Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SERVO ŘÍZENÍ

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 30. kvě 2010 07:43 #43414

OK! Dík, ještě včera jsem ho tam montoval a sedlo tam nádherně. =D>
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 17. srp 2010 10:17 #48400

  • maldonado
  • Avatar uživatele maldonado
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • VW T4 2.5TDI Multivan Topstar
  • Příspěvky: 11
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
tak nevim jakou barvu má tahle kapalina, ale víčko je červené a normu G 004 000 (resp. G 002) splňuje....
http://www.autobyznys.cz/katalog/zbozi/ ... c_ma=22513

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 17. srp 2010 10:35 #48402

  • maldonado
  • Avatar uživatele maldonado
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • VW T4 2.5TDI Multivan Topstar
  • Příspěvky: 11
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Barva hydraulického oleje: Žlutá

Specifikace oleje:

VW-Audi-Seat-Škoda: G 002 000 / G 002 500 / G 004 000 M2

http://www.fm-autodily.com/hydraulicky- ... p-545.html

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 09. pro 2010 23:14 #57507

Stalo se už někomu že když vjede do kaluže nebo je víc vody na vozovce tak po chvíli mu přestane fungovat servo? řemen v tu chvíli nepíská a ani nikdy jindy to nedělá třeba za studena na volnoběh a td. Kryt motoru ze spoda mám dnes sem i kontroloval napnutí řemene a napínaci kladku vše oka.jen se mi zdá že ten řemen objímá řemenici serva jen z malé části je to tak dobře? Všem děkuju moc za případné reakce.
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 10. pro 2010 06:59 #57526

Co znamená že objímá řemenici serva jen z malé části? Máš správně namotaný klíňák? Jinak si myslím, že klíňák Ti na servu prokluzuje jak se namočí. Možná by to vyřešil i nový řemen.
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 10. pro 2010 10:17 #57538

Zapoměl sem napsat že řemen je novej a i všechny vodící kladky.nemáte někdo schéma jak ten řemen má bejt?
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 10. pro 2010 12:02 #57542

  • vica
  • Avatar uživatele vica
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 1
chloubíku mám to vytisklý, ale nejde mi to vložit. Jestli chceš tak zavolej a stav se pro to u mě
Multivan 2.5 Tdi +chip 100Kw
Yamaha V-max 1200 -po 13ti letech prodáno
Bmw R 1200 GS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 10. pro 2010 13:41 #57547

.
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mr.KOČKA.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 10. pro 2010 18:53 #57574

Tak to mám nasazený dobře Díky moc i tobě víco.Tak už nevím proč to dělá.
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 30. led 2011 08:26 #62982

  • MiKu
  • Avatar uživatele MiKu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, nevíte někdo, jak vypustit olej ze serva?
Nenašel jsem žádnej vypoušťák :help
Multivan T4, G3 Variant,
Suzuki GSF1200, Jawa 250/353

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 30. led 2011 08:37 #62984

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
odpoj hadici ze serva. To je vypuštak :lol: proč ho vypouštiš :?: :?: Jinak o servu a problebu se servem je tady toho dost napsano a popsano .jenom hledat šmudlo D:_)12
zkus tady at nehledaš:http://www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=174
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 31. led 2011 05:21 #63063

  • MiKu
  • Avatar uživatele MiKu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Chci vymněnit olej, přijde mi, že moc neservuje, hadice mně napadla, ale myslel jsem, že to pujde inteligentnějš
Multivan T4, G3 Variant,
Suzuki GSF1200, Jawa 250/353

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 31. led 2011 07:04 #63068

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
Od kdy maji motorky servo :o :lol:
pokud ti neservuje servo a maš v oleji jemny hlinikovy prach (metalizu) tak je po servo!!!!
Lopatky lameloveho čerpadla vydřely hliniková tělo a je po něm.dopiš si od kud jsi a co maš za auto (pokud maš jen motorku zkus JAWA CLUB.CZ D:_)12 d:_(
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 07. úno 2011 20:29 #63837

Ahoj.. Jsem tu nový.A právě mi odešlo servořízení. Tak koukám a učtu si a taky říkám říkám že jsem byl 4 roky debil. :D Po 4 letech a 125000Km mám ze serva průtokový ohřívač. :cry:
Řízení už mám.Jen bych chtěl vědět jestli to jde vyměnit, anž bych musel sundavat nápravnici.? Děkuji za radu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SERVO ŘÍZENÍ 07. úno 2011 22:01 #63865

Děkuji za radu..Vůbec jsem nečekal že to budu vědět tak rychle. ;)
Už se těším na sraz.Až uvidím ty vymazlené ,,T,, kočáry :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.171 sekund

Login