Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: 7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 17. zář 2017 10:06 #179830

• bobr
  • Avatar uživatele bobr Autor tématu
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti s kodováním brzd ?
Mám brzdy 1LB FNR 16" ATE na předku, pérko ve třmenu jen ten naohýbaný drát.
Repasuji brzdové třmeny a potřebuju objednat těsnení, dle etky je kod prachovky a krouzku na pistku 7M3 698 471.
Ve všech obchodech, ale mají jen 7D0 698 471 nebo 4A0 698 471.
Mám pocit, že jsem někde četl, že ty první tři znaky se liší jen značkou a modelem, a pokud je dalších 6 znaků stejných, mělo by se jednat o stejný díl, ale ve vw je cena 7D0 oproti 7M3 3x tolik, tak se mi to nějak nezdá.
Třeba frenktit sady ty kody vůbec neřeší, vše je jen na průměr pístku.

Máte někdo zkušenosti, kde sehnat nejlépe ATE těsnění ? díky
VW T4 Multivan 2.5TDI Generation 111kw AXG 2002
VW T4 Transporter 2.5TDI ACV 75kw Syncro 1999

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 17. zář 2017 10:51 #179831

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 43
Vyfot je takhle podle cisel nevim.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 17. zář 2017 10:54 #179832

• bobr
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
tady
Přílohy:

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 18. zář 2017 12:05 #179859

• bobr
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
Tak uz jsem se docetl, ze se to v druhovyrobe nedela , jen original za 1350kc na jeden trmen prachovka a tesneni.
Tomu se mi proste nechce verit....

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 18. zář 2017 17:33 #179863

• Mek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Když já nevím, brzdy druhovýroba ...........?
VW T5 Multivan long 2.5 TDI 128kW

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 18. zář 2017 17:50 #179864

• bobr
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
Jeden gumovy krouzek a prachovka ? Tam je to snad jedno , nehlede na to ze krouzky i prachovky dela i ATE coz je v prvovyrobe.
1300kc za krouzek a prachovku proste nedam odmitam todle podporovat.
Delam GO motoru, napravy i brzd . Kdybych mel takhle vyhazovat nesmyslne penize u kazde veci tak budu za chvili na cene auta.

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 24. zář 2017 02:58 #180007

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 43
Jo je to mazec na tydle brzdy je vse drahe. Vycisti to namaz, pokud netecou nech to tam prd se stane. Stejny brzdice ma udajne i sharan kdyz tak.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 24. zář 2017 09:30 #180019

• Mar10
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 24
není to ono?

Multivan 2,5 TDI 111 kw 2001
VW T3 245D Pritsche 37kW (50PS)
Renault Megane Combi 1,5 dci 110 ps 2013 - vyměněno
Škoda Octavia Combi III 2.0 TDI 110 kw 4x4 white
Nissan Primera Combi 2,0 TD 90 ps 1999 -prodáno
http://mar010.rajce.idnes.cz
Přílohy:

Naposledy změněno: od Mar10.

7M3 vs 7D0 16" ATE brzdy 26. zář 2017 23:40 #180115

• bobr
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
Ahoj, je to ono. Nakonec jsem to nasel a uz mam vymeneno. Rozebral jsem to zmeril rozmery porovnal a objednal jsem tuhle sadu Autofren a pro jistotu i Frenkit i s pistkem, jeden muj pistek uz mel poskozeny povrch. Obe sady pasuji, byla to ale dost nejistota, hodne lidi pise ze se to sehnat neda a tech trmenu s pistkem 57mm je fakt hodne.
Doporucuju spis tu sadu od frenkitu, ta prachovka je kvalitnejsi.
Autofren : D4748
Frenkit s pistkem: 257912
Frenkit jen tesneni : 257048
Na pistek a vodici cepy jsem pouzil pastu od wurthu a chodi to krasne.

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.263 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/