Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 benzin 81 Kw, slaby ucinek brzd a sviti kontrolka ABS

T4 benzin 81 Kw, slaby ucinek brzd a sviti kontrolka ABS 06. led 2019 22:27 #189922

Ahoj, muze mi nekdo poradit. Jiz delsi dobu mam slabsi ucinek brzd, zjistil jsem prasklou podtlakovou hadicku, hadicky jsem vymenil, ale je to stejne. Ted navic zacala svitit kontrolka ABS. Zajimave je, ze kdyz seslapnu brzdovy pedal a nastartuju, ABS zhasne. Pak ale pedal pustim a kontrolka se hned rozsviti a trvale sviti. Pri seslapnuti pedalu take slysim takove fouknuti, myslite se je problem ve valci pod pedalem? Nic z nej netece...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 benzin 81 Kw, slaby ucinek brzd a sviti kontrolka ABS 06. led 2019 22:55 #189926

  • Duke
  • Avatar uživatele Duke
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 113
  • Obdržená poděkování 4
Nenapísal si aký r.v. máš. Vzadu zrejme kotúče a doštičky so signálnymi kontaktmi zodraté po kontakt, ale ešte na dojazdenie. Skús štartovať bez bŕzd a kontrolka sa zrejme sama rozsvieti tak, či tak. ABS má svoju riadiacu jednotku a zrejme to trochu trvá, kým to zistí
Dobre si rozmysli, čo si želáš, lebo sa Ti to môže splniť

VW T4 1,9TD 1995, 50kW
VW T4 2,4D 2000, 55kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 benzin 81 Kw, slaby ucinek brzd a sviti kontrolka ABS 07. led 2019 15:23 #189946

Cau diky za radu. Ja mam ale r.v. 93 a vzadu mam jeste bubny a kontrolu desticek nemam. Ke kazdemu kolu vede jen jeden kabel a to je abs sensor. Takze tim to neni.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.161 sekund

Login