Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SERVO ŘÍZENÍ

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 23. kvě 2012 14:54 #97925

Hoši, jsem z toho poněkud zmaten. Čtu to tu a jenom potřebuju popostrčit jestli nejsem úplnej dement.
Mám Caravellu, r.v. 99, motor ACV. Předpokládám, že potřebuju zelenej olej do serva. Teď jen - jaké to má označení? VW 002 000?

Tzn: že tuto bych mohl? http://www.autokelly.cz/Catalog.aspx#|Y ... HI3+l1OKs=
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 23. kvě 2012 16:52 #97929

pokud chceš opravdu nakoupit v Auto Kelly, tak si spíš kup tohle XS G004000M2 D:_)3

D:_) ale koupíš to jinde i levněji....
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 09. čec 2012 15:47 #100301

• Risa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj lidi,
nevite jestli je zamenitelny rizeni ACV_ABL???
ACV je rok 01 a ABL zjistim zitra, ale kdyby nekdo uz takhle dopredu vedel...
Diky za odpovedi
PS: do etky jsem kouka, ale moc z toho chytrej nejsem.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 11. čec 2012 06:16 #100405

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Musí to být rok 96 a novejsi a půjde ti to tam.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 11. čec 2012 13:32 #100414

• Risa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Trcku diky moc!

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 17. srp 2012 18:30 #102497

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
zdravím, poraďte kde koupit dobrou servo pumpu na ACV, r.02, origo stojí hrozný prachy. Takže třeba druhovýrobu, ale aby to něco vydrželo. díky lešek
Multivan Generation TDI 111kW, AXG, 2003
Transporter kombi 75kW, ACV, 2002

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 22. čen 2013 20:22 #123505

Omlouam se za zalozeni noveho tematu pred dvema dny me zaclo tect rizeni kontroloval sem hadicky al ev servise rekli ze to tece v rizeni je moznost to opravit nebo musim vymenit za jine popripade nove?

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 22. čen 2013 21:22 #123515

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Vyměnit!
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 22. čen 2013 22:40 #123530

Jj origo X dil kolem 19 tisic
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 15. srp 2013 10:01 #125545

• fiky
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, tak mi včera v servisu řekli špatnou zprávu, že prý budu muset měnit řízení, teče olej. Zatím jsem to neviděl a nevím podrobnosti. Měnil jste někdy někdo? Co mě čeká a kolik to bude cca stát?
California Beach 75kw

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 15. srp 2013 13:18 #125552

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Myslím,že druhovýroba neexistuje a orig.nové bude raketa....ale možná lze zakoupit opravárenskou sadu,to by vyšlo podtatně levněji

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 15. srp 2013 15:05 #125562

Nejsem u Etky ale co si matně vzpomínám tak cca 2 roky zpět origo D:_)1 komplet převodka řízení stála cca 18.000,-Kč na 2,5 TDI ACV
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 15. srp 2013 20:15 #125566

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
taky jsem to řešil. já kupoval vloni novou a cca 18500,- nová x-ová, takže žádná změna, poslední ACV a AXG jsou stejné (co jsem zjišťoval)... jakýsi repas cca 5000,-, ale moc jsem tomu nevěřil, tak jsem vzal novou. u ZF se dá koupit opravárenská sada nebo co budeš potřebovat tak se dá objednat... Problém je jak vyndáš ten rozvaděč s pastorkem, aby jsi vůbec vyndal ten hřeben tak potřebuješ nějakej přípravek jak to tam vrátit zpět a nepoškodit nové těsnění na rozvaděči, který se tam vrací přes drážky... lešek

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 19. srp 2013 10:09 #125629

• fiky
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Myslim, že mě strašili předčasně, pod autem louži nenechávám, v nádobce kapalina neubývá, posilovač funguje normálně tak to budu sledovat a uvidíme. Těch 18tis bych teda nechtěl platit, to by se nedalo nis slušnýho sehnat na vrakovišti?
California Beach 75kw

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 19. srp 2013 10:54 #125630

• lesek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
asi mám smůlu na kus, ale jedno řízení z vrakárny začlo téct po třech nedělích a jedno zase hučelo... tak do svého už jedině nový. Nejvíc to řízení dobije nesprávnej servoolej...

Vygenerováno za 0.233 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/