Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru"

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 02. dub 2013 08:57 #117777

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
No ono je otázka kolik ukazuje tachometzr, a kolik je skutečná rychlost. Já kdýž zkoušel maximálku, tak přes 210, ale dle GPS 190, Do 160 mi tacho sedí s GPS a pak se to rozchází. Ale už nikdy bych to takto netavil!!!
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 19:34 #122032

Sice se zpožděním, ale přeci. Auto má pár km najeto s tou prodlouženou pětkou. Je to nakonec prodloužený o 300ot. Fotil jsem to starým telefonem a tak omluvte tu NEkvalitu :-(
Dnes jsem s tím jezdil a musím říct, že těch 300 ot. o které to točí míň je fakt paráda. Při klidný jízdě se auto chová fakt krásně a to ticho co v něm vládne při rychlosti kolem 120 je fakt bomba. Jen na maximálku tomu už schází koně a řekl bych, že to jede jak originál 111 kW bez čipu, tedy rovinky 190- až skoro 200 ale ty spíš už ne. Z kopečka jsme to rozhoupali na 210 ale víc to nedá. A to ve 210 jsme teprve na 4000 ot. za minutu. Takže čipnutá na 180 koní je málo. Bejt tam 200 koní, jede to rovinu určitě přes 200 a z kopců??? Majitel je zatím moc spokojenej a spotřeba na dálky spadla říká minimálně o půl litru ale spíš ještě víc...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Naposledy změněno: od Transportérák.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 19:35 #122033

;) a poslední... dál jsem už to ani nemohl vyfotit. Při 210 km/h je rovných 4000 ot/min.
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 20:03 #122038

• barakus
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 22
letel sem 170 s bednou a je to mazec asi bych to uz vic netlacil ale 200 je docela silenost

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 20:27 #122039

když je auto v cajku, tak 170 s ním jet, není určitě žádná šílenost. Spíš cestovní rychlost v dojčlandu na rovný dálnici a to je možná už i málo ;)
Audi Wheel Man 8-)

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 20:45 #122046

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Asi tak, na 180 tempomat a hned to líp utíká. 8-) jen škoda, že to kolem 2kil žere jak sviňa.
Prodloužení pěťoura bych bral hned, ale trošku se bojím toho, co na to motor, když na podvalu potáhnu třebas dobytka Sharana, nebo jinou težkou past?
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 20:52 #122049

Dušane, tahá za tím i druhou T4 na podvalu a prej fakt pohoda. Pořád jsem se právě na tohle ptal a tak mi to klidně pučí až pojedu z podvalem abych si to prubnul...Není se čeho bát. 300 ot je tak akorát.
Dušane, když dojedeš na sraz sem na západ, tak ho na něj pozvu a prubneš to sám. Co ty na to? ;) Dojedeš kurde D:_)7
Audi Wheel Man 8-)

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. kvě 2013 23:27 #122071

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3

Transportérák napsal: Sice se zpožděním, ale přeci. Auto má pár km najeto s tou prodlouženou pětkou. Je to nakonec prodloužený o 300ot. Fotil jsem to starým telefonem a tak omluvte tu NEkvalitu :-(
Dnes jsem s tím jezdil a musím říct, že těch 300 ot. o které to točí míň je fakt paráda. Při klidný jízdě se auto chová fakt krásně a to ticho co v něm vládne při rychlosti kolem 120 je fakt bomba. Jen na maximálku tomu už schází koně a řekl bych, že to jede jak originál 111 kW bez čipu, tedy rovinky 190- až skoro 200 ale ty spíš už ne. Z kopečka jsme to rozhoupali na 210 ale víc to nedá. A to ve 210 jsme teprve na 4000 ot. za minutu. Takže čipnutá na 180 koní je málo. Bejt tam 200 koní, jede to rovinu určitě přes 200 a z kopců??? Majitel je zatím moc spokojenej a spotřeba na dálky spadla říká minimálně o půl litru ale spíš ještě víc...

Na kolik vyšla"dlouhá pětka"?

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 29. kvě 2013 07:36 #122073

Cena je uvedena v předchozím mém příspěvku o stránku zpět tohoto vlákna :idea:
Audi Wheel Man 8-)

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 29. kvě 2013 08:44 #122077

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Jasné-nějak jsem to přehlédnul #-o

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 08. čen 2013 20:22 #122788

• rxe
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
cawte ,nejak nemozem nikde najst. kolik da 2,5 tdi syncro od 1997-2003 r.v,nasiel som len 2,4d , mate nekdo nejake info ?, lebo mi predali ceravellu predohrab, tak mam v ponuke syncro .dik za odpovedi.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 03. zář 2013 11:14 #126167

• aaamilan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 18
Ahoj všem, nevíte někdo spojení na pana Sixtu? Rád bych si sním popovídal o převodovce. Bohužel jsem na něj nenašel spojení:-( Díky Moc.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 03. zář 2013 11:26 #126169

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 05. zář 2013 08:59 #126275

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
škoda že jsem tohle nevěděl když jsem měl rozhozenou skříň. nevíte někdo objednací číslo toho pětkovýho soukolí? nebo z čeho to je? díky
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 28. pro 2013 20:59 #132501

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 45
Lidi ptal se někdo p. Sixty na tu syncro převodovku?
Moje auto ACV je prý chipnuté na 93kw teda podle techničáku a dokumentu co jsem k němu dostal.
A rád bych delší pětku teda klidně všechny rychlosti až na jedničku.
Nebo p. Sixta použil právě soukolí ze syncra na tu přestavbu ty dlouhý pětky.

DXZ 2.3 3.905; 3.909; 2.118; 1.346, 0.972, 0.729, 3.700
EFA syncro 2.7 4.933; 4.300; 2.313; 1.346; 0.868; 0.627; 3.700
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

Vygenerováno za 0.221 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/