Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 s ABS, spatne brzdi

T4 s ABS, spatne brzdi 24. zář 2019 10:16 #194541

Cus,

mam problem s moji T4 a brzdami. Postupne jsem vymenil - posilovac brzd (sycel), podtlakovy hadicky, brzdovou kapalinu, kotouce a desticky predni, pakny a bubny zadni - seridil, rucni brzda funguje perfektne. Ale porad to spatne brzdi. Kdyz seslapnu pedal, tak ocekavam, ze auto zasekne kola a zacne fungovat ABS, to na mokru zafunguje, ale na suchy silnici mi to postupne zpomaluje a ABS se ani nezapne, to znamena ze kola se nezastavi tim seslapnutim. Zajimave je, ze kdyz je motor vypnuty a zmacknu brzdovy pedal, tak je celkem tuhy uz od zacatku. Ale kdyz je motor nastartovany a teda posilovac funguje, tak je pedal tak do pulky hodne volny a zacne zabirat az tak od poloviny. Ale vpohode ho domacknu az k dorazu, coz by asi nemelo. Kapalina je fungl nova natahnuta pod tlakem, system odvzdusneny. Uz nevim, kde by mohl byt problem...

Diky za nazor...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 s ABS, spatne brzdi 24. zář 2019 16:52 #194547

Mě teda jediný co napadlo je zátěžový regulátor, dělal mi neplechu na Vitu a strašně málo to kvůli tomu brzdilo. Ale vůbec nevím jestli by to tady mohlo být tím a jestli vůbec tam je..
Tož tak.
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 s ABS, spatne brzdi 24. zář 2019 18:49 #194548

Jo jo, narazil jsem na to, musim se na to mrknout. Nekde se tu ale psalo, ze kdyz je ABS, zatezak tam neni...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 s ABS, spatne brzdi 24. zář 2019 21:46 #194552

  • Bosna
  • Avatar uživatele Bosna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 10
Nechci kecat ale zátěžák nemají pouze syncra.
T4 multivan syncro 99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 s ABS, spatne brzdi 04. říj 2019 15:02 #194681

Cau, jo zatezak tam mam, ale je trochu jiny nez treba muzu videt na youtubu. Jak se da poznat ze funguje / nefunguje? Nenasel jsem tam zadne nastavovaci srouby ani nic takovyho... Jedinne co tam je jsou takove gumove matky, ktery aretujou ten zatezak. Napadlo me, ten zatezak podlozit - aby byl nahore, pak by to melo na predek dobre brzdit. a pak ho naupak zatizit a spis by to melo brzdit na zadek. Ale jak to poznat kde to brzdi? Ma nekdo nejaky napad?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.194 sekund

Login