Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 14. bře 2009 19:31 #12059

Momentálně mam ten samej problém. Akorát jsou zuby cejtit na 1ku a 2ku a občas jde špatne vyřadit zpátečka, motor 2,4D. Budou to taky ty táhla? :help
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 14. bře 2009 19:37 #12062

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
Adámos, jo to přesně mám já, také 1,2 a zpátečka :-D

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 14. bře 2009 20:24 #12074

Aleši, netušíš jak je to asi náročný na opravu? Myslim, jestli se s tim musí do VW nebo stačí normál servis. Nevíš na kolik taková sranda může přijít?

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 14. bře 2009 20:33 #12077

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
Cenu zatím nevím, ale zjišťuje se, náročnost si myslím není velká, jestli si servisuješ kola sám, tak by jsi to mohl zvládnout ;-)
Až to provedu na mojí kopretině tak napíši složitý návod jak to jednoduše udělat, nebo jednoduchý návod jak to složitě udělat :lol:

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 14. bře 2009 20:48 #12079

No vzhledem k tomu, že potřebuju aby lentilka byla provozuschopná každej den, tak vše radši svěřuju odborníkům :oops: ale jestli to bude jednoduchý návod jak to ještě jednodušejc udělat, tak se do toho třeba pustim :D

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 14. bře 2009 21:07 #12080

Zde je schéma řazení
Přílohy:

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 14. bře 2009 21:18 #12081

Vladimír napsal: Dle mé zkušenosti to je olej,dej tam něco řídčí olej a bude vše v pořádku

mě to take samozřejmě napadlo..ale když to stejnou "paseku" delalo se starým motorem -102ps a ted s jiným 150ps tak je to podežřelý....mechanizmus řazení sem něměnil

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 14. bře 2009 22:24 #12091

• Harry
  • Avatar uživatele Harry Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Přátelé, vyměnil jsem olej a dělá mi to také.
Studený vůz však nikam neštvu a pak to maká jak má.
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 19. bře 2009 13:43 #12427

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
budou to asi tyto pouzdra:
7D0 711 124 A
701 711 169
191 711 208 A
701 711 699
701 711 066
171 711 181
701 711 166
701 711 164

Ale když jsem v úterý ležel pod autem a a zkoušel to tak mě přijde že už tam žádná pouzdra nemám :D celý řadící mechanismus rachtal a bouchal, takže to mám dost volné. Výměna asi nebude úplná hračka ale na nájezdech a při odklopeném chladiči to půjde udělat.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 19. bře 2009 23:36 #12463

• Slifa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec, mam 2,4 D rv.95, zrovna jsem mel v planu ted nekdy zeptat se na problem s razenim a zrejme zalozit novy "topic".Jeste,ze jsem chvili pockal az to udela nekdo jinej a muzu se opitat tady.Sice pri razeni nepocitam zuby,ale nekdy nez tam dostanu trojku tak bych napocital do sta:).Proste me tam jde blbe narvat 2 a 3.Ale nejhorsi,ze jak kdy(je jedno jestli je to studeny nebo teply).Treba tu dvojku jsem uz vychytal tim,ze to davam pres neutral a jeste jakoby malinko dopredu k jednicce.Ale ta trojka me posledni dobou dela fakt starost....co myslite?ty tahla?Jeste poznamka:kdyz tam ta rychlost nejde dat,tak jde radicka jakoby uplne natvrdo.a dalsi vec:nekdy to nejde radit ani pri vypnutym motoru.saltrpaka jde zase jakoby narazela na tupej predmet a najednou to tam vleze.a od ty doby si muzu("na sucho")davat 1,2,3,4,5 a zpatecku treba stokrat dokola jakoby se nechumelilo.divny.nerozumim tomu.prosim diky za radu.jestli to budou taky ty tahla,tak budu ocekavat az poradite kolegovi jak na to a za kolik.dikes
Caravelle 2,4D---2,4TD...o poznání jiná jízda...2,5Tdi 111kw...nebe a dudy

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 21. bře 2009 12:28 #12571

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68

hanz_zlín_2 napsal: Zdravím, tak řeším další zadrhelík.
Za studena když sednu do auta tak na 2jce a 3jce při přeřazení cítím zuby. Jakmile se auto zahřeje je to pryč. Když řadím s meziplynem je to taky pryč.
motor je 150tka, najeto 105t(udajně poctivých), skřín má novou nápln...čím to muže být?...přítlačák? skřín?

Kdyz s meziplynem to jde tak by to tahla byt nemely, jinak Mi to zastudena take dela dvojka a jednicka ale jak se to ohreje je to v poradku...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 21. bře 2009 20:10 #12581

Tak hlásim, že řazení se zlepšilo. Dvojka už jde krásně, jednička protestuje jen výjímečně, ale vyřadit zpátečku zastudena je pořád úkol pro Herkula :lol:

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 21. bře 2009 20:52 #12583

Trcek napsal:

hanz_zlín_2 napsal: Zdravím, tak řeším další zadrhelík.
Za studena když sednu do auta tak na 2jce a 3jce při přeřazení cítím zuby. Jakmile se auto zahřeje je to pryč. Když řadím s meziplynem je to taky pryč.
motor je 150tka, najeto 105t(udajně poctivých), skřín má novou nápln...čím to muže být?...přítlačák? skřín?

Kdyz s meziplynem to jde tak by to tahla byt nemely, jinak Mi to zastudena take dela dvojka a jednicka ale jak se to ohreje je to v poradku...

no trochu sem to ted pozoroval a ono to delá aj s tím meziplynem..jen jsem s meziplynem trocha pomalejší při řazení tak proto je to možná lepčí..zkusím nechat vyměnit ty pouzdra a uvidím.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 22. bře 2009 10:30 #12592

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Take by to mohl delat spojkovy valecek....
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA / ŘAZENÍ 28. bře 2009 15:13 #13246

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
[youtube:ho7vpm2y]
[/youtube:ho7vpm2y]
Tak to jsou moje táhla a vůle v nich ;-)

Vygenerováno za 0.222 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/