Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 syncro, 2,4 D kardan, prvni kloub kardanu od motoru

T4 syncro, 2,4 D kardan, prvni kloub kardanu od motoru 10. zář 2014 08:09 #144086

• Lesmys
  • Avatar uživatele Lesmys Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro
  • Obdržená poděkování 0
Kolegove prosim, vcera pri jizde na louce do kopce nase lesni t4 zacala hrabat na predek a nic. Polilo me horko pac byla cesta jen v pred ... Pravidelne jsem zde jezdil i na mokru. Kupodivu to couvalo, takze na spatecku jsem vyjel. Dotaz zni - muze prestat fungovat syncro z niceho nic jen pri jizde dopredu? Znate nekdo spolhlivej t4 servis kolem Prahy?

Ze spodu nic viditelne poskozeneho ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Lesmys.

T4 syncro, 2,4 D problem - zadni naprava pri prokluzu predni nefunguje 10. zář 2014 14:24 #144095

• Lesmys
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro
  • Obdržená poděkování 0
Tak uz jsem zjistil co se stalo, protaci se kardan v prvnim spoji smerem od prevodovky, pry se ten kloub da nahradit z dilu z poloosy na octavii. Je to pravda? Pripadne uz jste to nekdo levne resil?

Diky.

P.

T4 syncro, 2,4 D problem - zadni naprava pri prokluzu predni nefunguje 10. zář 2014 19:02 #144099

Ahoj koukni na elit.cz pokud jsi členem máš slevu a maj věci na t4. a pokud něco jde vyměnit z oktávky a jinejch aut tak to tam najdeš taky. Je sekci použito ve vozech.
VW Caravelle 2,5 TDI 96 KW
VW Golf III 1,9 TD 55KW
Yuky Relly2 50

T4 syncro, 2,4 D problem - zadni naprava pri prokluzu predni nefunguje 18. zář 2014 22:28 #144462

• Lesmys
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, tak jsem ten web prosel a nenasel jsem zpusob jak hledat dily na t4 ... Holt jsem lesak ne itak ... Kloub mi dneska vyndali tak zitra spocitam drazky a zacnu resit s cim je to stejny sam :(

T4 syncro, 2,4 D problem - zadni naprava pri prokluzu predni nefunguje 19. zář 2014 17:13 #144490

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 47
Tak to me nenapadlo ze to muze odejit.
aby me zato nevynydali admini ale na sbazaru prodávam zadni dil a ten kloub tam je. Pokud budes chtit koukni tam a kdyz tak pisni a domluvime se.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 syncro, 2,4 D problem - zadni naprava pri prokluzu predni nefunguje 19. zář 2014 21:21 #144506

• Lesmys
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro
  • Obdržená poděkování 0
No odeslo to behem deseti tisic km ... Pri couvani se auto storcovalo jako kdyby byl zavrenej mezinapravovej dif ... Neresil jsem to syncro slovdopredu i dozadu ... Pak to prasklo ... Tak nevim, ale myslel jsem, ze to tu urcite nekdo uz resil. Tohle je muj prvni bus. Ja mel vzdy jen toyoty nebo subara do lesa ...

T4 syncro, 2,4 D problem - zadni naprava pri prokluzu predni nefunguje 19. zář 2014 21:24 #144507

• ABART
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 24
No zkus vnitrni kloub na OCTAVIA I..Ale manzetu budes muset objednat origo VW ,Ja ji kupoval a byla za moc (600?)
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

T4 syncro, 2,4 D problem - zadni naprava pri prokluzu predni nefunguje 19. zář 2014 22:03 #144512

• Lesmys
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro
  • Obdržená poděkování 0
Vyborne, kloub na octavii 1 neni problem, ten vyfasuji v pondeli na vrakovisti. Manzetu jsem koukal mam celou tak ji zkusim pouzit. Neresil jsi nahodou kolik drazek je tom kardanu? Octavka jich ma pry nekolik poctu i pry jednickova. Pry neco kolem triceti ...

T4 syncro, 2,4 D kardan, prvni kloub kardanu od motoru 22. zář 2014 21:45 #144643

• Lesmys
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro
  • Obdržená poděkování 0
Takze problem s kardanem vyresen. Kloub na prvni casti smerem od motoru se mi rozsypal tak ze se vydrel tisicihran v kloubu a pri nasledne jizde se vydrel i na kardanu. Na kardanu je 25 drazek. S oktavii je kloub nezamenitelny, nenasel jsem na skodovackem vrakaci jediny kloub co by pasoval. Vnejsi rozmer sedi ale pocet drazek je jiny ...

Vyreseno zavarenim. Kloub jsem rozebral, odmastil, vycistil (kulicky ven). pretahnul manzetu nasadil vymlete tisicihrany na sebe a provaril zepredu, zezadu ... dodam grafitovou vazelinu na vymezeni vuli a sup s tim zpatky na auto. myslim, ze to jeste par tisic najede...

lesu, lovu, zivotu

P.

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.191 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/