Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru"

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 02. dub 2013 08:57 #117777

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
No ono je otázka kolik ukazuje tachometzr, a kolik je skutečná rychlost. Já kdýž zkoušel maximálku, tak přes 210, ale dle GPS 190, Do 160 mi tacho sedí s GPS a pak se to rozchází. Ale už nikdy bych to takto netavil!!!
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 19:34 #122032

Sice se zpožděním, ale přeci. Auto má pár km najeto s tou prodlouženou pětkou. Je to nakonec prodloužený o 300ot. Fotil jsem to starým telefonem a tak omluvte tu NEkvalitu :-(
Dnes jsem s tím jezdil a musím říct, že těch 300 ot. o které to točí míň je fakt paráda. Při klidný jízdě se auto chová fakt krásně a to ticho co v něm vládne při rychlosti kolem 120 je fakt bomba. Jen na maximálku tomu už schází koně a řekl bych, že to jede jak originál 111 kW bez čipu, tedy rovinky 190- až skoro 200 ale ty spíš už ne. Z kopečka jsme to rozhoupali na 210 ale víc to nedá. A to ve 210 jsme teprve na 4000 ot. za minutu. Takže čipnutá na 180 koní je málo. Bejt tam 200 koní, jede to rovinu určitě přes 200 a z kopců??? Majitel je zatím moc spokojenej a spotřeba na dálky spadla říká minimálně o půl litru ale spíš ještě víc...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Transportérák.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 19:35 #122033

;) a poslední... dál jsem už to ani nemohl vyfotit. Při 210 km/h je rovných 4000 ot/min.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 20:03 #122038

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
letel sem 170 s bednou a je to mazec asi bych to uz vic netlacil ale 200 je docela silenost

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 20:27 #122039

když je auto v cajku, tak 170 s ním jet, není určitě žádná šílenost. Spíš cestovní rychlost v dojčlandu na rovný dálnici a to je možná už i málo ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 20:45 #122046

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Asi tak, na 180 tempomat a hned to líp utíká. 8-) jen škoda, že to kolem 2kil žere jak sviňa.
Prodloužení pěťoura bych bral hned, ale trošku se bojím toho, co na to motor, když na podvalu potáhnu třebas dobytka Sharana, nebo jinou težkou past?
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 20:52 #122049

Dušane, tahá za tím i druhou T4 na podvalu a prej fakt pohoda. Pořád jsem se právě na tohle ptal a tak mi to klidně pučí až pojedu z podvalem abych si to prubnul...Není se čeho bát. 300 ot je tak akorát.
Dušane, když dojedeš na sraz sem na západ, tak ho na něj pozvu a prubneš to sám. Co ty na to? ;) Dojedeš kurde D:_)7
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 23:27 #122071

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Transportérák napsal: Sice se zpožděním, ale přeci. Auto má pár km najeto s tou prodlouženou pětkou. Je to nakonec prodloužený o 300ot. Fotil jsem to starým telefonem a tak omluvte tu NEkvalitu :-(
Dnes jsem s tím jezdil a musím říct, že těch 300 ot. o které to točí míň je fakt paráda. Při klidný jízdě se auto chová fakt krásně a to ticho co v něm vládne při rychlosti kolem 120 je fakt bomba. Jen na maximálku tomu už schází koně a řekl bych, že to jede jak originál 111 kW bez čipu, tedy rovinky 190- až skoro 200 ale ty spíš už ne. Z kopečka jsme to rozhoupali na 210 ale víc to nedá. A to ve 210 jsme teprve na 4000 ot. za minutu. Takže čipnutá na 180 koní je málo. Bejt tam 200 koní, jede to rovinu určitě přes 200 a z kopců??? Majitel je zatím moc spokojenej a spotřeba na dálky spadla říká minimálně o půl litru ale spíš ještě víc...


Na kolik vyšla"dlouhá pětka"?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 29. kvě 2013 07:36 #122073

Cena je uvedena v předchozím mém příspěvku o stránku zpět tohoto vlákna :idea:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 29. kvě 2013 08:44 #122077

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Jasné-nějak jsem to přehlédnul #-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 08. čen 2013 20:22 #122788

  • rxe
  • Avatar uživatele rxe
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 54
  • Obdržená poděkování 0
cawte ,nejak nemozem nikde najst. kolik da 2,5 tdi syncro od 1997-2003 r.v,nasiel som len 2,4d , mate nekdo nejake info ?, lebo mi predali ceravellu predohrab, tak mam v ponuke syncro .dik za odpovedi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 03. zář 2013 11:14 #126167

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Ahoj všem, nevíte někdo spojení na pana Sixtu? Rád bych si sním popovídal o převodovce. Bohužel jsem na něj nenašel spojení:-( Díky Moc.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 03. zář 2013 11:26 #126169

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 05. zář 2013 08:59 #126275

  • lesek
  • Avatar uživatele lesek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
škoda že jsem tohle nevěděl když jsem měl rozhozenou skříň. nevíte někdo objednací číslo toho pětkovýho soukolí? nebo z čeho to je? díky
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. pro 2013 20:59 #132501

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 735
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Lidi ptal se někdo p. Sixty na tu syncro převodovku?
Moje auto ACV je prý chipnuté na 93kw teda podle techničáku a dokumentu co jsem k němu dostal.
A rád bych delší pětku teda klidně všechny rychlosti až na jedničku.
Nebo p. Sixta použil právě soukolí ze syncra na tu přestavbu ty dlouhý pětky.

DXZ 2.3 3.905; 3.909; 2.118; 1.346, 0.972, 0.729, 3.700
EFA syncro 2.7 4.933; 4.300; 2.313; 1.346; 0.868; 0.627; 3.700
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.149 sekund

Login