Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 18. úno 2011 19:02 #63405

  • ivan39
  • Avatar uživatele ivan39 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Čau.nevíte náhodou někdo jak se označují převodovky podle toho jestli je do rychla nebo do pomala?Vím že je v nich celkem rozdíl ale jak je rozeznat.potřeboval bych do mojí t4 75kw.tedˇ tam mám automat kterej chci vyměnit.je to multivan a chtěl bych převodovku spíš do rychla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 17. dub 2011 19:40 #71416

Dobrý den chci se zeptat jak rozeznat a jaký je přesný rozdíl mezi převodovkou do rychla a tou pomalejší.. diky moc lidi za vysvětlení :idea: :idea:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 27. pro 2011 00:44 #86435

  • felda19d
  • Avatar uživatele felda19d
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 33
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
nema nekdo nejakou tabulku na oznaceni prevodovek a jejich zamena?Diky...
T4 Multivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 27. pro 2011 23:39 #86502

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 09. led 2012 19:05 #87594

Zdravim vsetkych:)Zajtra zacinam skladanie prevodovky na T4 povodne 1,9TD teraz 1,9mTdi prevodovka povodna ale brutalne kratka takze podla etky by sa maly dat preskladat veci s prevodovky tdi dam vedet ako to dopadlo ak bude mat nekdo zaujem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 09. led 2012 19:57 #87605

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 8
z jakeho auta maš 1,9 tdi?
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 25. led 2012 00:12 #89138

  • mickey
  • Avatar uživatele mickey
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 0
Pomala T4 převodovka z 1.9 D ma převod 5.2 na pětku . Rychla 5.65 a TDi prevodovky 7.5 a vic . Nejčastěji odchazi 5.65 a modré Tdi je špatná skoro každá .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 25. led 2012 00:21 #89139

  • mickey
  • Avatar uživatele mickey
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 0
Tam budeš mit stalej převod , a s tim moc nevymyslíš . Respektivě nic moc nezrychlíš . Nekde jsem slyšel že 5kovy kolečka tam cpou z Fabie . Ja umim vyměnit z modryho ička 5tku . Ale dej vědět jestli něco vymysliš , ale podle mě pres ten poměr na diferáku moc vlak nejede . To spiš dej vyšši 16tky kola .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 30. led 2012 16:34 #89550

takze prevodovka doskladana staly prevod sa menyt neda nakolko je uplne iny ako na povodnej prevodovke seat toledo,jednine dat vyrobyt na mieru ozubene kolo dyferaku a pranytovat :( daju sa ale zmenyt prevodove pomery jednotlyvych stupnov takze prevodove pomery transporter 1-3,77 2-2,11 3-1,36 4-0,97 5-0,75 ay teraz po uprave bude mat 1-3,3 2-1,94 3-1,307 4-1,090 5-0,71 zajtra ide prevodeovka do auta tak dam vedet co sa zmenylo :D :D :D :D :D :D :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 30. led 2012 17:21 #89554

Podla vypoctov by mal motor tocyt o 300 otacok za minutu menej co neny bohvie co ale aspom nieco inac tu je docela dobra pomocka na vypocet
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 09. úno 2012 23:31 #90775

  • mickey
  • Avatar uživatele mickey
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 0
Tak dej vědět kolik maš otáček při 1QQkm a jestli to přeskládání mělo cenu . Já mám taky mtdi a umim docela dobrý origo čerpadla mtdi takže docela to jede na rozdil od přestaveb . Jinak diferakový kolo bys přenejtoval nebo použil šrouby , ale je v sadě s hruškou a ta je součastí hřidele , takže smůla . To už stojí prachy . To už by byla lehčí ta sada na přidělání 6tky cena stejná a nemusíš tahat skřín ven z auta . Jinak nejjednodušši je točit motorem 10krat a počítat otočky poloosy nebo celeho kola . Stačí zvednout jedno kolo . 5.65 otačky nejčastější skřin . Modra tdi 7.8 otačky . Vzacná poruchová převodovka . Ta by to na 4valec řešila nejlip . A na 4válci by třeba vydržela dlouho . Ma přeci jen menší kroutak . Co jsi dal do te své prevodovky pri skládaní za jiná kola ? m

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 10. úno 2012 07:38 #90791

Vsetky rychlosti s povodnej prevodovky zo seatu toledo 1,9 Tdi r.v.1996 kod prevodovky nepoznam ale v podstate sa daju creva vyskladat s akejkolvek prevodovky s octavie seatu vw.čreva su stejne aj hriadele akurat na hriadel kde je hruska na nahon diferaku treba vylisovat a vyskladat rychlosti.Poznatky su dobre pri povodnej prevodovke motor pri 100 km tocil 3000 ot.min teraz 2650-2700 ot.min.Mam teraz ale creva s prevodovky s T5 kde je iny staly prevod tak chcem este skusit to tie prevodovky sa dost kazia takze dostupnost dielov s nych by mala byt dobra :D :D :D
Poděkovali: gorky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 13. úno 2012 00:13 #91032

  • mickey
  • Avatar uživatele mickey
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 0
Dekuju za info . To je opravdu dobry . To mě nenapadlo . Ja to polozil rozebraný vedle sebe , vidim ,že diferáky T4 jsou větší než ty osobní tak dál jsem nešel . Rozlisuji to kvuli ložisku co je hned za hruškou , tam to opravim , ale nenapadlo me tam zkoušet jiny kola . Já vyměnil jen pětkový . Rozdil je jak píšeš . Což je docela uspěch nebo kdyz potřebuješ vic tak diferak s hruškou z modryho ička . Mam jednu na stole ti můžu spočitat zuby diferaku . Na ty T5 je prej hodně ložisek co trpěj těma silnejma motorama . Prej dost drahy . Ja ji jeste zevnitř neviděl .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 23. čec 2012 16:34 #101103

Mám v Multivanu převodovku od motoru ACV. Jde o náhradu za automat. Přesný kód snad ještě zjistím přímo z těla převodovky. Evidentně jde ale o převodovku z Transportéra - je trochu pomalejší a 130 km/h dává lehce přes 3200 ot. Po dálnici jezdím poměrně často a těšil jsem se na 130 km/h při 3000 ot, což dává převodovka z Caravel a Multivanů. Chci porovnat na webu dostupné tabulky jednotlivých převodových poměrů u jednotlivých převodovek a zjistit, zda bych nedávala smysl výměna pětkového soukolí. Mohl by mi někdo, kdo má Caravellu nebo Multivan TDI 75 kW napsat, jaký má kód převodovky (štítek u pojistek nebo serviska). Doufám, že tam všude nebude jen 02G...

Díky předem za info nebo nějaký poznatek k téhle záležitosti.

H.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PŘEVODOVÉ POMĚRY / ZNAČENÍ PŘEVODOVEK 17. pro 2012 12:11 #107675

poradí někdo z čeho pasuje převodovka na teško 2500 benzin r.v.1995 dá se nahradit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.225 sekund

Login