Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 s ABS, spatne brzdi

T4 s ABS, spatne brzdi 24. zář 2019 10:16 #194541

Cus,

mam problem s moji T4 a brzdami. Postupne jsem vymenil - posilovac brzd (sycel), podtlakovy hadicky, brzdovou kapalinu, kotouce a desticky predni, pakny a bubny zadni - seridil, rucni brzda funguje perfektne. Ale porad to spatne brzdi. Kdyz seslapnu pedal, tak ocekavam, ze auto zasekne kola a zacne fungovat ABS, to na mokru zafunguje, ale na suchy silnici mi to postupne zpomaluje a ABS se ani nezapne, to znamena ze kola se nezastavi tim seslapnutim. Zajimave je, ze kdyz je motor vypnuty a zmacknu brzdovy pedal, tak je celkem tuhy uz od zacatku. Ale kdyz je motor nastartovany a teda posilovac funguje, tak je pedal tak do pulky hodne volny a zacne zabirat az tak od poloviny. Ale vpohode ho domacknu az k dorazu, coz by asi nemelo. Kapalina je fungl nova natahnuta pod tlakem, system odvzdusneny. Uz nevim, kde by mohl byt problem...

Diky za nazor...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

T4 s ABS, spatne brzdi 24. zář 2019 16:52 #194547

• barbořina
  • NYNÍ ONLINE
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Mě teda jediný co napadlo je zátěžový regulátor, dělal mi neplechu na Vitu a strašně málo to kvůli tomu brzdilo. Ale vůbec nevím jestli by to tady mohlo být tím a jestli vůbec tam je..
Tož tak.
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

T4 s ABS, spatne brzdi 24. zář 2019 18:49 #194548

Jo jo, narazil jsem na to, musim se na to mrknout. Nekde se tu ale psalo, ze kdyz je ABS, zatezak tam neni...

T4 s ABS, spatne brzdi 24. zář 2019 21:46 #194552

• Bosna
  • NYNÍ ONLINE
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Nechci kecat ale zátěžák nemají pouze syncra.
T4 multivan syncro 99

T4 s ABS, spatne brzdi 04. říj 2019 15:02 #194681

Cau, jo zatezak tam mam, ale je trochu jiny nez treba muzu videt na youtubu. Jak se da poznat ze funguje / nefunguje? Nenasel jsem tam zadne nastavovaci srouby ani nic takovyho... Jedinne co tam je jsou takove gumove matky, ktery aretujou ten zatezak. Napadlo me, ten zatezak podlozit - aby byl nahore, pak by to melo na predek dobre brzdit. a pak ho naupak zatizit a spis by to melo brzdit na zadek. Ale jak to poznat kde to brzdi? Ma nekdo nejaky napad?
Vygenerováno za 0.183 sekund

Login