Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SERVO ŘÍZENÍ

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 08:46 #33968

Přesně jak píše Mašlo,za chvíli přijdou problémy.U nás nedavno takhle přijel jeden Rusky hovořící s novou A6 a taky zkoušel "naučit" řízení na jiný médium a pak ho ta sranda stála 28000,-Kč...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 09:14 #33971

• doliik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
100% souhlas - jak píše mašlo OK!
zelený měnit za zelený
červený měnit za červený

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 18:51 #34010

Díky...radši to vyměním. Příspěvky jsem četl celý,ale nebyl jsem si jistej po tom co mi servisák řekl...tak to radši vyměním. 1L Origoš od VW mám za 250,-, tak to tam radši dám. Díky moc
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 19:01 #34013

Jo ještě jeden dotaz...jak se to servo odvzdušňuje? nemám zvedák,tak to budu muset udělat nejak doma na zemi. Snad to bude OK. Dík za rady. Se servem nemám ještě žádné zkušenosti, tak proto takový blbý otázky. Dík.
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 19:15 #34016

Odvzdušní se samo.Naleješ,nastartuješ a na místě dáš párkrát na doraz levej a pravej a bude chvilku vydávat pazvuky ale pak ztichne.Pak zkouknout hladinu a je fertig.Není to žádná věda,jen bych možná kvůli výplachu celej postup opakoval dvakrát ať máš jistotu,že je tam jen ten správnej olej a né mix.
Audi Wheel Man 8-)

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 19:32 #34019

Dobře. Udělám to podle postupu co tady už je napsanej. Dík.
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 20:07 #34025

Lepší je když jsou přední kola odlehčená přizvedni předek a nejdřív bez motoru párkrát rejd do krajů.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 20:43 #34030

Jo díky...budu se řídit tak nějak všema radama co jsou tu napsaný. Ten předek určitě zvednu. V pátek to doma vyměním. Snad to od pondělí nic s manžetama neudělalo. Beru všechny rady, tak kdo bude chtít,tak posílejte.
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 20. led 2010 22:37 #34046

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
záleží, jak si s tím točil:-)

Pokud chceš mít jistotu, tak to cca po týdnu opakuj a dostaneš od tam i ty zbytky červenýho.

Od pátku se s tím nic nestalo, buď v klidu, zas to auto není taková citlivka:-)
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 10. úno 2010 15:31 #35857

• ellik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Mám mulťák 2,5 TDI 111kW rok 2002. Zelený víčko. Potřebuju dolejt trošku oleje. Pochopil jsem to tak, že tam patří specifikace G004000. Někde jsem se ale dočetl, že je to shodné s VW TL 52146. Ale v autokelly mají dva oleje - jeden syntetika VW TL 52146 a druhý minerál G 004 000 M2. Jsem z toho trochu jelen z toho, co tam teda patří.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 11. úno 2010 12:29 #36001

• Jarous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

Transportérák napsal: Přesně jak píše Mašlo,za chvíli přijdou problémy.U nás nedavno takhle přijel jeden Rusky hovořící s novou A6 a taky zkoušel "naučit" řízení na jiný médium a pak ho ta sranda stála 28000,-Kč...

dneska jsem si jel koupit do vw zelenej olej podle vicka, jelikoz olej v nadobce nejak mizel, otevru nadobku a tam cervenej :o , takze asi nekdo v nemecku oleje prohodil, ted jsem zvedavej co s tim bude:-/
tim, ze to ubejva ocekavam minimalne rozezrany tesneni..
VW T4 Multivan 75kW

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 11. úno 2010 19:49 #36067

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
pokud maš dobre manžety na tyčkach řizeni tak tam doliješ asi tak litr oleje a pak jen čekej až to proteče skrz. Jinak řečeno servo řizeni ti řeklo PAPA D:_)12 Promin že to tak řikam ale je konez přesně tak zežrane všechna tesněni ta řizeni :idea:
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 11. úno 2010 19:57 #36068

Mašlo a dělá někdo repas?Dřív když jsem takhle měl K.O. řízení na Porschi tak cena nového byla opravdu vysoká ale tenkrát mi kámoš někde a už právě nevím kde,domluvil repas se zárukou za cca 6000,-Kč a šlapalo to super.Já jen až mi to třeba taky potká na téčku abych věděl.Radši repas než z vrakoviště nejistý stav.
Audi Wheel Man 8-)

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 11. úno 2010 20:08 #36073

• Jarous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
njn nic s tim nenadelam, ted jen nekoho kdo na to koukne a rekne to s urcitosti, jety servo je blbost?? to bych asi sehnal, treba by bylo v cajku ne?
VW T4 Multivan 75kW

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 11. úno 2010 20:16 #36079

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Jasne je firma v Polsku a dela snad na všechny auta světa repas i nakladni a bagry atd.Jen je problem že s malym servisem se moc nebavi. skoušel jsem že jimpošlu asi 10 ks T4 a T5 řizeni jaka bude cena a odkazali mě na INTERCARS v ČR že je to zastupce pro ČR tap po slevach asi 7600pro T4 a 9000 pro T5 ale ještě jsem ne nevzdal D:_)7 jo a delaj pro němce a ten pro D:_)1 takže takovy maly kolotoč do ktereho se špatně nastupuje ale našel jsem skulinku malou snad to nezakřiknu. Až neco bude určitě dam vědět D:_)8
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Vygenerováno za 0.228 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/