Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 18. zář 2013 20:17 #126795

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tak ten zrovna jdu reklamovat D:_)14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 18. zář 2013 20:19 #126797

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
Ten Spidan je taky na h**no?

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 18. zář 2013 20:22 #126798

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Já je montuji a nemyslím, že by byli úplně na hovno
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 18. zář 2013 21:14 #126806

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Na hovno asi ne.....ale jen na 10 tis Km :lol:

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 18. zář 2013 22:04 #126810

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
Spidany mám asi rok na pracantovi. min 100tis s podvalem a držej...
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 19. zář 2013 13:20 #126834

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tak mi teda řekni,proč mě vydržely pouze 10 tis Km?...po 3 tis km odešla orig.manžeta,která k tomu byla přibalená,vyměnil jsem jí a po 10 ti Km začal při couvání cvakat...takže obojí je na :-AD(A
Kdyby jsem si to neměnil sám,ale nechal to dělat v servise,tak už bych asi přemýšlel o originálu...takhle to vyreklamuji a furt mám 3,5-4 tis Kč v kapse :-"

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 23. zář 2013 18:53 #127024

Zdravim,
mam trochu vetsi problem, bouchaji poloosy a je potreba je vymenit. Jenze jsem narazil na problem, jakou delku. Je to jedno? Kdyz si najedu na tuto stranku http://www.automedik.cz/autodily.html?path []=2006368&path[]=2006468&path[]=2007770&path[]=2023629&path[]=2085524 tak jich je dost, jenze skoro kazda je jinak delsi? Nevim kde to zjistit. Rok auta je 1992.
VW t4 2.4d long

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 23. zář 2013 20:22 #127036

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ty máš poloosy prasklé??? Jestli ne, tak vyměň jen homokineťáky ;) ( jen klouby)

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 24. zář 2013 19:07 #127087

Finida napsal: Ty máš poloosy prasklé??? Jestli ne, tak vyměň jen homokineťáky ;) ( jen klouby)

Nemam praskle poloosy. Na prave strane je otevrena ta guma u prevodovky a na leve zase u kola. Cim dal vice to dela rachot. Dnes jsem nato koukal a podridicem sni mohu normalne otocit, ne uplne ale jde to a dela to bordel. Coz bude asi ono a jeste jsem si vsiml ze je vymlacenej cep, jenze ten nedela takovej bordel.
VW t4 2.4d long

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 24. zář 2013 19:18 #127088

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
No právě, většinou jsou v hajzlu jen klouby. Ten u řidiče bude nejspíš v prdeli, když rachtá a dá nse koupit a vyměnit samostatně! Ten u převodovky by mohl přežít, jestli není manžeta prasklá dlouho.

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 24. zář 2013 20:35 #127093

zkusim to rozebrat o vykendu a uvydi se ;)
VW t4 2.4d long

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 03. lis 2013 12:57 #129217

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3

kusna napsal: Tak mi teda řekni,proč mě vydržely pouze 10 tis Km?...po 3 tis km odešla orig.manžeta,která k tomu byla přibalená,vyměnil jsem jí a po 10 ti Km začal při couvání cvakat...takže obojí je na :-AD(A
Kdyby jsem si to neměnil sám,ale nechal to dělat v servise,tak už bych asi přemýšlel o originálu...takhle to vyreklamuji a furt mám 3,5-4 tis Kč v kapse :-"

tak se musím omluvit panu Spidanu....kloub sice začal cvakat,ale z důvodu nevhodné manžety na něm a tím pádem do něj nalítal humus ze silnice.Manžeta byla neskutečně vytrvrdlá a naprosto neohebná,takže tam natekla voda okolo uchycovacích spon a bylo vymalováno....a klasickej paradox v čechách-výrobce manžety mě poslal do :-AD(A ,že pokud není prasklá,tak nemůže být vadná a hotovo
NĚKDY OPRAVDU LITUJU,ŽE JSEM SE NENARODIL O PÁR KM DÁLE NA ZÁPAD-TO BY BYL ŽIVOT :wrench:

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 03. lis 2013 14:14 #129218

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
Obávám se hochu, že problém nastal už při montáži. Manžety jsou opravdu tvrdé jak sviň a je potřeba hodně zabrat aby ji sponka držela jak má. Tu menší jsem po sobě párkrát přetahoval a proto to chce kloudnej přípravek. ;-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 03. lis 2013 17:47 #129226

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
To bych ani neřek....klasická manžeta je pružná a gumová,ale tato byla taková"plastová",neforemná už od nova-tam by asi i sebevětší síla byla k ničemu-ten plast se prostě nepodá jako guma....

T4 - vnitřní a vnější homokinetický kloub 03. lis 2013 18:32 #129227

Vzdyt ty tvrdy plastovy uz ma vetsina aut z koncernu. Jsou na to spesl kleste a ty silny ocelovy pasky. Pak to drzi. Jinam jsem mel taky radsi ty gumovky ale fakt uz davaj na vetsinu aut tyhle tvrdy plastaky. Pak to chcr bud spravnej grif a nebo poradnej vercajk. Ty kleste mackaj sponu zaroven dvema smery. Tedy k sobe a jeste dovnitr. Blbe se to popisuje ale pak to fakt drzi jak ma...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Vygenerováno za 0.217 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/