Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T4 - posilovač brzd

T4 - posilovač brzd 18. kvě 2017 22:50 #176833

• Bojka
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jak jsem už psal, hadice jsou nové :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - posilovač brzd 19. kvě 2017 06:04 #176842

• Olly
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Tak nepomůžu,u mě to byla taky špatná hadice... :unsure:
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1992
pan "Hermann I." bohužel už neaktivní
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1994
pan "Hermann II." opustil nás po dlouhé nemoci L.P. 2020
T4 Multivan Westfalia 2,4 D
r.v. 1996
pan "Hermann III"

T4 - posilovač brzd 19. kvě 2017 07:23 #176845

• Bojka
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Dostal jsem tip, že by to molo být nulovou vůlí mezi posilovačem a brzdovým válcem ale moc se mi to nezdá, proč by přibržďovalo jen pravé př. kolo

T4 - posilovač brzd 21. kvě 2017 13:49 #176879

• Flekous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Hele tenhle problém řeší hodně lidí, jak jsem si početl i v jiných vláknech.. včetně mně :unsure:

U mně to pro změnu dělají jen zadní kola..
Jedinný co mně napadá proč dělá jen jedno přední je že, levej třmen může mít klidně větší odpor na pístku
a tak se to projeví jen na jedné straně kde je nejmenší odpor..
Já zrepásnul celej zadek a tak mi to dělá tam. Jiný vysvětlení nemám, ale poslední věci který nikdo nedělal
jsou ABS a posilovač brzd.. ten se mi zdá nejpravděpodobnější protože tu už někdo psal že ho měnil a byl klid.. ale ta cena je jak za krávu :(
Caravelle T4, 2.5Tdi ACV, r.v.1996, předělaný automat na manuál :-)

T4 - posilovač brzd 21. kvě 2017 17:51 #176882

• Bojka
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jenže mě to přibržďuje už asi 10 měsíců co to řeším. Začal jsem hadičkama ,potom celej zadek vč. válce a na konec pr. př. třmen i když se mi zdál dobrý ale nepomohlo nic. Levá strana brzdí normálně, takže jsem to neřešil. Ten posilovač by to mohl dělat ale jak říkáš, kup nový, když nemáš jistotu. Hlavně mi není jasné, jak ten posilovač by to dělal, protože si myslím, že buď to není dostatečně účinný vlivem slabého podtlaku nebo řekněme, že tyčka která tlačí na brzdový válec se nějakým způsobem posunula dopředu a lehce tlačí kapalinu ale potom nechápu proč by mělo přibržďovat jen jedno kolo.

Naposledy změněno: od Bojka.

T4 - posilovač brzd 08. srp 2017 08:48 #178917

Omlouvám se vlezu sem jednou za měsíc.
Výměna posilovače zabrala SUPER děkuji za radu a informace.
Jsem rád že tento web funguje.

T4 - posilovač brzd 11. srp 2017 17:08 #178998

• Bojka
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem problém vyřešil a to tak ,že jsem vyměnil destičky za jiné. Ty co mi přibržďovaly byly ATE a nové jsem dal BOSCH a ty mi pro změnu rachtají ale už to nepřibržduje . :blink: , nechápu......

T4 - posilovač brzd 24. zář 2017 01:00 #180005

tak mi taky syci u pedalu a kdyz to uchazi tak se mi zda ze auto jede min, je mozne ze by na to mel vliv podtlak ze neni zakjak ma byt diky uniku?

T4 - posilovač brzd 24. zář 2017 02:45 #180006

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 43
Syci podtlak a na vykon to nemuze mit vliv.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - posilovač brzd 24. zář 2017 19:48 #180029

no....... a neovlada nahodou podtlakturbo a jine veci?

Re:T4 - posilovač brzd 06. srp 2018 20:31 #186542

• Duke
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zdravím!
Mám T4 1,9TD r.v.95. Prešiel som s brzdami cez STK, všetko OK. Skoro mesiac som nebol doma. Včera som do auta sadol a na križovatke som zistil, že to nebrzdí, pedál ide úplne dolu, ako-tak stvrdne na 2-3x. Nikde nič netečie. Pozeral som pod pedál a vybral som z valca takú rozpadnutú hrdzavú hmotu, ako molitan. Premazal som sprejom s PTFE, ale veľmi to nepomohlo. Pri stlačení ide odtiaľ zvuk ako z mechu. Vyzerá to na hlavný brzdový valec? Lepšie nový alebo zrepasovať? Odfotil som to

Odoslané z D6603 pomocou Tapatalku
Dobre si rozmysli, čo si želáš, lebo sa Ti to môže splniť

VW T4 1,9TD 1995, 50kW
VW T4 2,5TDI 1997 75kW Caravelle

Naposledy změněno: od Duke.

T4 - posilovač brzd 12. čen 2019 09:05 #192871

• borejk
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, mě se stávalo, že auto přibržďovalo celý, pedál ztvrdnul a bral hned od shora. Po prošlápnutí až na zem se to většinou na chvíli uvolnilo, byla to často adrenalinová jízda, podle toho, jak moc to zrovna brzdilo. Zatím se to vyřešilo pouhým sundáním hadice z posilovače brzd a vystříkání vnitřku mazadlem, od tý doby je klid.

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.210 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/