Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru"

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 15. dub 2014 12:06 #138662

na štítku mám DUJ....tak schválně,jestli je to ok ;)
Multivan Generation 111kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody 15. dub 2014 13:54 #138673

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Je. :-)
Duh,Duj,Ewa,Ewb
Ale stejně ti to na 65kW točí nějak málo, ale to je jen a jen dobře. B)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody 18. dub 2014 19:43 #138856

a co říkáte na přidání 6 do převodovky? Asi to je super,ale ta cena je vysoká,návratnost asi nerentabilní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody 21. dub 2014 18:04 #138946

cena je úměrná počtu přesných součástí, které sada obsahuje:



pokud se rozhodnete pro toto řešení, my vám sadu za jeden den namontujeme, převodovka zůstává původní...

pokud si chcete problém velkého hluku a spotřeby řešit výměnou 5-ti stupňové převodovky za 6-ti stupňovou, musíte 6 stupňovou převodovku sehnat...sehnat levně znamená koupit bez záruky a znalosti jejího skutečného stavu... aby jste ji zamontovali do auta, kde nikdy nebyla, musíte ještě vyřešit, hnací hřídele, setrvačník, spojku, startér apod...

jiné možnosti nejsou...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od eurotuning.

T4 - převody 22. dub 2014 12:59 #138977

tomu rozumím,asi je to ideální řešení. ale ta cena je vzhledem k vozu ,do kterého bych to potřeboval . Je potřeba návratnost a rentabilita úpravy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 22. dub 2014 13:04 #138978

Máte někdo zkušenost s výměnou převodky 75 kw do auta 65 kw? Musí se měnit spojka ,setrvák a pod?
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 22. dub 2014 13:06 #138979

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Komplet spojka, prodlouzeni polosy, razeni a starter
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 22. dub 2014 13:14 #138980

to je 20 000 Kč pokud mám převodovku

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody 22. dub 2014 14:05 #138984

:blink:

MartinAlha napsal: tomu rozumím,asi je to ideální řešení. ale ta cena je vzhledem k vozu ,do kterého bych to potřeboval . Je potřeba návratnost a rentabilita úpravy.


Já tam ale návratnost vidím, možná není tak rychlá, jak by jste si představoval, ale vzhledem ke stále rostoucí ceně paliva je rychlejší a rychlejší...záleží samozřejmě na způsobu využití automobilu, kolik a po jakých silnicích toho denně najede, ale pokud by úspora byla okolo 1l/100 km, ( a takové informace od našich zákazníků máme), pak by se investice měla za cca 100.000 Km vrátit...

Ale hned od začátku úpravy jezdíte pohodlněji, s tišším autem... a to je asi hlavní důvod, který vás k úvaze, o změně "převodů", přivedl...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 22. dub 2014 18:14 #138990

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
mne by zajimalo jestli by slo dodelat 6ku na prevodovce dqr mam zpatecku pod 5kou

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 22. dub 2014 19:02 #138995

DQR je převodovka typu 02G,je mohutnější, dimenzovaná na větší točivý moment, nemá na konci plechové víko.
EuroTuning vyvinul úpravu převodovky 02G na 6 stupňovou a probíhá testování prvního prototypu 6 stupňové převodovky 02G.
V nabídce by měla být od červena, nebo července 2014, převodovka se bude muset vymontovat a úprava na 6 stupňovou bude trvat cca 10 dní. Je to mnohem složitější úprava než u převodovky 02B. Cena zatím nebyla přesně stanovena, odhad je 50.000,- Kč

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 22. dub 2014 19:59 #139007

někdo tady prodává spojku na 75kw,co obnáší prodloužení poloosy? spojka musí mít setrvačník? Asi je větší,co

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody 22. dub 2014 20:20 #139009

tolik km s tím vozem nenajedu. ročně tak 50tis a pak většinou měním

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 25. dub 2014 17:54 #139140

  • lesek
  • Avatar uživatele lesek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0

eurotuning napsal: DQR je převodovka typu 02G,je mohutnější, dimenzovaná na větší točivý moment, nemá na konci plechové víko.
EuroTuning vyvinul úpravu převodovky 02G na 6 stupňovou a probíhá testování prvního prototypu 6 stupňové převodovky 02G.
V nabídce by měla být od červena, nebo července 2014, převodovka se bude muset vymontovat a úprava na 6 stupňovou bude trvat cca 10 dní. Je to mnohem složitější úprava než u převodovky 02B. Cena zatím nebyla přesně stanovena, odhad je 50.000,- Kč


prozradíte jaký je převodový poměr na tom 6tém stupni? nebo jaká je rychlost třeba při 3000ot. na šestku? na DQR
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - převody,"kvalty",stálý převod "rychlost/otáčky motoru" 25. dub 2014 18:39 #139142

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.137 sekund

Login