozývá se... :?

Ale dík moc za info ;) :-"

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 20. čen 2010 18:34 #45381

Takže pán inšpektór zřejmě tě čeká jak psal Racing výměna dvou dílů č.29+23 bratru za 2800,- +3400,-Kč ale jestli tě to uklidní tak na naše 102koňovky je to dražší :(
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 23. čen 2010 22:49 #45629

Transportérák napsal: Jo tak,ty máš jako vakl v těch zubech...já myslel jako když za to vezmeš a zacloumáš do boku bez otáčení,že to má vakl.Jestli je to jako v otáčení tak asi jedině vyndat a :shock: na to.U sebe jsem za to nezkoušel vzít ale asi nějaká vůle bude v normě.Tohle budou vědět kluci jako Mašlo,racing apod.co maj tyhle auta denně na zvedákách.

ale ,,racing,, nemá zvedák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VW Caravelle 2,5 TDI
VOLVO S60 D5
VW T4 1,9TD 2x
VW transporter 2,5 TDI
octavia TDI 2x
tigra 1,4
opel corsa 1,2

zákony života na této planetě nám umožnují vyzkoušet všechny možnosti,abychom se nakonec vrátili k té první...VW...

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 24. čen 2010 15:13 #45668

To já nevím,páč jsem u něj na návštěvě ještě nebyl...
Jinak oprava cen těch částí a to směrem nahoru :( ,páč jsem vemínko a :shock: jsem do etky jak cicina...
Audi Wheel Man 8-)

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 26. čen 2010 16:46 #45741

Takže se loučí hřídel násuvný a hřídel přírubový po 540.000 tis km, to jde. Nemá někdo díly z T4 111 Kw AHY nebo rozumný přístup k origo dílům č.

02G 409 345 A
a
02G 409 356 B

:?:

nebo se ty hřídele dají opravit? ty dva kusy železa stojí origo nu VW přes deset tyček. :o

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 30. čen 2010 08:29 #45925

OK! OK! Zachráněno, včera oba kusy v luxusním stavu přivezeny z Ostravy, hádejte od koho?

+ dva výjezdy na testovacím kopci 143 Km/h :drunken:

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 30. čen 2010 09:26 #45930

Nevíte někdo prosím, co znamená u pětikvaltového manuálu(G0C = 5-speed manual transmission) kód výbavy "0ZN = Transmission ratio, high geared"? Je to nějaký nestandardní stálý převod?

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 30. čen 2010 11:32 #45933

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6

Schimanski napsal: OK! OK! Zachráněno, včera oba kusy v luxusním stavu přivezeny z Ostravy, hádejte od koho?

:lol: Včera když jsem vyzvedával u Mašla New Hagusy na Téčko a viděl u něho v autě ty díly tak mi bylo hned jasné že Komisař navštíví Ostravu :-"
Jen jsem se nemohl zdržet do příjezdu protože jak už to tady tak bývá "Bo nebyl čas" :( :mrgreen:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 01. čec 2010 13:32 #45976

Jarek: Škoda, že jsme se minuli, já v Ostravě dlouho nebyl a tak jsem tam moc rád zajel, budu se těšit příště... :drunken:

Jestli budete mít VW plk i v Ostravě, dejte vědět, Brno se hlásí... :lol: :lol:

Mašlo: Díl sedl super, fotky toho starého hodím sem až bude víc času. :drunken: Pochvala za luxusní dodávku a cenu, . (slíbená báseň dodatečněˇaž o víkendu, zítra mě čeká ještě trasa do Liberce)
D:_)5 D:_)5 :drunken:

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 01. čec 2010 19:49 #45994

Foto toho, co jsem vykuchal z Téčka, cinkalo to 3 mjěsíce a neuletělo. :-"

Přílohy:

Vygenerováno za 0.228 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/