Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SERVO ŘÍZENÍ

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 13. říj 2013 14:23 #128010

Zdravím chtěl bych se zeptat, měnil jsem ted motor na T4 2.4D za stejný ale je problém že nevím co nalít za servokapalinu (barvu). U nového motoru byla červená kapalina včetně červeného víčka, přehodil jsem ho do svého auta a tam je nádobka se zeleným víčkem, ale co koukám dovnitř (moc jí tam teda nezůstalo), zdá se mi že je v ní červená kapalina. Dá se to nějak zjistit co bych tam měl nalít? Podle čísel třeba. Díky za odpověď Martin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 13. říj 2013 21:38 #128035

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
řízení i servo čerpadlo je původní?Pokud ano,tak stejná barva jako předtím.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 13. říj 2013 22:50 #128037

Řízení původní, servo jsem dal z nového motoru. Měnil jsem komplet motor s příslušenstvím.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 15. říj 2013 19:32 #128128

Nikdo nic? Potřeboval bych to vědět, už chci vyjet :D

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 15. říj 2013 19:43 #128129

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tak tam vrať nazpět orig.servo,které bylo k původnímu řízení a není co řešit :-"

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 15. říj 2013 20:03 #128132

To už je zásah do rozvodů a to se mi nechce, raději bych to nechal u stávajícího řízení a nového čerpadla ve kterém doteď kralovala červená. Přitom taková blbost a stojí na tom celé auto :D Nemůžou udělat nějakou univerzální? V obchodě mi řekli že ve všech VW je od výroby zelená, tak proč tam někdy někdo nacpal červenou? Díky za každou radu. By mě zajímalo co by tam nalili v origo servise, když bych jim to tam přivezl bez náplně. Jestli by to vůbec někdo řešil. :x

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 15. říj 2013 22:52 #128158

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Důležitý je to co běhalo v samotném řízení co tam teď máš! Co běhalo v čerpadle a nádobce neni důležité! ;-)
Z kterého roku je auto?
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 16. říj 2013 07:15 #128163

Auto je rok 1996. Nekde jsem tu cetl o nejakem stitku na rizeni kde by melo byt cislo. Neexistuje neco takoveho? Podle toho poznat co tam nalit. Doted v rizeni byla cervena, jen to vicko je zelene. Pritom takova blbost :-D

Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 16. říj 2013 10:31 #128179

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Když tam byla červená, tak bych u ní i zůstal. :-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 16. říj 2013 16:37 #128193

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
pokud dáš žlutou nebo zelenou do staršího modelu nic se nestane, ale nemíchej je.Červenou do nového typu nelij.Vyčistit vyfoukat a nalit novou Z nebo Ž
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 16. říj 2013 18:16 #128197

Díky moc dávám zelenou. Snad to bude cajk.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 03. lis 2013 14:19 #129219

Mám 2.4D 57kW r.v. 94 motor typ AAB
Víčko mám červené, ale běhala v tom žlutá (pokud stářím nezměnila barvu a mezitím bordelem co tam byl jsem to rozpoznal dobře)
Mám vyndaný motor ven, takže vše je odpojené, předpokládám že vše vyteklo z nádobky i s čerpadla. Řízením jsem točil na dorazy abych maximum kapaliny vyčerpal ven.
Co bude lepší nalít? Červenou nebo žlutou?
Díky.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 13. lis 2013 22:07 #129898

Tak jsem tam dal červenou podle víčka :)

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 01. led 2014 20:52 #132649

• muf
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
dobry den kolegove mam t4 tdi 75kw a vymenil jsem klinak a bylo vše v pořadku znicěho nic každe rano nastartuji auto a piska mě řemen posledni dva dny auto delato divne zvuky při zatačeni dival jsem se na kapalinu a v řizeni je nějakej hnus v hněde barve , šahl jsem na řemenici servočerpadla a hejbe se mě na osce cca 5 mm. a dalši věc je to že tchan ma firemni dve t4 a jde mu u obouch točit volantem jednim prstem ja mam auto cca 2,5 roku a od začatku u me t4 ne !! tak potřebuji poradit jestly mam koupit nove servo čerpadlo děkuji za jakoukoliv radu. d:_(
vw caravela 2,5 tdi 75kw vw bora. 1,9 tdi 66 kw SUZUKI GSXR 750

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 02. led 2014 09:14 #132664

Tak ho nech opravit. Nové bude stát petardu.

Vygenerováno za 0.222 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/