Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 - pneu celoroční

T4 - pneu celoroční 29. čec 2013 17:22 #124876

  • pfeifer
  • Avatar uživatele pfeifer Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
zdravím, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost na T4 Syncro s celoročními pneu. Uvažuji o Toyo Vario V2+ XL, výhody, nevýhody? A ještě se chci zeptat chci koupit origo kola plecháče, kdyby náhodou někdo měl bezprizorní nabídněte. Já tam mám 17ky na 225/45 popřípadě bych je za ty plecháče vyměnil. No a každý mi nabízí z Passatu, Pola a podobně nezátěžové, jaký je vtom moc rozdíl jestli je na T4 zátěžoví disk nebo ne? Nic moc těžkého nevozím!?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 03. lis 2014 17:38 #146209

  • Ciza
  • Avatar uživatele Ciza
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 96
  • Obdržená poděkování 1
Zdravím pánové,
jsem tu novej, auto ještě nemám doma (teprve se připravuje) ale mám dotaz. T4 chci používat na práci ale i na dovču na hory. A ted to hlavní. Do ted jezdím s osobákama a nebyl problém jak na horách tak na blátivé louce ( i když ta louka občas dělala problém). Ale vyjedu s dodávkou T4 tam kam s osobákem?? tzn. hory a sníh v pohode? Podotýkám že budu mít jenom dvoukolku, bo čtyřkolu sehnat není jednoduchý. A pokud v zimě není problém, budu to používat jako pracovní auto, takže na stavby kde nejsou spevněný příjezdovky, bude blato, jakou má T4 průchodnost?
A ted to nejduležitější, nemáte někdo na autě dvoukolce celoroční Goodrich All terrain gumy?? pokud jo, jaký jsou zkušenosti? Doporučíte mi je nebo to nestojí za ty peníze a mám mrknout na jiný?

Dík moc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 03. lis 2014 21:05 #146219

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
Já osobně si o celoročních pneu myslím jen to nejlepší - jsou úplně perfektní - stejně jako zimní sandály . :woohoo:


Jinak si myslím , že erudovanou odpověď by mohl poskytnout Mulťa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 03. lis 2014 21:29 #146224

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Myslím si, že v TP budeš mít zapsané zátěžové ráfky i pneumatiky. Tak bych se podle toho řídil. Pokud nemáš tak máš větší výběr, ale i tak bych si dal bacha a dal tam C nebo aspon nosnost 98 s boční výstuhou. Poznáš to hlavně v zatačách. Já mám syncro a osobně mám troje pneumatiky, já vím je to asi moc, ale bylo to za pár kaček:-D mám letní, pracovní a zimáky, Nevím jak moc sněhu u vás je, ale pokud si koupíš zimáky myslím, že budeš mít klid kdyby náhodou napadl a máš je na několik let. Celoročka je to něco mezi. Nebudeš mít problém že nevyjedeš, měl bych spíš strach, aby jsi to ubrzdil ( třeba z kopce) Ale je to pouze můj názor.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 04. lis 2014 02:17 #146241

  • Ciza
  • Avatar uživatele Ciza
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 96
  • Obdržená poděkování 1
Ok co se tyce snehu tak teda problem nebude, ale to neresi moc problem s tema mojema pracovnima vejletama na nezpevneny prijezdovky u baraku / auto mam hlavne pracovni, na hory pojedu max 2x do roka a to tak k nam, do alp asi ne. To je duvod proc resim celorocaky, abych se vyhrabal u chaty kde mam nespevnenou a abych se vyhrabal u klientu a novostaveb ktery to nemaji nekdy ani posterkovany kdyz jedu pripojit stavenistni rozvadec.
Jinak ty Goodrich all terrain maji zatezovej index 100, kdyz se divam na 215/75 r15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 04. lis 2014 06:08 #146242

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
S t4 vyjedeš všude :cheer: ja jezdim taky po stavbach,polnačká,po polích a v lese a mám tam letňáky. ;) ale na zimu dávám zimáky.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od aaamilan.

T4 - pneu celoroční 04. lis 2014 07:02 #146243

  • Ciza
  • Avatar uživatele Ciza
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 96
  • Obdržená poděkování 1
No jo chlape ale ty mas syncro :D a ja budu mit jen predokolku tak proto su tak vyplasenej a shanim gumy. Kamos me v lete vezl na chatu palubky, ja s felda pickup v pohode projel ale on ma longa predohrab a mel problem se tam vyskrabat, proto resim takovej drapak, jinak bych to taky neprozival :D a mit 4 kolu su happy jak svina :D. Ale naskytlo se toto a se slusnym servisem a vyvarenim za pekny penize tak by byl hrich to nebrat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 04. lis 2014 07:26 #146244

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
A jooo, já mám syncro :-D , tak jinak, tohle jsme tady řešili už
www.transporterclub.cz/forum/26-kola-brz...mni?start=210#145838
nevím jak na tom jsi s rozměrama, ale tento rozměr pneumatik nebuseš mít v TP já jsem se to pokoušel nechat zapsat do TP ale nešlo to. Jestli to umíš tak porad:-D
Jinak ty pneumatiky bych taky bral. Ale na zimu bych dal zimáky ale to je zase moje věc.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 06. lis 2014 07:46 #146401

  • Ciza
  • Avatar uživatele Ciza
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 96
  • Obdržená poděkování 1
Tak asi pudu do zimaku klasika, v tehnicaku mam 195/70 r15 tak to nebudu pokouset. Diky za ady. Dival sem se na protektory od Vranika a ten rozmer sem tam nenasel, tak koupim asi neco jinyho a uvidim jak se auto bude hovat. Diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 06. lis 2014 08:59 #146402

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - pneu celoroční 27. dub 2015 10:23 #154458

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 735
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Nevim jestli to nemam spis dat jako nove tema Varovani pre china pneu :-(



dneska jsem to nasel na svem aute pouceni ?
Lepsi 18let stara sjeta nemecka guma nez cinska petileta.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.100 sekund

Login